Ankara'lı Anneler Buraya!...

sheylaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2008
1.480
0
44
Ankaralı Güzel Anneler,burda buluşup bebeklerimizle ilgili herşeyi paylaşalım.Bende Ankaralı bir anne olarak bebeğim ve kendim için yeni arkadaşlar edinmek,ve ankaradaki katılabileceğimiz etkinliklerden haberdar olmak istiyorum.Herkesi beklerim...

slm bende Ankaradayım. 30 haftalık hamileyim:) Kızım olacak..önümüzdeki haftalarda alışverişini tamamlayacağım..alışveriş konusundada fikir alışverişi yapabiliriz..

bende varım sempatiksalakcinni bizde 31 haftalık olduk sayılır opuyorumnanaktan

iyide ben bebeği doğmuş ankaralı anneler demiştim :)çünkü benim bebeğim yaşına girecek ve ankarada yapılan etkinliklere katılmak istiyorum.ama inşallah sizlerde sağsalim alırsınız bebelerinizi kucaklarınızada hep beraber katılırız.

Ankaralı Güzel Anneler,burda buluşup bebeklerimizle ilgili herşeyi paylaşalım.Bende Ankaralı bir anne olarak bebeğim ve kendim için yeni arkadaşlar edinmek,ve ankaradaki katılabileceğimiz etkinliklerden haberdar olmak istiyorum.Herkesi beklerim...

merhaba canım bende ankaradayım dört aylık bir kızım var. ankaradaki etkinliklerden burada beraber haberdar olalım:enbuyukkk:

hoşgeldiniz arkadaşlar ama bu kadarmıyı:KK43:heeey ankaralı anneleeeeeerrrr???????????????????

bende ankara keçiörendeyim. 2002 erkek 2007 kız annesiyim.sizler ank. neresindesiniz

selam kızlaarrrrr 28 haftalık hamileyim bende aydınlıkevlerde oturuyoruz :))

ben pursaklarda çalışıyorum kızlar ordada oturuyorum mecburen :KK43: benim de 1 yaşında bir kızım var.umarım birgün tanışırız,kuzuları da tanıştırırız :)

ben pursaklarda çalışıyorum kızlar ordada oturuyorum mecburen :KK43: benim de 1 yaşında bir kızım var.umarım birgün tanışırız,kuzuları da tanıştırırız :)

Ankaralı hamilelerde katıldılar ama benim küçüğüm 6 aylık neden olmasın siz kocaman yapmışsınız darısı bize inşaallah Sağlıkla sevgiyle ..Birde benim sorunum kızımı bırakıp çalışamıyor olmam siz nasıl bir çözüm buldunuz ?bilmiyorumkismile

Ankaralı hamilelerde katıldılar ama benim küçüğüm 6 aylık neden olmasın siz kocaman yapmışsınız darısı bize inşaallah Sağlıkla sevgiyle ..Birde benim sorunum kızımı bırakıp çalışamıyor olmam siz nasıl bir çözüm buldunuz ?bilmiyorumkismile
valla o hepimizin sorunu ben de bırakamadım onun için 1 yıl ücretsiz izin aldım:)

bağırarak çağırıyosun ortalarda yoksun ama oldumu şimdi bacım yaaaaa:kızgın:
canım yaa kusura bakma kızım sağolsun pc başına geçirtmiyor beni :ecrin_bebek: hoşgeldin hepiniz hoşgeldiniz.demek iki çocuk annesisin,Allah bağışlasın ne güzel valla cesaret ister ben biriyle baş edemiyorum kaydirigubbakcemile3

X