Ankara'lı Anneler Buraya!...

sheylaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2008
1.481
0
43
Ankaralı Güzel Anneler,burda buluşup bebeklerimizle ilgili herşeyi paylaşalım.Bende Ankaralı bir anne olarak bebeğim ve kendim için yeni arkadaşlar edinmek,ve ankaradaki katılabileceğimiz etkinliklerden haberdar olmak istiyorum.Herkesi beklerim...

svd06

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2009
142
3
slm bende Ankaradayım. 30 haftalık hamileyim:) Kızım olacak..önümüzdeki haftalarda alışverişini tamamlayacağım..alışveriş konusundada fikir alışverişi yapabiliriz..

dlkkcr

Yorgunummmm
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2009
1.222
2
bende varım sempatiksalakcinni bizde 31 haftalık olduk sayılır opuyorumnanaktan

sheylaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2008
1.481
0
43
iyide ben bebeği doğmuş ankaralı anneler demiştim :)çünkü benim bebeğim yaşına girecek ve ankarada yapılan etkinliklere katılmak istiyorum.ama inşallah sizlerde sağsalim alırsınız bebelerinizi kucaklarınızada hep beraber katılırız.

gulefsan

2010 hurma güzeli eslem:)
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2009
342
0
Ankaralı Güzel Anneler,burda buluşup bebeklerimizle ilgili herşeyi paylaşalım.Bende Ankaralı bir anne olarak bebeğim ve kendim için yeni arkadaşlar edinmek,ve ankaradaki katılabileceğimiz etkinliklerden haberdar olmak istiyorum.Herkesi beklerim...

merhaba canım bende ankaradayım dört aylık bir kızım var. ankaradaki etkinliklerden burada beraber haberdar olalım:enbuyukkk:

sheylaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2008
1.481
0
43
hoşgeldiniz arkadaşlar ama bu kadarmıyı:KK43:heeey ankaralı anneleeeeeerrrr???????????????????

keser

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2010
121
0
bende ankara keçiörendeyim. 2002 erkek 2007 kız annesiyim.sizler ank. neresindesiniz

gulll

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2008
2.841
7
selam kızlaarrrrr 28 haftalık hamileyim bende aydınlıkevlerde oturuyoruz :))

sheylaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2008
1.481
0
43
ben pursaklarda çalışıyorum kızlar ordada oturuyorum mecburen :KK43: benim de 1 yaşında bir kızım var.umarım birgün tanışırız,kuzuları da tanıştırırız :)

psagoro02

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2010
14
0
ben pursaklarda çalışıyorum kızlar ordada oturuyorum mecburen :KK43: benim de 1 yaşında bir kızım var.umarım birgün tanışırız,kuzuları da tanıştırırız :)

Ankaralı hamilelerde katıldılar ama benim küçüğüm 6 aylık neden olmasın siz kocaman yapmışsınız darısı bize inşaallah Sağlıkla sevgiyle ..Birde benim sorunum kızımı bırakıp çalışamıyor olmam siz nasıl bir çözüm buldunuz ?bilmiyorumkismile

sheylaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2008
1.481
0
43
Ankaralı hamilelerde katıldılar ama benim küçüğüm 6 aylık neden olmasın siz kocaman yapmışsınız darısı bize inşaallah Sağlıkla sevgiyle ..Birde benim sorunum kızımı bırakıp çalışamıyor olmam siz nasıl bir çözüm buldunuz ?bilmiyorumkismile
valla o hepimizin sorunu ben de bırakamadım onun için 1 yıl ücretsiz izin aldım:)

sheylaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2008
1.481
0
43
bağırarak çağırıyosun ortalarda yoksun ama oldumu şimdi bacım yaaaaa:kızgın:
canım yaa kusura bakma kızım sağolsun pc başına geçirtmiyor beni :ecrin_bebek: hoşgeldin hepiniz hoşgeldiniz.demek iki çocuk annesisin,Allah bağışlasın ne güzel valla cesaret ister ben biriyle baş edemiyorum kaydirigubbakcemile3

X