anlam veremedim

auroginosa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2011
50
24
merhabalar herkese. bir konuda fikrinizi almak istiyorum.
2 sene once calistigim yere yeni gelen biri vardi. Dogru duzgun muhabbetimiz olmamisti, sadece selamlasirdik ve kisa sure sonra da baska yerde calismaya basladim.
Tam 2 sene sonra bu arkadas beni facebooktan eklemis telefon numarami istedi, verdim. Disarda bulusma teklifi etti. 3-4 Kere yazdiklarini gec gordum, bulusmak istedigi zaman isim oluyordu ve ayarlanamiyordu. israrla yazmaya ve gorusmek istemeye devam etti.
Neyse bir gun ayarladik ve bir yerde oturup kahve ictik. Neden aradin, neden cagirdin diye sormadim. Havadan Sudan is ortamindan, guncel olaylardan falan konustuk sadece ve ayrildik. Ardindan 2 hafta gecti ve aramadi, yazmadi hicbir sekilde.
Ben de iletisime gecmedim ama kafama takildi acikcasi neden aramadi? Benden mi geri donus bekledi? Yoksa hoslanmadi mi? Halbuki beni Davet Eden oydu. Kafamda deli sorular :halay:
Simdiden herkese tesekkurler :):KK37:

Çok nezaketsizce geldi yapmış olduğu tavir madem arkadaşça yaklastin arkadaşça bir iki yazıp cekilseymis aradan.Kafaniza takılması çok normal.Fakat bana muhabbetinizden hoslanmamis ve aradığım bu değildi die düşünmüş gibi geldi.yinede bilinmez..

Yeniden görüşmeye niyeti olan erkek asla geri dönüş beklemez emin olun..Geçmişte buna benzer birşey yaşadım geri dönmedi ben de hiç aramadım ve öylece kaldı..

Çok nezaketsizce geldi yapmış olduğu tavir madem arkadaşça yaklastin arkadaşça bir iki yazıp cekilseymis aradan.Kafaniza takılması çok normal.Fakat bana muhabbetinizden hoslanmamis ve aradığım bu değildi die düşünmüş gibi geldi.yinede bilinmez..
aynen cagir sonra kayiplara karis... cok ilginc. neyse zaten cok da onemli degil ama yaptigi bana tuhaf gelmisti. acaba benden mi bekledi diye kafama takilmisti ama yok demek herkes benimle ayni fikirde. beyimizin kendi bilir hic ugrasamayacagim :))

Burda bu soruyu soran birkaç kişi gördüm. Sanırım bazı erkekler böyle yapıyor. Önce hoşlanıyolar görüşene kadar ön takla atıyolar görüştükten sonra yeterli elektrik alamayınca açıklama yapma gereği duymuyorlar bir daha aramıyorlar. Siz de aramayın bence. Kendini nimetten saymasın.

Burda bu soruyu soran birkaç kişi gördüm. Sanırım bazı erkekler böyle yapıyor. Önce hoşlanıyolar görüşene kadar ön takla atıyolar görüştükten sonra yeterli elektrik alamayınca açıklama yapma gereği duymuyorlar bir daha aramıyorlar. Siz de aramayın bence. Kendini nimetten saymasın.
asla aramam zaten. yapacak bir sey yok. kendi geldi, kendi gitti :) Ben bu durumlarda ne yapilir bilmiyorum pek tecrubem yoktu acikcasi. ama dogru dusunmusum herkes benimle ayni fikirde :) cok tesekkurler...

X