anlayamadım ben bu çocuğu lütfen bir akıl verin :(

Erkek arkadasin kac yasinda? Ortada bir dengesizlik oldugu belli.ask iliskilerinde akil vermek cok kolay biliyorum ama kesinlikle kendinden taviz verme.hem kendin icin hem de sen hep tamam dedikce o yeni bi sey cikaracak ustune gelecek emin ol.simarik ve cocukca davranmis, ayrica 8 yil kimseyle sevgili olmama kismi ise hic inandirici degil.kisacasi surekli mutlu etmeye calisan taraf olursan kaybedersin, kendi degerini bil ve unutma:eek:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ayrica sana bir sey hissetmiyorum ama olmasini cok istiyorum da neymis? Lutfen boyle anlamsiz ve ici bos sozlere inanma

şu an gördüğüm yerde selam veriyorum sadece kendisi 23 yaşında kesinlikle bildiğin dengesiz

Sasirdim acikcasi ben en fazla 18 yasindadir diye tahmin etmistim.koskoca adam olmus davranislari hic normal degil://

o yüzden uzak durmaya karar verdim isteyen kendisi gelir onunla sıkı fıkı olmam sadece egosunu tatmin eder:KK50:

teşekkür ederim tavsiyelerin için :) umarım birlikte oluruz ya ben çok istiyorum dengesiz olsada ama sabır taviz yok:KK14:

Haklisin, bazen bile bile ne olursa olsun yasamak istiyor insan, insallah:)

eyvah kısa sürede bu şekilde davranıyorsa ilerideki halini düşünemiyorum bence sen bu çocuğa bağlanma bırakır gider bu çocuk.

Cocugun ıkızler burcu olduğu net ortada bence . Bu erkekler nıye olgunlaşamaz bılmemkı . Gelmıssın 23 yasına bu kararsızlık ne böyle be adam . Tatlım bu çocuk bence senı sevmıyo sevseydı böyle davranmazdı . ayrıca fena takıntılı bı tıpe benzıyo . Uzak dur derım ben

X