Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kizlar öncelikle merhaba hamile olanlar için Allah sağ salim zorlanmadan doğum yapabilmeyi çocuk sahibi olanlara ise Allah analı babalı büyütsün son olarak ta benim gibi çocuk isteyipte olmayanlara inşallah duaları istekleri kabul olur herşeyin hayırlısı diyerek bir şey sormak istiyorum dediğim gibi 9 aydır çocuk istiyoruz olmuyor doktora gittim prolaktin hormonun yüksek çıktı 37 eutroxhy 25 mg ilaç verdi onu kullanıyorum birde bele yakı yaparak hamile kalanları görüp duydum aranızda bilgisi olan varsa paylaşabilir mi şimdiden teşekkürler 😘

Düşünsene kendinden umutlu değilsin ama ikiz haber veriyormuşsun bize 😃😃🤲
Ayy ne güzel olur canım ağzından bal damlıyor 🙈 kısmet bakalım gerçekten her ay heveslenip olmayınca yoruluyor insan heveslenmeye bile korkuyor
Hahaha ne tarafa ağlıyalım 😂

Ben de kendimden umutlu değilim ama senden umutluyum :KK70: körler, sağırlar birbirini ağırlar hesabı :KK70:
Hahahah hep böyle oluyoruz ya 🙈 bu sefer hepimizin umudu tutar inşallah🍀
Günaydın kizlarrr 🥰🥰😊@iloveme U Uzaygemisi35 kizlar ben de ikinizden umutluyum 😆😆
Hahahah canım benim sağol valla umutların gerektirdiğini yapıyoruz ama kısmet tabi 🙈 her ay 4 yumurta gelişip gebelik olmayınca ben haliyle pek umutlanamıyorum🤷

Ayy ne güzel olur canım ağzından bal damlıyor 🙈 kısmet bakalım gerçekten her ay heveslenip olmayınca yoruluyor insan heveslenmeye bile korkuyor

Hahahah hep böyle oluyoruz ya 🙈 bu sefer hepimizin umudu tutar inşallah🍀

Hahahah canım benim sağol valla umutların gerektirdiğini yapıyoruz ama kısmet tabi 🙈 her ay 4 yumurta gelişip gebelik olmayınca ben haliyle pek umutlanamıyorum🤷
Kuzum hiç öyle düşünme alakası yok yaa. Benim her ay 4 yumurta, 6 yumurta falan gelişti. Sadece bu ay tek yumurta oldu hatta bu sefer doktorum bile umutsuzca konuştu. Ama tek yumurta olduğu ay oldu, çok şükür 🙏 tek olsun bizim olsun ❤️

inşallah vardır canım ben 5-6 gün kala yapmaya başladım iğne kullanmadığım için çıkmadu zateb varsa çıkıyor silik falan.
aynı doktor kuzenime 17. günü yap demiş çok aşırı silikmiş belli belirsiz dedi 18. günde kan vermiş o zaman emin olmuşlar bana neden böyle dedi bilmiyorum

Hayır canım ya kötü değil.. azcık düşmüş sadece sınırın altına... duygu durumundan bile artıp azalabilen bir hormon bu. TSH yüksekse sıkıntı olur diye biliyorum, ki o da düşüğe sebep değil, ilk trimesterde bebeğin beyin gelişimi için anne TSH ının ref aralığında olması gerekiyormuş. endişelenecek bir durum yok yani... zaten hamileysen bu hormonlara daha dikkatli bakılıp dengede olması takip ediliyor. İçini serin tut.
inşallah hamileyimdir ama test yapmaya cesaretim yok ama içimden ses yok diyor olmadı herkeste beni bu aralar hamile görüyor yaaa

aynı doktor kuzenime 17. günü yap demiş çok aşırı silikmiş belli belirsiz dedi 18. günde kan vermiş o zaman emin olmuşlar bana neden böyle dedi bilmiyorum
kuzum bana da 14. gün yap kan testi demişti. çatlama ayın 11nde görülfü ultrasonda ben 25nde kan verdm

Benim de öyle oldu işte kuzum. İğneden sonra 17.gün anca çıktı testte. Negatif görüp de hemen umutsuzluğa kapılmayın yani

yaaa bendemi beklesem canım çok stresliyim varya içim çok değişik herkeste beni hamile görüyor :KK43:
Bence de bekle, boşuna sıkma canını. İğneye rağmen geç döllenme olabiliyormuş ben çok şaşırdım. İğneden 15 gün sonra kanda 6,90 çıktı. 14.gün yaptırsam negatif olacaktı düşünsene..

X