Ankara'daki Falcılar

Banada dedikleri çıkmadı malesef Gülay Hanım’ın.
ben yıllardır neredeyse beş senedir onunla konuşuyorum ve söyledikleri ben de çıktı. Bazı dönemlerde her ay konuştuğumuz da olur. Dediğim gibi beni korkutan bir enerjisinin olmaması çok rahatlatıcı falcıya gitmiş gibi hissetmiyorum. Tarotun dilini okuyan bir koç gibi benim için. Daha aönce bir sürü farklı kafeleri gezindim ve bazıları benim çok korkutmuştu enerjileri yüzünden.

ben yıllardır neredeyse beş senedir onunla konuşuyorum ve söyledikleri ben de çıktı. Bazı dönemlerde her ay konuştuğumuz da olur. Dediğim gibi beni korkutan bir enerjisinin olmaması çok rahatlatıcı falcıya gitmiş gibi hissetmiyorum. Tarotun dilini okuyan bir koç gibi benim için. Daha aönce bir sürü farklı kafeleri gezindim ve bazıları benim çok korkutmuştu enerjileri yüzünden.
arkadaşımla gitmiştik geçen yıl sırf denemek için pişman olduk bazı gidenlerden de olumlu sözler duymadık.burç yorumu gibi kuru laflar ayrıca bir tık sonrası söyledikleri hiç olmadı kesinlikle bir ön görüsü de yok

Asıl şehrazat genç siyah saçlı beyaz tenli çok güzel bir kız. Turuncudaydı daha sonra kendisine yer açtı. Şimdi pandemiden dolayı sadece telefonda bakıyor.. Turuncu gerçek şehrazat gidince başka kişileri koyup şehrazat yaptı hep. Ben size numarasını vereyim şehrazat hanımın ...
bana numarasini atabilir misiniz aylardir kendisini ariyorum numarasini degistirmis sanirim

O değil o zaman. Benim dediğim cafede çalışan tarot ve kahveye 30 tl ye bakan biri. Ama söylediklerinin neredeyse hemen hemen hepsi cıkmış. Onu bulabilsem keşke
Gülay hanım sizin dediğiniz Yüksel caddesinde bakıyor ben de baktıriyorum gerçekten çıkıyor dedikleri şimdi 500 bakıyor ama başdan savma değil bence işinde başarılı üçüncü gözü var sanki çok tutarlı söyledikleri kişilik analizi nokta atışı oldu bende

Kizlar beyaz kapı cafeye mesaj attim odemeyi aldilar, sizi siraya aldik arayacagiz dediler. Arayan yok ve mesajlarima da donmuyorlar. Daha önce bu kafede fal baktiran var mi hep boyleler mi

Kizlar beyaz kapı cafeye mesaj attim odemeyi aldilar, sizi siraya aldik arayacagiz dediler. Arayan yok ve mesajlarima da donmuyorlar. Daha önce bu kafede fal baktiran var mi hep boyleler mi
Simdi baktirdim da dedikleri cikiyor mu huriye ablanin size ciktigi oldu mu hep olumlu konusan biri mi

genelde çok yoğun oldukları için bazen telefonları erken alıyorlar bazen de geç. ben genelde gidip baktırıyorum, telefon başında sabredemiyorum :)

dediklerinin çoğu çıkan bir falcıya hiç denk gelmedim. genelde 10 tane birşey diyorlarsa 1'i çıkıyor.
ben daha çok verdikleri tavsiyeler ve o anki yorumları için gidiyorum.

X