Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kizlar slmm yine bana bi haller oldu ya 4 5 gün önce hafif pembemsi bi kanama olmuştu ya ben yumurtlamaya yormustum onu bugün okulda dersin ortasında ayağa kalktım bir aktı afedersiniz altıma yaptım sandim o derece lavaboya gittim hemen baktim kanama şeklinde bu neyin nesi simdi daha 21. Gun adetin ondan sonra da baya kesildi simdi yok gibi bisey kahve leke geliyo peceteye silince Allah korusun kötü bisey mi oldu ya bu döngü ortasında 4 5 gun arayla iki kez kanama bana yazın yaşadığım kist olayını hatırlattı kist varken böyle ara kanama yaşadım hep ama o zaman klomen kullanmıştım simdi bisey kullanmadim kist oyle kendiliğinden oluşur mu

Kizlar slmm yine bana bi haller oldu ya 4 5 gün önce hafif pembemsi bi kanama olmuştu ya ben yumurtlamaya yormustum onu bugün okulda dersin ortasında ayağa kalktım bir aktı afedersiniz altıma yaptım sandim o derece lavaboya gittim hemen baktim kanama şeklinde bu neyin nesi simdi daha 21. Gun adetin ondan sonra da baya kesildi simdi yok gibi bisey kahve leke geliyo peceteye silince Allah korusun kötü bisey mi oldu ya bu döngü ortasında 4 5 gun arayla iki kez kanama bana yazın yaşadığım kist olayını hatırlattı kist varken böyle ara kanama yaşadım hep ama o zaman klomen kullanmıştım simdi bisey kullanmadim kist oyle kendiliğinden oluşur mu
Kuzum kist falan olabilir benim öyle olmuştu geçtiğimiz aylarda kistten ara kanama yaşıyormuşum meğersem doktora görün bence bir an evvel

Bana yumurtanın çatlmasına tahmini bir iki gün kala bırak demişti aldığım sayfadaki abla kuzum ama sende pco var sen sayfaya sor bunu
Whatsap dan yazdım bunu attı hiç pko falan demedi ben igne vurulacagim gün bırakayım en iyisi almak isteyen arkadaşlara da bakmak isterse atayım dedim

Eklentiler

• IMG-20210421-WA0004.jpg
    IMG-20210421-WA0004.jpg
    141,6 KB · Görüntüleme: 30
Bat 19 unda idi olamdim. Test negatif bugünde tam rahmim kasılıyor adet olacakmisim gibi. Oruç olduğum halde bu saat olmuş idrarın gelip duruyor. Kasılma gidip geliyor acaba sokulemiyor mu? Önceden böyle ağrı olurdu sonra sokulurdu ya da hiç ağrı olmadan gelirdi. 😔 Belirsizlik ne kötü bir şeymiş

X