Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Günaydın kızlar 🌸
Regl oldum ben, yeni bat tarihimi bilmiyorum düzensiz olduğu için. Gece ağlayarak uyudum çok fazla ağrım var. Progestan kullandıktan sonra regl olan oldu mu benim gibi, onun yüzünden mi acaba? 😔
Birde doğum günüm bugün, inşallah regl olmam diyordum ama olmadı napalım. 30 a doğru son çıkışta bakalım başıma neler gelecek?

Günaydın kızlar 🌸
Regl oldum ben, yeni bat tarihimi bilmiyorum düzensiz olduğu için. Gece ağlayarak uyudum çok fazla ağrım var. Progestan kullandıktan sonra regl olan oldu mu benim gibi, onun yüzünden mi acaba? 😔
Birde doğum günüm bugün, inşallah regl olmam diyordum ama olmadı napalım. 30 a doğru son çıkışta bakalım başıma neler gelecek?
Ben klomen içerken kullanmıştım ama öyle çok ağrım olmamıştı canım her zaman ki gibiydi

Günaydın kızlar 🌸
Ah canım günaydın. Çok üzüldüm ben de böyle özel günlere denk gelir diye plan yapıp hayal kurup olmayınca çok üzülüyorum. Sağlık olsun sıkma canını. Duyguya söyledim sana da söyleyeyim, seneyeki yaş gününde inşa lohusa topuzu ve kucağında bebeğinle kusmuklu elbisen ile ol inşallah 🤗 nice mutlu sağlıklı yaşların olsun 🥰progestan rahmi iyice kalınlaştırdığı için ondan çok yoğun ve ağrılı olabilir belki canım.

Kizlar benim ilk klomen igne denememdi pkoyum catlamiyor ditlye iğneden iki gun sonra dr a gittim hani bi bakin catlamis mi diye ilk kullanisim olunca ama dr oraya kadar gitmeme rağmen ben bakmıyorum igne sonrasi regl olmazsan test yap olursan gel tekrar deneriz dedi ben nerden bileyim çatladı mi bu doğru mu sizce kizlar ??
Beni doktorum iğneden sonra hiç çağırmadı bakmadı yani.. hem çatlamasa bile yapacak bişe yok diye biliyorum.. çatlamazsa diğer kontrolde belli oluyo zaten

Günaydın kızlar 🌸
30'a doğru son çıkış hala oldukça gençsin demek. Biraz umut edin, inanın nolur

sleepy05 sleepy05 Jane Jetgil Jane Jetgil Sağlıklı, mutlu, bebikli yaşlar sizee 🎈🎈
Dün benim pik günümdü ve bilin bakalım ne olduu 🤦‍♀️🤦‍♀️ Adam saat 11 de bakın 11 de uyudu ya uyudu 😡😳
yildizsavascisi yildizsavascisi bak bakalım bu abiyi tanıdın mı bir yerden? bgm21 bgm21 hep böyle değilse bu bir ilkse üzülme, her zamanki hali buysa da kendini fazla yıpratma. Hiçbir şey değişmiyor, olan sana oluyor. Razı olursa doktora gidersiniz, çabalarsa kendi çabalasın

30'a doğru son çıkış hala oldukça gençsin demek. Biraz umut edin, inanın nolur

sleepy05 sleepy05 Jane Jetgil Jane Jetgil Sağlıklı, mutlu, bebikli yaşlar sizee 🎈🎈

yildizsavascisi yildizsavascisi bak bakalım bu abiyi tanıdın mı bir yerden? bgm21 bgm21 hep böyle değilse bu bir ilkse üzülme, her zamanki hali buysa da kendini fazla yıpratma. Hiçbir şey değişmiyor, olan sana oluyor. Razı olursa doktora gidersiniz, çabalarsa kendi çabalasın
Valla ben anlamıyorum hiç dokunmasan 1 ay hiçbir şey olmaz yani durum bu insan anlatıyor bişeyleri ısrarla anlamak istemiyor yada içinden gelmiyor ama çok sinir bozucu ya

Valla ben anlamıyorum hiç dokunmasan 1 ay hiçbir şey olmaz yani durum bu insan anlatıyor bişeyleri ısrarla anlamak istemiyor yada içinden gelmiyor ama çok sinir bozucu ya
Haaaaa seninki de bizimkilerle ruh kardesi o zaman Gazan mübarek olsun istediğin kadar çabala bi yerlerini yirt olmuyor tamamen onların elinde dil de döksen kavga da etsen tamamen onların elinde canim bu üzgünüm ve onlar da hep haklı ve yorgun

X