Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Sezaryen topagi için ameliyat edilmesi gerekiyormus diye okumuştum bir yerde hatta biri ameliyattan sonra hemen gebe kalmıştı. Senin sagda kist varsa ordan yumurta olusamaz canım neden büyümüş ki ilac kullanmana rağmen bilmiyorum yaa insan yoruluyor ama umudunu kaybetme sakın zamani gelince hic bir engel olmuyor
Bir doktor histereskopi gerek dedi.diğer iki doktor gerek yok engel değil dedi🤦‍♀️valla ben de yoruldum zaten ara vermeyi düşünüyorum hatta.. Senin normal doğum muydu ilki? Her sezeryan da olmuyor mu bu topak anlamadım çevremde peşpeşe sezeryan olanlar var 🤷‍♀️ klomen diğer ayda etkisi sürüyor diye okumuştum burda kist ondan mı tekrar besledi bilmiyorum canımı sıktı baya büyümesi. umarım küçülmüştür yarın görcem bakalım

Canım ben kaçırdım beta düzenli artış mi göstermiyor dış gebelik ihtimali mi var dediler
Evet canım artış iyi gidiyordu aslında. En sonuncu da azdı artışı. Ama ben panik oldum tabii bi de ağrım olunca. Takip edeceğiz bakalım. Yarın tekrar kan vericem, netleşir artık heralde.

Bir doktor histereskopi gerek dedi.diğer iki doktor gerek yok engel değil dedi🤦‍♀️valla ben de yoruldum zaten ara vermeyi düşünüyorum hatta.. Senin normal doğum muydu ilki? Her sezeryan da olmuyor mu bu topak anlamadım çevremde peşpeşe sezeryan olanlar var 🤷‍♀️ klomen diğer ayda etkisi sürüyor diye okumuştum burda kist ondan mı tekrar besledi bilmiyorum canımı sıktı baya büyümesi. umarım küçülmüştür yarın görcem bakalım
Kistin küçülmediyse bitkisel macundan ye canım M minik mucize92 nin öyle küçülmüş bak klomen yüzünden olan kisti

Canim daha cok erken bence testlerini harcama şoyle ki bende yanildim igneyi vurdugumuz gibi catlama ve dollenme olmadi igneyle birlikte sayarsan tam 3.gun icinde dollenme ve catlama olmustur.. yani senin suan 7. Gunun gibi dusun benim 16.gunum bu aksam test yapacagim hic umudum yok ama yine de allahtan umit kesilmez diyorum..insallah sana da nasip olsun canim.
Yaaa hadi inşallah 🤲🏻 Bende hiç bişey hissetmiyorum şahsen sadece bel ağrım var biraz oda esnaflıktan ötürü olabilir doktor randevum var 12sinde onu beklicem bakalım

• Beğen
Reactions: niw
R Random3 naptın var mı bir gelişme ağrıların ne durumda
Bu gece ağrısız uyudum çok şükür kuzum 🙏 birazdan sağlık ocağına gidicem kan vermeye. Bugün sonuç çıkana kadar dakikalar bile geçmez artık. Dua edin nolur normale dönsün değerler 😔 dış gebelikten ödüm kopuyor

günaydın kızlar hala test sonucum çıkmadı ayrıca dün troidim içinde gittim doktora dozunun fazla geldiğiniz söyledi euthryx 100 lük içiyordum 75 lik yapalım dedi başka bir sıkıntı yok ilacın dozu fazla geldiği için t4 ve anti tg yükselmiş dedi çok şükür

günaydın kızlar hala test sonucum çıkmadı ayrıca dün troidim içinde gittim doktora dozunun fazla geldiğiniz söyledi euthryx 100 lük içiyordum 75 lik yapalım dedi başka bir sıkıntı yok ilacın dozu fazla geldiği için t4 ve anti tg yükselmiş dedi çok şükür
bence bi sağlık ocağını ara canım sonuç çıkmıştır sisteme girmemişlerdir ara hatırlat

X