Ankarada Yüze yağ enjeksiyonu yaptıran var mı ????

blair97

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2023
4
0
26
Kızlar yüzümde yorgun bir ifade var yaşım 25 olmasına rağmen orta yüz germe düşünmüştüm ancak 1 2 doktor bana yeterli alanın yok dedi ve yağ enjeksiyonunu uygun gördü fakat bu doktorlar hep istanbuldaydı. istanbula gitmem için ileri tarihlerde bir zaman ayırmam lazım. yağ enjeksiyonu daha küçük bir operasyon ancak şuan istanbula gidecek bir zamanım yok. onun yerine ankarada yaptırabilirim diye düşündüm ancak hiç doktor bilmiyorum. Ankarada yağ enjeksiyonu yaptırıp memnun olan kızlar önerilerinizi bekliyorummm

Kızlar yüzümde yorgun bir ifade var yaşım 25 olmasına rağmen orta yüz germe düşünmüştüm ancak 1 2 doktor bana yeterli alanın yok dedi ve yağ enjeksiyonunu uygun gördü fakat bu doktorlar hep istanbuldaydı. istanbula gitmem için ileri tarihlerde bir zaman ayırmam lazım. yağ enjeksiyonu daha küçük bir operasyon ancak şuan istanbula gidecek bir zamanım yok. onun yerine ankarada yaptırabilirim diye düşündüm ancak hiç doktor bilmiyorum. Ankarada yağ enjeksiyonu yaptırıp memnun olan kızlar önerilerinizi bekliyorummm
hangi bölgeye olacak enjeksiyon?

henüz yaptırmadım ama benim yüzyüze görüştüğüm Başar Kaya var, yeri Ümitköydeydi. Çok ucuz bir hoca değil, baştan demiş olayım. Bir de Afşin Uysal hocayı biliyorum Ankara'ya geldiğimde randevu alıp görüşmeyi düşünüyorum.

gözaltlarına da oluyor ama inceltme işlemi yapıp öyle enjekte ediyorlar genelde göz altı karından alınan yağın direkt enjekte edilmesi için çok uygun değil

diğer bölgeler için ben kimseyle görüşmedim.

henüz yaptırmadım ama benim yüzyüze görüştüğüm Başar Kaya var, yeri Ümitköydeydi. Çok ucuz bir hoca değil, baştan demiş olayım. Bir de Afşin Uysal hocayı biliyorum Ankara'ya geldiğimde randevu alıp görüşmeyi düşünüyorum.

gözaltlarına da oluyor ama inceltme işlemi yapıp öyle enjekte ediyorlar genelde göz altı karından alınan yağın direkt enjekte edilmesi için çok uygun değil

Teşekkür ederim ben de bi bakayım bu hocalaraa ♥️ sen sadece gözaltı için mi düşünüyorsun. Ben istanbulda bir hocayla görüştüm enjeksiyon için 3000-3500 euro gibi fiyat söyledi gerçekten çok fazla geldi bana. Umarım ankara biraz daha uygundur

Teşekkür ederim ben de bi bakayım bu hocalaraa ♥️ sen sadece gözaltı için mi düşünüyorsun. Ben istanbulda bir hocayla görüştüm enjeksiyon için 3000-3500 euro gibi fiyat söyledi gerçekten çok fazla geldi bana. Umarım ankara biraz daha uygundur
evet ben sadece göz altı düşünüyorum fiyat alırsanız yazabilirseniz çok sevinirim

merhaba fiyat neydi acaba

merhaba fiyat neydi acaba
2021 nisanda görüşmüştüm ben o zaman göz altı yağ dolgusu fiyatı 12 bin civarıydı
normal dolguyu bilmiyorum

bende hem çöküklük (içeri doğru çöküklük + aşağıya, yanaklara doğru uzanan geniş bir bölgede çöküklük) hem morluk vardı ben birkaç gün önce alt göz kapağı ameliyatı + yağ dolgusu oldum 3 cc kadar enjekte etmiş 3 +3 6 cc dolgu göz altlarına bir o kadar da elmacıklara (aslında elmacıklara bir talebim olmamıştı herhalde göz altları dolunca oralara da dolgu gerekiyor)
toplam 12 cc normal dolgu için pek yaptıkları bir miktar değil diye biliyorum (onların sanırım bir tüpü 1 cc oluyor)

yağ dolgusunun illa bir miktarı direkt gidecek bakalım ne kadarı kalacak bilmiyorum henüz, sonuç umarım iyi olur
şuanda daha şişlik var biraz bir de amelitat dikişleri var oturması biraz zaman alacak ama ameliyatım iyi geçti.

Dolgu için cok gençsin. Bak bu cok pahali bir işlem bence hiç bulaşma.

X