Anlam veremediğim çocuk adam

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

muhtesemgatsby

wubba lubba dub dub
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2020
1.997
8.758
Selaaam herkese 🥳Gününüz güzel ve benim aksime aşk dolu geçiyordur umarım. Bugünkü derdim birtakım gönül mevzuları, anlam veremediğim için size danışmak istedim. Çook uzun ve detaylı yazacağım vaktiniz yoksa yorulmayın. Konu biraz da ergenlik içeriyor ona göre yani 🥲

Üniversite okuyorum ve şu an tatil için lisenin belli bir dönemine kadar yaşadığım şehire geldim. Buraya gelmeden kısa bir süre önce iletişime geçtiğim bir çocuk var. Ben lisedeyken o üst dönemlerdeydi yani birbirimizi bilirdik ama pek konuşmazdık. Bu çocuk geçen aylarda beni instagram'da ekledikten sonra doğum gününde attığı hikayeye yanıt vermistim ondan sonra konuşmaya başladık. Çocuktan bahsetmem gerekirse 23 yaşında (ben 20 yaşındayım) ve mecburi nedenlerden dolayı okulu bırakmış, şu an şirketi var. Konusmaya başladığımızda detayları pek bilmiyordum açıkçası ama buluştuktan sonra fark ettim ki çocuk rolexli, ticaret yapan küçük adam çıktı. Nedense biraz palavracı olduğundan şüphelenmeye başladım ama birazdan bahsedeceğim bu mevzudan da. Biz buluştuğumuz zaman bu çocuktan baya hoşlandım çünkü gerçekten kibar biri ve bizim yaş aralığımıza göre çok olgun. Şimdiye kadar olan kısımda hep arkadaşça takıldık. Tabii ben ilk buluşmadan sonra aşk sarhoşu olarak eve geldim ama her zamanki gibi iki gün sürdü çünkü hisleri çabuk değişen bir insanım. Whatsapp üzerinden iletişime devam ettik ama ne arkadaş diyebildim olaya ne de flört.

Sonra üç kere daha buluştuk. Birincisinde ortak arkadaşlarımızın olduğu bir ortamdı. Eve dönerken arabada parfümün çok güzelmiş dedi yanımda kurduğu en flörtöz cümle buydu sanırım. Hayır yani cümlede normalde zaten bir şey yok düşünün artık o kadar arkadaşça takılıyor yanyanayken 🥺 Eve bıraktıktan sonra akşam 'yanındayken söyleyemedim ama bugün çok güzel olmuştun' dedi. Teşekkür falan ettim yine ortada kalmış bir şekilde devam etti iletişim. Sonra ben arkadaşlarımla otururken bana neredesin yazmıştı bulunduğum mekânı söyledim 'hep aynı yerlerde takılıyorsun' deyince kendisinin daha iyi bir tavsiyesi var mı diye sordum. Bir mekan adı söyledi ismi gerçekten dandikti yani o yüzden 'bir dahaki buluşmamızda oraya gideriz o zaman' dedim. Söylediği yer gidince çok lüks çıktı sonradan utandım zaten hesap ödetmeyen bir tip olduğundan dolayı. Biraz da stres yaptım acaba bu çocuk para muhabbeti yüzünden mi onunla takıldığımı düşünüyor diye. Şimdi az önce bahsettiğim palavra kısmına geleyim. Yani bu çocuğun eğer sahte değilse rolexi var demek ki paralı olduğunu göstermeye önem veriyor. Bana açıklamasını yaptığı zaman 'iş ortamına girerken insanlar bu tarz şeylere bakıyor o yüzden takıyorum' demişti. Bunu diyen çocuğun arabası da bahsettiği iş ortamlarına yakışmayan türden. Buraya kadar cidden sana ne bunlardan diyebilirsiniz normalde benim de umursamadığım şeyler ama sürekli 'iş adamıyım, şirketim var' triplerine girdiği için dikkatimi çekmeye başladı bazı şeyler. Bu arada ilk buluşmadan sonraki hevesimin pek kalmaması da bundan dolayı, çok fazla kendini övüyor.

