Gelinlik Modelleri Ankarada uygun ama güzel gelinlik satan yada diken gelinlikçi arıyorum yardım!!!

hihi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2013
172
0
34
kızlar 2 ay sonra düğünüm var ankaradan alacagım gelinliği cok pahalı olmayan ama cok güzel gelinlikleri olan yada memnun kaldıgınız bir gelinlikçi varmı nereye gideyim hangi gelinlikçiye yardım edin işte istediğim gelinlik modeli ama ben kolları dar ve yogun fransız güpür istiyom nişanlım acık gelinlik istemiyo o yüzden kollara güpür yaptırıcam $993354_10151784206909628_1314967059_n.jpg Eki Görüntüle 863015 $IMG_2431.JPG $IMG_2428.JPG $1382019_10151962591669628_1710692305_n.jpg

kızlaryardım ankarada 2 yeri cok begenmişler TUTKU VE IŞILTI nasıl bunlar sizce fiyatları cokmu pahalı memnun olan yada bilgisi olan varmı kızlar acil yardım 2 ay sonra düğünüm var

Son düzenleme:
ben 2012 eylülde 1250 tlye yaptırdım tam istediğim gibi oldu çok güzel istediğin gibi yapıyorlar

***Reklam Amaçlı Yazı***

Son düzenleyen: Moderatör:
***Reklam Amaçlı Yazı***

Son düzenleyen: Moderatör:
canım bende aynı böyle bir gelinlik düşünüyorum eğer yaptırmaya başladıysan fiyatını ve nereden yaptırdığını yazar mısın ?

canım ben yaptırmaya başlıyorum haftaya.. zaten ablamın dıktırdıgı gelınlıkcıye gıttım. ataturk bulvarı and carsısında gul gelınlık. ablam donemınde cok gelınlıkcı aradık gul gelınlıgıde duymuştuk zaten tavsıye uzerıne gittık. çokta memnun kaldık. sadece ablam da degıl gelınlıgı gören herkes cok begendı. ablamınkı dantel gelınlıktı. resımle gıttık zaten. aynısını dıktı bıze. cok memnun kaldık. ben dantelden zıyade tul düşünüyorum. ama karasız kaldım ust kısmında. ya sızce drape olmalı mı? yada tas beden mı olsun ustu? yardımcı olun lutfennnn

:KK62: Aman ha IŞILTI'dan UZAK DURUN!.. Biz yanılıp gittik, sipariş esnasında "en iyi kalitede ürün kullanacağız, şöyle yapacağız, hiç merak etmeyin" deyip sözde kullanacakları malzemeyi gösterip ayrıntıları not almalarına rağmen hem dediklerinden çok daha düşük kalitede ürün kullandılar, hem de sipariş esnasında ve provalar esnasında defalarca uyarmamıza rağmen sorunlu kısımları düzeltmeyip gelinliği farklı şekilde tasarladılar. Tavsiye edebileceğim bir yer yok ama IŞILTI'dan UZAK DURMANIZI söyleyebilirim. Böylelikle en azından sizler de bizim gibi sorun yaşamayın en mutlu gününüzde. Selamlar...

merhaba kızlar ben nişanlıyım çok yakın zamanda evleneceğim ama nerden gelinlik bakmam gerekiyor bilmiyorum çokta vaktim yok nokta atışlı yerlere gitmek istiyorum bildiğiniz yerler varsa beni yönlendirirmisiniz.

merhaba kızlar ben nişanlıyım çok yakın zamanda evleneceğim ama nerden gelinlik bakmam gerekiyor bilmiyorum çokta vaktim yok nokta atışlı yerlere gitmek istiyorum bildiğiniz yerler varsa beni yönlendirirmisiniz.
Merhaba ben geçtiğimiz yaz and işhanında kibar gelinlikte Azize hanıma diktirmiştim, zor bir modeldi başta tereddüt ettim ama şimdi iyiki diyorum. 2 provada beğendiğim modelin aynısını dikti ve fiyat konusunda çok yardımcı oldu gidersen daha detaylı bilgi verebilirim mutluluklar :)

çok teşekkür ederim son dönemde bir kaç yere baktım galiba kararımı verdim zaten benim düğün tarihini öne almak zorunda kaldık. :) bilmem napıcam

ama düğün için aklınızdaki fikirleri istiyorum kızlaaaaarrrrr :))Şöyle değişik farklı bişey varsa yazında yapim yaaa herşeyi aynı anda düşünemiyorum kiiii

Öncelikle hayırlı olsun. Forumdaki birçok yorumdan da görüleceği üzere "En mutlu gününüzü berbat etmemek için IŞILTI Gelinlikten UZAK DURUN lütfen!.." Biz gittik, sipariş esnasında "şu kalitede ürün kullanacaz, şöyle yapacaz, hiç merak etmeyin" deyip not almalarına rağmen hem dediklerinden daha düşük kalitede ürün kullandılar, hem de aynı şeyleri defalarca uyarmamıza rağmen farklı şekilde yaptılar. Tavsiye edebileceğim bir yer yok ama Işıltı'dan uzak durmanızı söyleyebilirim. Bizim gibi sizler de sorun yaşamayın en mutlu gününüzde. Selamlar...

