Gebeliğe Hazırlık Anlayan arkadaşlar yardımcı olabilir mi☹️ (spermiogram)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Varikosel yok canım. Ultrasonla ve elle muayene oldu. Ben de şimdi doktordan geliyorum amh dahil hormon testlerim yapılmıştı. Her şey çok güzel dedi. Şimdi de yumurtam varmıs güzel. 4 gün üst üste seks öneriyorum dedi. Sana verebileceğim bir tedavi yok. Eşin ürolojiye tektar görünsün oradan yönlendirme olursa aşıya geçeriz dedi. Benim anlamadiğim ürolog da eşime olmaz böyle demedi. Hızda hafif sıkıntı var dedi. HAFİF dedi. Öff sürekli bugün git yarın gel yapıyorlar 😀
İleri hızın 0 olmasını o zaman önemsiz görüyorlar sanırım değil mi canım çünkü benim doktorum da öyle gibi söyledi, ama işte biz bir yerde bişeyler yakalamaya çalışıyoruz haklı olarak :))

İleri hızın 0 olmasını o zaman önemsiz görüyorlar sanırım değil mi canım çünkü benim doktorum da öyle gibi söyledi, ama işte biz bir yerde bişeyler yakalamaya çalışıyoruz haklı olarak :))
Değil ileri hız bizde ileri yavaş da az 🤦🏻‍♀️ Doktora diyorum ee 4 gün yap diyorsun da o spermler gitmiyorlar ki. O diyor hiç belli olmaz. Herhalde cengaver bir spermin döllemesini beklicez 😁

Değil ileri hız bizde ileri yavaş da az 🤦🏻‍♀️ Doktora diyorum ee 4 gün yap diyorsun da o spermler gitmiyorlar ki. O diyor hiç belli olmaz. Herhalde cengaver bir spermin döllemesini beklicez 😁
evet ya inşallah😂 hakikaten 4 gün üst üste daha çok sıkıntı yaratmaz mı ya sperm performansı açısından ama bildiği vardır bazıları tek ilişki ile hamile kalıyor bazıları üst üste deniyor oluyor denicez artık😅

bizim de morfoloji 2 , ileri hız yok ileri yavaş 47 sayı 294 milyondu sonra covid olduk . muhtelemen bu değerlerde bozulma oldu. bende de pko görünümü var o yüzden eşimin sonuçlarına dayandıramoyoruz kesin olarak tabi iyileşmw olursa sansımız artar. ben bu arada rahim filmi iki kez femara tedavisi ve bir histeroskopi oldum.
bende de elle tutulur somut bir sorun tespit edilemedi henüz.
Merhaba canım kaç aydır femara kullanıyorsun. bende femara kullanıyorum 3 aydır ama tık yok

Merhaba canım kaç aydır femara kullanıyorsun. bende femara kullanıyorum 3 aydır ama tık yok
ben iki ay kullandım yrım doz şeklinde. yani 5 gün günde 1, mart nisan aylarında kullandım sonra covid olunca ara verdim.
martta 21 cm bir yumurta nisanda 21-20 cm iki yumurta gelişti ovitrel de vuruldum ama sonuç olumsuz.

Yine de yumurtaların çok iyi gelişmiş maşallah. Bende aynı şekilde kullandım gittim 11 cm dedi 4 gün sonra telrar gittim çatlamış dedi. Bu ayda gitmedim bakalım akışına bıraktım. 2 yıldır deniyoruz. Siz ne zamandir deniyorsunuz
ben iki ay kullandım yrım doz şeklinde. yani 5 gün günde 1, mart nisan aylarında kullandım sonra covid olunca ara verdim.
martta 21 cm bir yumurta nisanda 21-20 cm iki yumurta gelişti ovitrel de vuruldum ama sonuç olumsuz.

X