Son buluşmamız da birkaç gün önce doğum günümdeydi. Mesaj attım 'pasta var hemen gel' diye o da 'olur' dedi. En yakın arkadaşıyla gelmis, neyse bunlara pasta götürdüm arabada yedik. Biraz da sohbet ettik o sırada. Normalde pazar günü beni yemeğe davet etmişti oraya gidecektik ama sonradan iptal oldu. Sana doğum günün için bir sürprizim var hazır değil haftaya yapsak olur mu yazmış. Neyse buluştuğumuzda plan iptal değildi arkadası da günleri karıştırdı sevgililer gününde buluşacağımızı düşündü 'siz sevgili misiniz' diye sordu. Kendisi 'yok ya geçti bizden o işler' deyince benim iç ses 'daha dün hayatımın anlamı diye mesaj atıyordun 🥲' dese de sesli olarak 'hehe aynen arkadaşız' dedim. Sonra arabaya pasta döküldü dönüp arkadasına 'senin arabayı kirlettik yine' dedi ama daha önceden arabanın kendisinin olduğunu söylemişti. Arkadaşı da oto kiralama işiyle uğraşıyor. Yani böyle ufak tefek şeyler fark ediyorum yalan söylediğiyle ilgili. Mesela bana üniversiteyi bıraktım demişti ama sonradan da hiç gitmediğini söyledi. Yüzüne karşı sordum ama konuyu geçiştirdi o sıra. Bir de ablamların işiyle ilgili konu açıldı, eniştemin çalıştığı firmayı bildiğini söyledi fakat ablam bilmesinin mümkün olmadığını söylüyor çünkü pek bilinmeyen yurtdışı bağlantılı bir firmaymış. Aşırı gereksiz detaylar verdiğimin farkındayım ama böyle ufak tefek şeyler bile olsa benim için soğuma sebebi. Herkes küçük yalanlar söyler tamam da genelde söylediği yalanlar kendisini olduğundan daha farklı göstermeye çalıştığı izlenimini veriyor bana. Acaba kendisini zengin, kültürlü falan göstererek mi beni tavlamaya çalışıyor diye düşünüyorum.

Bu yalan mevzusu hariç şimdiye kadar tanıdığım en kibar erkeklerden biri. Düşündüğüm gibi palavracı olsa biraz farklı yaklaşırdı diye düşünüyorum çünkü hiç cinsellik konusuna girmedi şimdiye kadar. Hep yardımcı olmaya çalıştı, dışarıda olduğum zaman gelip alma teklifinde bulundu ya da örnek olarak mesajlaşırken evde bir şey bitmişti ondan bahsetmiştim, gidip alıp evin önüne gelmiş. Aklımın ucundan geçmezdi yani öyle bir şey yapacağı.

Son olarak normalde pek takmazdım sonuçta buraya tatil için geldim diyerek ama hem bu çocuğa karşı hislerimden emin değilim hem de üniversiteyi okuduğum şehire de sürekli geliyor. Orada görüşmek için de plan yaptık. Siz genel olarak yazdıklarımdan ne anlam çıkardınız? Benim işsiz güçsüz bir ergen olmam dışında:KK70:

Bilmiyorum belki de çok abartıyorumdur çocuk beni arkadas olarak da görüyor olabilir sonuçta daha net olabilirdi. Her şeyi kafamda kurmuş olma ihtimalim de var. Arkadaşlarımdan düzgün fikir alamıyorum zaten bu çocuğa karşı taraflılar çünkü eski sevgilim de burada ve genel olarak herkesin favorisi. Onunla da aramızda bir şey yok ama görüşüyoruz.

Kısacası çocukla arama mesafe koymalı mıyım sizce ya da yemeğe gitmeli miyim? Belki yemekte daha net konuşur diye düşünüyorum ama bu sefer de ben çocukla ilgili fikirlerimden emin olamadığım için nasıl davranacağımı bilmiyorum.

Dağınık yazmış olabilirim kusura bakmayın, konuyu açarken de genel olarak çok saçma olduğunu düşündüm ama içimde kalmasın 🥺

Şekerim hepsini okudum. Çocuk yalancı kesinlikle aynı zamanda da cin olmadan adam çarpmaya çalışan bebelerden. Rolex saat takan adamın arabası orta segment olmaz mesela, bide niye kiralasın değil mi? Hayır madem kiraladın bari pahalı kirala hıyar. Neysedkfkfkfk
Bu seni tavlayıp kendine asık etme hayali kuruyor muhtemelen, sonra da işler kötü battım bittim uydurur yalan mı yok? Cocuktan asırı itici vibe aldım. Ben olsam görüsmezdim.