ISILTI GELINLIKTEN KESINLIKLE UZAK DURUN!! Eger hayatinizin en ozel gunlerinden biri olan dugun gununuzu mahvetmek istemiyorsaniz tabi. Maalesef ben gelinligimi oradan almis oldum. Sahibi Sedat Bey (Bey kelimesini bile haketmiyor) cenebaz, yalaka bir adam. Bize cok kaliteli bir sey yapacagina soz verdi ama sonuc tam bir fiyasko oldu.

Ben Ankara disinda evlendim. Annem gelinligin son bitmis halini alip bana getirdi. Gelinlik geldiginde ve denedigimde -ki dugunden bir gun onceydi- kuyruk kisminin yirtik oldugunu, popo kisminda bariz bir aciklik oldugunu farkedip soka girdik resmen. Saka mi bu? Askilar esit kalinlikta yapilmamisti, onun haricinde askilardan birinde dantel yogunlugu az birinde coktu, arka kismini dugmeli istemis olmamiza ragmen baglamali yapmislar kendi kafalarina gore ve inanir misiniz baglayabilecegimiz bir kurdele dahi vermemisler. Yani pes diorum..

Iscilikleri de gercekten cok kotuydu.. Fransiz danteli kullaniyorum diye yerlere goklere sigdiramadigi dantelleri gayet OZENSIZce dikmislerdi, dikisler cok kaba ve KALITESIZdi sanki terzileri hayatinda ilk defa bir sey dikiyormus gibi. Annemle nikahtan bir gun once sabaha kadar gelinligi tamir etmekle ugrastik. Tabiki elma buyuklugunde bos ve yirtik birakilmis kuyruk kismindan baslayarak. Allah kimseyi boyle bir yerle karsilastirmasin. Cok yazik.

Bizle gercekten ilgilenecekler ve fiyati cok uygun diye burayi secmis olduk MAALESEF. Eminim fiyati uygun olup da cok daha iyi is cikaran yerler vardir. Ya da bu kadar parayi zaten gozden cikariyorsaniz biraz daha verip kesinlikle kaliteli bi yer bulmanizi oneririm. Sonucta buraya da ne kadar fiyati gorece uygunmus gibi gorunse de verilen para az degil. Bu sefillige degmez.

Kendi tecrübemi aktarmak istedim. Umarim isinize yarar. Gelinlik cok hassas bir konu. O yuzden gelinlikci secimine dikkat etmek lazim. Ankara'da cok daha iyi yerler varken buranin yagli balli yalan sozlerine aldanmayin.

Selamlar

ISILTI GELINLIKTEN KESINLIKLE UZAK DURUN!! Eger hayatinizin en ozel gunlerinden biri olan dugun gununuzu mahvetmek istemiyorsaniz tabi. Maalesef ben gelinligimi oradan almis oldum. Sahibi Sedat Bey (Bey kelimesini bile haketmiyor) cenebaz, yalaka bir adam. Bize cok kaliteli bir sey yapacagina soz verdi ama sonuc tam bir fiyasko oldu.

Ben Ankara disinda evlendim. Annem gelinligin son bitmis halini alip bana getirdi. Gelinlik geldiginde ve denedigimde -ki dugunden bir gun onceydi- kuyruk kisminin yirtik oldugunu, popo kisminda bariz bir aciklik oldugunu farkedip soka girdik resmen. Saka mi bu? Askilar esit kalinlikta yapilmamisti, onun haricinde askilardan birinde dantel yogunlugu az birinde coktu, arka kismini dugmeli istemis olmamiza ragmen baglamali yapmislar kendi kafalarina gore ve inanir misiniz baglayabilecegimiz bir kurdele dahi vermemisler. Yani pes diorum..

Iscilikleri de gercekten cok kotuydu.. Fransiz danteli kullaniyorum diye yerlere goklere sigdiramadigi dantelleri gayet OZENSIZce dikmislerdi, dikisler cok kaba ve KALITESIZdi sanki terzileri hayatinda ilk defa bir sey dikiyormus gibi. Annemle nikahtan bir gun once sabaha kadar gelinligi tamir etmekle ugrastik. Tabiki elma buyuklugunde bos ve yirtik birakilmis kuyruk kismindan baslayarak. Allah kimseyi boyle bir yerle karsilastirmasin. Cok yazik.

Bizle gercekten ilgilenecekler ve fiyati cok uygun diye burayi secmis olduk MAALESEF. Eminim fiyati uygun olup da cok daha iyi is cikaran yerler vardir. Ya da bu kadar parayi zaten gozden cikariyorsaniz biraz daha verip kesinlikle kaliteli bi yer bulmanizi oneririm. Sonucta buraya da ne kadar fiyati gorece uygunmus gibi gorunse de verilen para az degil. Bu sefillige degmez.

Kendi tecrübemi aktarmak istedim. Umarim isinize yarar. Gelinlik cok hassas bir konu. O yuzden gelinlikci secimine dikkat etmek lazim. Ankara'da cok daha iyi yerler varken buranin yagli balli yalan sozlerine aldanmayin.

Selamlar

Merhaba yazılanları okuyunca üzüldüm .Gerçekten genç bir bayanın en özel gününde giyeceği kıyafetin istediği gibi olmaması çok acı.Biz kızımın gelinliğine ankara tunalı hilmi caddesindeki bir çok mağazayı gezerek ve deneyerek karar vermiştik .Kalitesini ve müşteriye olan saygısından dolayı dreamon gelinliği tercih ettik üstelik fiyatları da çok uygundu kesinlikle tavsiye ederim .

X