Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlar selam size ne soracağım 10 gün önceki muayenemde vajinal ultrasonda bebek 6+1 çıkmıştı dün doktora gittik karından ultrasonla baktı 6 haftalık dedi ben anlamadım nasıl bişey 10 gün önce 6 haftalık olan çocuk 10 gün sonra nasıl yine 6 haftalık oluyor

Kızlar selam size ne soracağım 10 gün önceki muayenemde vajinal ultrasonda bebek 6+1 çıkmıştı dün doktora gittik karından ultrasonla baktı 6 haftalık dedi ben anlamadım nasıl bişey 10 gün önce 6 haftalık olan çocuk 10 gün sonra nasıl yine 6 haftalık oluyor
Hayırlı olsun bebeğin 🤲🏻
Doktora sordunuz mu arada ki fark neden diye? SAT'a göre kaç haftalık olması lazım peki?

Hayırlı olsun bebeğin 🤲🏻
Doktora sordunuz mu arada ki fark neden diye? SAT'a göre kaç haftalık olması lazım peki?
Teşekkür ederimmm💕 vajinal muayene ile karından farkeder dedi daha çok ufak dedi o kadar son adet tarihim 13 kasım ama tüp bebekle hamile kaldım ben 26 kasım yumurta toplama 29 kasım transferim oldu canım

Kızlar merhaba ben aranıza yeni katıldım merak ettiğim şeylere hep sizin sayfanızdan bakıyorum.Bende de polikistik over var maalesef.19 aralıkta adet olmam lazımdı adetim pek gecikmez geciksede 1 2 gün falan en fazla 17 aralıkta yakınlaşma oldu eşimle ve 3 gün gecikti adetim 4. Güne girdim bugün. Kasığım adet olacakmış gibi ağrıyor 19 aralıkta gebelik testim negatif çıktı kanda birde akıntım var onun dışında hiçbir belirti yok.Benim adetim aşırı sancılı olur ilk gün ağrısı gibi sizce ne zaman kan testi yaptırayım adetten 2 gün önce yakınlaşıp hamiş kalanlar bilgi verebilir mi ? Şimdiden teşekkürler.☺️

Kızlar merhaba ben aranıza yeni katıldım merak ettiğim şeylere hep sizin sayfanızdan bakıyorum.Bende de polikistik over var maalesef.19 aralıkta adet olmam lazımdı adetim pek gecikmez geciksede 1 2 gün falan en fazla 17 aralıkta yakınlaşma oldu eşimle ve 3 gün gecikti adetim 4. Güne girdim bugün. Kasığım adet olacakmış gibi ağrıyor 19 aralıkta gebelik testim negatif çıktı kanda birde akıntım var onun dışında hiçbir belirti yok.Benim adetim aşırı sancılı olur ilk gün ağrısı gibi sizce ne zaman kan testi yaptırayım adetten 2 gün önce yakınlaşıp hamiş kalanlar bilgi verebilir mi ? Şimdiden teşekkürler.☺️
Pcolular son supheli iliskiden on gun sonra kan vermeli cnm

hus3545 hus3545 izmirlimisiniz ve hangi hastaneye gittinizi ogrenebilirmiyim.vede muayene ucretini tskler simiden
İzmirliyim tedavim ege ünide oldu tüpbebekti benimki malesef kalbi durdu pazartesi kürtaj olmak zorundayım rutin kontrol için ege yaşam hastahanesi merve durmuş a gittim 2 kez sonrası böyle işte muayene ücreti 285 doğum ücreti takipli hasta 11.000 takipsiz hasta 12.0000

İzmirliyim tedavim ege ünide oldu tüpbebekti benimki malesef kalbi durdu pazartesi kürtaj olmak zorundayım rutin kontrol için ege yaşam hastahanesi merve durmuş a gittim 2 kez sonrası böyle işte muayene ücreti 285 doğum ücreti takipli hasta 11.000 takipsiz hasta 12.0000
Bebeğin için üzüntünü paylaşıyorum 😔
Allah yardımcınız olsun 🤲🏻
İnşallah en kısa zamanda yeniden anne olmanız için dua ediyorum 🤲🏻

muayene ucreti iyimis ama dogum cok para ya bune ...Allah yardimcimiz olsun...hayirlisi olsun ii dusenelim ii olsun bide oyle dusunelim bu dunyada yiyecek ekmegi yokmus ve obur dunyada sizi orda beklicek Melek...Allah kisa zamanda size tekrarini nasip etsin insallah🤲🤲🤲

Çok teşekkür ederim hala olmadım hayırlısı ovülasyon testimde silik çift çizgi çıktı regli gecikmesinden sonra çift çizgi çıkması normal mi bilemiyorum
Rica ederim. Koyu cift cizgi ise hamilelik diyenler oldu ama o kesinlik degil gebelik testi veya en dogrusu kan

Canım lütfen üzülme. Daha çok yeni oluşuyor. Daha içinde bebek görünecek kadar büyümemiştir. Hem ben baktım senin kese fasulye gibi, bu erkek olacak anlamına geliyor (öyle derler ya)😊 Bebişini üzme annesi, Allah doğmasını nasip ettiyse ne bozuk kesesi, isterlerse parçalanmış kese olsun yine düzelir o zamanla. İnşallah her şey güzel olacak diye düşün. Ben ikinci kimyasalı yaşamadan önce, kesin bu da tutmayacak kimyasal olacak diye düşündüm, içim hiç rahat değildi, kendime hep negatif enerji verdim. Kaybettim. Hem biliyorsundur kaybedeceksek kaybediyoruz. Durduramıyoruz kayıpları, ilaç falan kar etmiyor😕 Allah gönlüne göre nasip etsin, hem de böyle bi durumda sadece bir doktorla sonuç alınmaz ki. Sen biraz rahatla, kesecik de bi rahatlasın ☺️
Bende aynı durumdayım tüp bebek ile hamileyim 🤲5+3 bugün..
Kesem Yuvarlak değil birde kese etrafında kanama alanı var dedi doktorum..
Pruluton, Prolutex ve fitil kullanıyorum..
İnşallah sağlıkla ilerler ❤️

Eklentiler

• IMG_20230209_105618.jpg
    IMG_20230209_105618.jpg
    70,7 KB · Görüntüleme: 80
Polip bende ara kanama yaptı canım mesela öyle bı şikayetin var.mi? Doktor ilk baktiginda polip falan görmedi sonra tekrar dile getirdim ara kanamayı ayrıntılı bakınca sanki minik bı polip gibi dedi. Histeroskopi yaptı ve 2cm büyüklüğünde rahmin tam ortasında resmen spiral görevi yapıp doğal korunma yöntemine dönüşen bı polibim varmış 🙈 bu 3.ayim ara kanamam bu ay çok şükür olmadı inşallah bidaha olmaz tekrarlamaz..
Polip alindimi? Sonuc ne?

X