bu çocukta yanlış olan bir şeyler var kuzum.zaten kendisi de açık vermiş tutarsızlıklarını anlamışsın.bir ilişki de en önemli şey güven ve dürüstlük.bununsa daha başlangıcında yok bunlar.gözlemle bakalım sevgili falan olmadan .başka yalanlarının da ortaya çıkacağından ben eminim neredeyse

Valla konuyu okurken kafamda müge anlıya çıkan kadınları dolandıran erkek tipleri oluştu. Rolexi eminönündeki çakmacılardan almıştır. Arabayı da oto kiralamacı arkadaşından
Ay neyse ki fakirim de dolandırılamam :KK70:
En yakın arkadasım da zaten tinder avcısı diye bir belgesel varmıs izlemedim ama çocuğu oradaki adama benzetip duruyor.

Bana yalan söylüyor gibi geldi maalesef.
Rolexi olan ona göre bir arabaya biner bence :) öyle çakmaları var ki gerçeğiyle ayırt etmek için uzmanı olmak lazım. Bence bu şekilde bı çakma belki bu kadar iyi bile olmayabilir. Araba işiyle uğraşan arkadaşına senin araba demesi de düşündürücü bence arabada arkadaşının maalesef.
Sana olumlu şeyler yazmak isterdim ama yaşından bahsettigin için zamanında bu yollardan geçen bı ablan olarak söylüyorum bu çocuktan pek olmaz bence.

Ay neyse ki fakirim de dolandırılamam :KK70:
En yakın arkadasım da zaten tinder avcısı diye bir belgesel varmıs izlemedim ama çocuğu oradaki adama benzetip duruyor.
Yok bu dolandırma derdinde değil zaten dolandırcak olsa öğrenci mi seçer 🤣 bu kendini zengin gösterip kız düşürcek aklı sıra. Tinder avcısı benim de aklıma gelmişti arkadaşın isabetli bir tespit yapmış

Şekerim hepsini okudum. Çocuk yalancı kesinlikle aynı zamanda da cin olmadan adam çarpmaya çalışan bebelerden. Rolex saat takan adamın arabası orta segment olmaz mesela, bide niye kiralasın değil mi? Hayır madem kiraladın bari pahalı kirala hıyar. Neysedkfkfkfk
Bu seni tavlayıp kendine asık etme hayali kuruyor muhtemelen, sonra da işler kötü battım bittim uydurur yalan mı yok? Cocuktan asırı itici vibe aldım. Ben olsam görüsmezdim.
geçen hafta netflix de tinder avcısını izledim.üstüne de bu konu açıldı.çocuktan gel de huylanma :işsiz:

Çocuğun dediklerinin yarısi yalan, kalan yarısı da şaibeli:)
Hiç inanma bence yaa, gözünü boyamaya çalışıyor. Tam başlıkta dediğin gibi küçük adam tripleri.
Benim staj yaptığım yöneticimin kocası da rusyayla ticaret yaptığından,uzun süre Rusya'da yaşadığından bahsetmiş sevgiliyken. Yıllar geçip evlenmişler, kaidn bir yere bilet almak isteyince adam 'ben uçaktan korkuyorum' demis. 'e yıllarca Rusya'ya nasıl gittin?' deyince de 'sen şurada okudum,buraya gittim diyince beni boş adam sanma diye dedim' demiş 😳😳😳 meğer adamın pasaportu bile yokmuş.
Ki ne ilk yalaniydi bu yakaladığı ne de son.
Bir de tatlım , ne kadar küçük şeylerle yetiniyorsun.
Hiç cinsellik muhabbetine girmemesi dünyanın en doğal şeyi, çünkü daha sevgili bile sayılmazsiniz. Hele bu yaşlarda böyle seyler daha da yavaş ilerler. Neden abaza gibi atlayıp güzel gidecek ve vakitlice bri şeyler yaşanacak ilişkiyi kaybetsin ki?
Evde olmayan bir şeyi getirmesi de basit bir erkek jesti, yapsın teşekkür et bırak. Öyle çok anlamlar yükleme:) benim bir sevgilim annesi sütlaç yaptı diye bir saatlik yoldan gelip evden sarkittigim sepetime koyup giderdi, sabahları evinden kahvaltı hazırlar,işten önce piknik yapar yerdik. Ama terkedilince içindeki şerefsiz çıktı,yapmadığı pislik kalmadı.
Böyle jestlere çok da anlam yüklememek lazım. Bence hislerine güven ,çocuğa yol yakınken yol ver.

