Anne olamamak bana ok koyuyor

zena

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2009
148
0
36
22 yaşındayım 1.5 yıllık evliyim
iki sene çocuk istemeyen biz korunmayı 7-8 ay önce bıraktık
ama her ay aynı bekleyiş aynı son aynı yorgunluk
dışardan bakınca kolay...gençsin daha erken bak kaç sene bekleyenler var vs vs

bu bekleyiş beni yorsa da
kocamı ve sizi seviyorum...

cokk zamana beklyenler var pes etme guclu ol ıns mutlu haberlerını alırıızı cnm

gece gündüz dua ediyorum fazla bekletmesin bebişim die
ama doktor yolu gözüktü yine

sana öyle diyenler haklı yaşın küçük daha yeni evlisiniz..rabbim büyük sabretmesini bil...

ama daha çok gençsin be canım olur inşallah dualarım seninle...

Canım sana ne yaşın genç ne de olur demeyeceğim en doğurganlık dönemin içerisindesin 7-8 ay da az değil Mevlam neylerse güzel eyler Sabret..
Endişelerini çok iyi anlıyorum ..Etrafını umursama..Çünkü bebek arzusu he 1 ay he 10 sene hiç farketmiyor o her ay bekleyiş aynı......

BAK CANIM AYNI ŞEY BAŞIMDAN GEÇTı SENı ÇOK ıı ANLIYORUM HATTA BEN ÇOCUK ıSTEDıĞıM YAŞ 28 Dı 6 ay korunduk yok istemiyorum diye altı oyın sonundada rabbim istemedi tam 2 sene bebek yok kaç tane doktora gittim ne işlemler geçirdim sonuç bir şeyin yok aslında kalabilirsin stres yapma nasıl yapma onu bilemiyorsun tabi adet yaklaştımı ha gelecekmi yoksa hamilemiyim diye beklemek çok göz yaşı döktüm ama yine de allaha sığındım rabbim verende sensin alanda sensin kucağımı boş bırakma diye dua ettim evet 2 senenin üstüne geçen sene eylülün 16 da hamile olduğu öğrnedim şimdi allah bağışlasın 4 aylık bir kızım var sende umudunu yitirme dua et rabbimseninde dualrını kabul eder bende senin için dua edecem seni çok ii anlıyorum

hayırlısı olsun cnm ben 3 yıllık evliyim ilk andan beri olmadı ççççoooooookkkkkkk istiyorum
ama elden ne gelir sığındım mevlama
hayırlısıyla olur seninde bizimde inşallah cnm bende 23 yaşındayım eşim 28 yaşında

canım üzüntünü çok iyi anlıyorum ...
bende 14 yıldır bebek yolu gözlüyorum çünkü..mafoldumben
ama ben daha çok yanıyorum sen az yanarsın demiyorum ...
bu üzüntü hep taptaze her ay yenileniyo ilk zamanlardada aynı şimdide aynı ....
hiç aklından çıkmıyor insanın annelik... bebekleri gördükçe için gidiyor....
o yüzden diyorum ki Rabbim bütün isteyenlere tez zamanda hayırlısını versin inşaallah:Saruboceq:
kimsenin kucağını boş bırakmasın Rabbim ,özendirmesin kimseye:Saruboceq:
inşaallah hayırlı haberlerini alırız canım ....

22 yaşındayım 1.5 yıllık evliyim
iki sene çocuk istemeyen biz korunmayı 7-8 ay önce bıraktık
ama her ay aynı bekleyiş aynı son aynı yorgunluk
dışardan bakınca kolay...gençsin daha erken bak kaç sene bekleyenler var vs vs

bu bekleyiş beni yorsa da
kocamı ve sizi seviyorum...

canım elbette kolay değil ama imkansızda değil...ben 2 doktorun yüzüme karşı senin asla çocuğun olmaz dedikleri anı unutamıyorum ama Rabbim bana inan dua et dei...günlerce aylarca yüreğimden dilimden duamı inancımı eksiltmedim şimdi 22 aylık kızım var...Rabbim sağlıkla hayırlkı vakitte kucağını doldursun sakın ümitsizliğe düşme etrafıda kafaya takma seni senden başka kimse anlamaz...

sakın pes etme hep umutlu ol hep pozitif düşün
allah isteyenleri boş çevirmeyecektir inan bana
demekki zamanı var daha zamanını bekliyor
benimkide 6 sene istedikten sonra oldu tam ümidimi kesmişken hem de

daha doktora bile gitmemişsin,ne olduğu belli değilki,evhamlanmak için erken değilmi sencede cnm..
stres bu işlerin en büyük düşmanı olacağı varsada olmaz allah korusun.
doktora bi gitte,iyi haberlerle inşallah..

mayısta ve temmuzda gittik doktora bir sorun olmadığını söyledi tahliller kontroller yapıldı
eşim benden çok bunalıyo kafaya talıyo bu beni de etkiliyo
yengesinin 12 sene çocuğu olmadı
bizimde mi öyle olacak kuşkusu var sürekli

zena canım, eşine pozitif olmayı telkin et. böyle seni sıkmaya devam ederse çocugun olması daha zor. 7-8 ay neki? hemen koyvermeyin kendinizi. benim arkadaşım 8 sene olmadı, 3 defa tüp bebek denedi, olmadı. ne zaman vazgeçtiler, tamam deyip durumu kabullendiler, o zaman bebek için ayırdıkları tüm parayı beraberce yediler, gezip tozdular ve bir baktılar kız hamile. stres kaldırmıyor bu durum inanki. anlıyorum sürekli ha oldu ha olacak derken stres oluyorsun. ama eşin seni rahatlatmalı. bunu konuş onunla bence.

rabbim inşallah hayırlısıyla evlat sahibi olmanızı nasip eder canım üzülme dualarım sizinle

allahim kurban oldugum allahim.. seni de isteyen tüm ciftleride evlat sahibi yapar insallah.. sakin ol hele bi doktora git ne diyor dinle icin rahat etmese baska bir doktora daha gidersin madem cocuk istiyorsunz vakit kaybetme tüp bebek tedavisine gecin.. kib

ya bu konuda bende çok üzülüyorum am daha yeni evliymişsiniz olur elbet ben 4 yıldan beri bebek istiyorum ama yoko_O

X