Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Canım ben ilk 5 dakikada da görüyordum ama sorun o değil gerçekten fotoda çıkacak gibi bir çizgi değil. Gözüm kör oldu görene kadar öyle söyleyeyim. Bat dündü o yüzden de zaten olsa daha belirgin çıkardı diye düşünüyorum. Ben çok istediğim için görüyorum olmayan çizgileri..
bende geçen yaptım aksam eve geldım baktım testte sılık cızgı var resımde cıkmıyor ama testte var yanı net ama renksiz. sabah tekrar yaptım negatif kurumaydı heralde:S

canmm gecmıs olsun sende varmı bısey? kuşburnu çok iyi gelıyor çayı, sarımsak soğan gömsün vallahi. bol bol su
suan yok canım bende uzun süredir bulantı ve ishal vardu zaten belki de bunlar da belşrti bilmiyorum. çok mutsuzum sabah öğrendik o kadar dikkat etmemize rağmen
zaten ben poz olsam da bebek muhabbeti olduğu için kullanaıuyorum konuştum filyasyonla

suan yok canım bende uzun süredir bulantı ve ishal vardu zaten belki de bunlar da belşrti bilmiyorum. çok mutsuzum sabah öğrendik o kadar dikkat etmemize rağmen
zaten ben poz olsam da bebek muhabbeti olduğu için kullanaıuyorum konuştum filyasyonla
bende bebek dusundugum ıcın ılac kullanmamıstım aıle hekımı kullanma demıstı çok ağır değilsen demıstı

bende geçen yaptım aksam eve geldım baktım testte sılık cızgı var resımde cıkmıyor ama testte var yanı net ama renksiz. sabah tekrar yaptım negatif kurumaydı heralde:S
Valla canım benimki predictor erken olanlardan. Bunlar yalancı silik cikarmasiyla ünlüymüş bunu da öğrendikten sonra tamamen ümitlerim sıfırlandı..

Canım ben ilk 5 dakikada da görüyordum ama sorun o değil gerçekten fotoda çıkacak gibi bir çizgi değil. Gözüm kör oldu görene kadar öyle söyleyeyim. Bat dündü o yüzden de zaten olsa daha belirgin çıkardı diye düşünüyorum. Ben çok istediğim için görüyorum olmayan çizgileri..

inşallah netleşir çizgin kuzum🥰

Yazayım şimdi o zaman çünkü baya uzak.

Bence de ameliyat demez yaa, ağrım yok, kan kaybı da yok.. İkinci dozu vurur ve o da kabus gibi ama napayım ona da razıyım

Evet canım öyle.. Şimdi yazacağım.
Cevap geldi mi doktordan? Kaçta randevun? Aklımız sende. Güzel haberlerle gel, inşallah en zahmetsiz şekilde hallolsun 🙏

X