Ankaradan arkadaş olalım

rapunzella06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2014
152
15
Merhaba kızlar buraya yeni üye oldum. 24 yaşındayım, muhendisim, ankarada yaşıyorum. Üye olurken sorunlarimi paylasabilecegim, eglenebilecegim güzel arkadaşlıklar umdum:KK43:siz de böyle dusunuyorsaniz güzel arkadaşlıklar kuralım :)

*******ikinci buluşma için toplaniyoruz. Güncel*****
Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
Iyiyim canım sen nasılsın ne var ne yok :)

iyiyim ben de canım teşekkür ederim , bir yandan çalışıyorum bir yandan isteme nişan hazırlıklarımla ilgileniyorum sen napıyosun bakalım :)

Tatlı heyecanlar ne güzel :) ben de işten ayrıldım kpssyle uğraşıyorum. Pek iyi donemlerim değil malesef

ben de ankaradayım şu anda master yapıyorum. 17 hazirana kadar burdayım, sonra ailemin yanına ist.a dönücem.

2 senedir ankaradayım ama öyle yoğun bir bölmde master yaptım ki ankaranın çok az yerini biliyorum.

ben de ankaradayım şu anda master yapıyorum. 17 hazirana kadar burdayım, sonra ailemin yanına ist.a dönücem.

2 senedir ankaradayım ama öyle yoğun bir bölmde master yaptım ki ankaranın çok az yerini biliyorum.

Ne güzel tanisalim mi? Ben hemen hemen ankaraya biliyorum diyebilirim. Çok bir şey yok aslında ama hafta sonu insan bişeyler yapmak istiyor havalar da guzellesti malum :)

Keciorendeyim canım. Muhendisim. Özel sektorde çalışıyordum sınav için ayrıldım yazdan sonra tekrar geri döneceğim. Sen neler yapıyorsun

bende çankaya tarafındayım çalısıyorum sınava giricem bende ama hiç umudum yokki :KK55:

bende çankaya tarafındayım çalısıyorum sınava giricem bende ama hiç umudum yokki :KK55:

Niye ki canım öyle düşünme. Benim de zaman zaman umutsuzluga düştüğüm oluyor ama çalışmayı elden bırakmiyorum. Güzel düşün güzel olsun

X