Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Çok geçmiş olsun canım Allah şifa versin.
Sen tarif iste ben vereyim kuzum :) Severek yapıyorum yemeği de tatlıyı da :)
Off tarifle bizi ben de yeni tarifler denemeye bayılırım canım sütlü irmikli bi tatlı istiyo hafif ama tatmin edici 😆 kafama yatan bişi bulamazsam şu klasik irmikli tatlı tarifini yapıcam bisküvili falan

Evet canım reglin 3. Günü yoğunluğunda kanama oluyor sonra azalıyor lekelenme şeklinde 2 3 gü devam ediyor
Anladım canım ilişki yasağınız var mıydı? Benim gittiğim yerde c kollu cihaz ile çekim yapılacak korunmanıza gerek yok dediler inşallah kanama olmaz yumurtlama günümü kaçırmış oluyorum yoksa 🤦‍♀️

iyi yapmışsın es vermek iyi oluyor kendini toplar öyle başlarsın tedavilere belki de gerek kalmaz :dua: değerlendirdim ama regl oldum bu 2. ayım bakalım hsg etkisini yaşıcaz mı görcez :KK70:
aynen canım yani evliliğin 5.senei hiç korunma olmadı hsg çekildiğim ay ve dış gebelik kimyasal geçirdiğim zamanlar haricinde yok yani saldım bende doktora gitmekte beni aşırı geriyordu yani bu fikir geiriyordu bende zaman verdim bakalım ay inşallah canım kalmaz ikimize isteyen herkesede. bende 12 sinde oldum işte bitmek üzere.bizim yakın zamanlarımız inşalah bu ay beraber alırız gebelik haberini inanıyorum olacakkk olacak:dua:

:işsiz::KK34::silah: 👈🏻Bu emojiler ruh halimi yansıtıyor aöf de son bir sınav var bahar dönemi ona çalışıyorum offffff

Bende bende aynım öyleyim azım yok fazlam var :KK71: çalışmak istemiyommm
Bir sınav iyiymiş benim 4 tane var üstten ders alıyım dediydim :olamaz:püff aç aç kafam çalışmıyor diyorum akşam yaparım, akşam yemek yiyorum uykum geliyor :KK70:öyle bir döngü içindeyim ki. :confused:

Anladım canım ilişki yasağınız var mıydı? Benim gittiğim yerde c kollu cihaz ile çekim yapılacak korunmanıza gerek yok dediler inşallah kanama olmaz yumurtlama günümü kaçırmış oluyorum yoksa 🤦‍♀️
İnşallah olmaz canım, doktor bize 1 ay korunun dedi radyasyon alıyoruz ya vücuda filmde ondan dolayı ama ben korunmadım :olamaz: lekelenme bitince değerlendirmeye başlamıştım

aynen canım yani evliliğin 5.senei hiç korunma olmadı hsg çekildiğim ay ve dış gebelik kimyasal geçirdiğim zamanlar haricinde yok yani saldım bende doktora gitmekte beni aşırı geriyordu yani bu fikir geiriyordu bende zaman verdim bakalım ay inşallah canım kalmaz ikimize isteyen herkesede. bende 12 sinde oldum işte bitmek üzere.bizim yakın zamanlarımız inşalah bu ay beraber alırız gebelik haberini inanıyorum olacakkk olacak:dua:
Yaaa inşallah amin kuzum inşallah elini açıp dua eden kim varsa rabbim geri çevirmesin 🙏 güzel haberlere çok ihtiyacımız var 😇💜

İnşallah olmaz canım, doktor bize 1 ay korunun dedi radyasyon alıyoruz ya vücuda filmde ondan dolayı ama ben korunmadım :olamaz: lekelenme bitince değerlendirmeye başlamıştım
İnşallah rahim filmi vesile olur güzel haberleri alırız ben rahim filmi için 2 aydır adetimin düzelmesini bekliyordum şükür bu ay adetim oldu tabi ben beklerken dört bir yandan hamilelik haberleri geldi 😂 rahim filminden ümitliyim inşallah istediğimiz gibi sonuç alırız 🙏

Yaaa inşallah amin kuzum inşallah elini açıp dua eden kim varsa rabbim geri çevirmesin 🙏 güzel haberlere çok ihtiyacımız var 😇💜
aynen öyle valla her gece her gece dua ediyorum şu mübarek günlerde inşallah kabul eder rabbim bizi daha fazla evlat hasreti ile sınamaz o kokuyu içimize çekmeyi nasip eder🙏

İnşallah rahim filmi vesile olur güzel haberleri alırız ben rahim filmi için 2 aydır adetimin düzelmesini bekliyordum şükür bu ay adetim oldu tabi ben beklerken dört bir yandan hamilelik haberleri geldi 😂 rahim filminden ümitliyim inşallah istediğimiz gibi sonuç alırız 🙏
Sağol canım inşallah alırız artık şu güzel haberleri ☺️ benim filmden sonra 2. Ayım rabbim nasip eder inşallah 🙏
pco musun sen?

Benim masadan kalkınca çok az pembe kanama oldu sonra kahverengiye döndü ertesi gün bitti canm

X