Bana yalan söylüyor gibi geldi maalesef.
Rolexi olan ona göre bir arabaya biner bence :) öyle çakmaları var ki gerçeğiyle ayırt etmek için uzmanı olmak lazım. Bence bu şekilde bı çakma belki bu kadar iyi bile olmayabilir. Araba işiyle uğraşan arkadaşına senin araba demesi de düşündürücü bence arabada arkadaşının maalesef.
Sana olumlu şeyler yazmak isterdim ama yaşından bahsettigin için zamanında bu yollardan geçen bı ablan olarak söylüyorum bu çocuktan pek olmaz bence.
gerçek rolex sahipleri saatlerinden bahsetmez ki.iş için gerekli ondan takıyorum falan der mi?zaten onlar için guess takmak gibi bir şey rolex.karşısındaki kız zaten öğrenci arabası yok normal gelirli.neden kiralık araçlarla hava atmaya çalışıyor araba benim diyor.çocuk baştan aşağı kompleksli .eğitimi bile yok şirketi falan olduğu hiç inandırıcı değil.onu bunu dolandırarak geçiniyordur .kızı dolandırma niyeti yok maddi ama diğer türlü kandırıyor kendini farklı göstererek.bu da büyük bir sorun aslında

İste ben de hic anlam veremedim olaylara, bu arada çocuğun şirketi burada biliniyor. Ben yine birilerine sordurtacağım, dur bakalım. İyi ki konu açmışım yoksa yine alnımda 'enayyyii' yazısıyla dolasacaktım :KK70:

Bizim iş yerinde de vardı bundan. Galeride arkadaşından iki dakikalığına bmw leri alıp alıp kıç kadar boyuyla kız düşürürdü abartmıyorum boyu 1,62 idi boyuna lafım yok Allah vergisi ama kendini kaf dağında görür tabi lan oho bende ne kızlar var muhabbeti yapardı 😀 görsen parfüm muhabbeti açılırdı ofiste bu başlardı işte efendim vercase parfüm kullanıyorum yok armani kullanıyorum çok güzel yok şöyle böyle ama hep doldurma parfum sıkarken görüyordum bi arkadaşımla sevgili oldu kız bunu durumu iyi sandı meğer kızdan 6 bin borç istemiş 😀😀😀 oyuna gelmeyin anam bacım kadının ağır makyajı varsa erkeğinde sahte rolexleri var işte 😀

İste ben de hic anlam veremedim olaylara, bu arada çocuğun şirketi burada biliniyor. Ben yine birilerine sordurtacağım, dur bakalım. İyi ki konu açmışım yoksa yine alnımda 'enayyyii' yazısıyla dolasacaktım :KK70:
Şirketin adını özelden yazsana bakayım bir. Esnaf odasına falan kayıtlıysa patlamalı gülerim

benim aklım hala eski sevgilin de.ne yakışıklı ne geleceği parlak çocuktu ahh ahhhh :KK53:

gerçek rolex sahipleri saatlerinden bahsetmez ki.iş için gerekli ondan takıyorum falan der mi?zaten onlar için guess takmak gibi bir şey rolex.karşısındaki kız zaten öğrenci arabası yok normal gelirli.neden kiralık araçlarla hava atmaya çalışıyor araba benim diyor.çocuk baştan aşağı kompleksli .eğitimi bile yok şirketi falan olduğu hiç inandırıcı değil.onu bunu dolandırarak geçiniyordur .kızı dolandırma niyeti yok maddi ama diğer türlü kandırıyor kendini farklı göstererek.bu da büyük bir sorun aslında
Tabiki bahsetmez ya. Benim baya baya varlıklı arkadaşım vardı hatta bı markanin sahibinin kızı yani öyle diyim.Tamam belliydi varlıklı olduğu ama kızla kaçıncı konusmamızda bahsetmişti aylar sonra. Şirketi vs olacak bide böyle sürekli kendini,parasını konusacak baştan aşağıya hikaye başka bişey değil.
Aklı sıra işte böyle kandırmacalı bir flört yaşayacak, kızın aklını karıştıracak sonrada kayıplara karışacak. Yani henüz bahsetmemiş olabilir ama bence amacı cinsellik olabilir. Başka ne amacı olur ki bu kandırmanin? Sakince ilerliyor sadece birden urkutmemek için.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X