Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kuzum ben önceden de kullandım kutu bıtınce bir hafta ıcınde oluyodum bu sefer içerken lekelenme oldu bitmesine iki gun kala felan ılac bıtti birgün sonra yavaştan regliye döndü. Normalde kutu bıtınce bir hafta ıcınde sökülürsün recetesiz zaten alabilirsin. Ben bir hafta gecıktım aldım dayanamadım doktorda iyi yapmısın dedi
Tamam canım çok sağol 🌸 pazartesi gidiyim de doktora ona göre içiyim ben de

Tünaydın kızçeler, nasılsınız?
Dün akşamdan beri kanamam var, ama çok değil, sabah da pıhtılı oldu ... neden böyle bilemiyorum. Reglim 16sında başlamıştı 19unda bitmişti... zeynep-ahmet zeynep-ahmet canım sen mi yaşamıştın böyle bir durumu?

Sormadım ama sorsam öyle der muhtemelen, ikidir böyle fazla ağrılı geçiyor. Birde operasyondan önce iki tane hap içmiştim ağır yan etkileri olan belki onlada alakalıdır. 😔
Geçer inşallah. Böyle vücut reglle yavaş yavaş toparlıyor demek ki kendini. Benim de operasyon sonrası öyle oldu ya işte. İki ay verdiler bana da toprlanmam için. İlk regli geçirdik bakam ikinci nasıl olacak

Kızçeler merhabalar aşılama çok güzel geçti düşündüğüm gibi değilmiş nası oldu bitti anlamadım bile şuan dilendiriyolar 1 saat yatacakmışım eşimin spermleri için çok iyi dedi doktor bundan sonrası Rabbime kaldı inşallah Allahım nasip eder de burdan çıkarken 2 kişi olarak çıkmış oluruz😍😍🙏🏻🥰❣️Herkese çok teşekkürler iyi ki varsınız😇

Kızlar hayırlı akşamlar çok heyecanlı ve stresliyim yarın sabah 9 da hastahaneye gideceğiz aşılama için ne olur bana dua edin inşallah herşey güzel geçer ve olumlu sonuç alırım 😘❣️🙏🏻

Rabbim yolunu izini açık etsin hayırlısı ile tutsun inşallah bir dahakine gidişin tutunmuş bebişini görmek için olsun 🙏🏼💖 çookça amin 🤗

Kızlar doktorum gebelik var dedi daha çok yeni dedi sizin dediğinizi söyledi sonuç önemli değil iki günde bir artışı önemli dedi hemen oksapar iğneye başlattı asistanıyla reçete yazdırdı Allah razı olsun
Dua edin ne olur henüz sevinemiyorum ben 😔

Ayyy canım yaa çook sevindim ne güzel haber bu valla umudumsun 😍ayrıca seni hiç sevindirmek kolay olmuyor hamilesin işte birak kendini bebişinin huzuruna şöyle artacak ohh miss hamişim de hamişim diye dolan 🤣 değerin kaç bu arada merak ettim?

Yaa ne kadar tatlısınız Allah razı olsun inşallahh bakalım mayısın 8 i belli olacak nasipse inşallah Allahım hepimizin kucağını doldursun ❣️😍🙏🏻
Şuan hedefim sensin bende çok istyrdm bu ay biraz nasip olmadı yaptırmak sen hamiş kalda bana umut ol mutlu olalım ya artık valla şuan senin yerinde gibiyim takibinde olacam 😍Allah nasip ettiyse olacak 🙏🏼bu ay çok güzel hamiş haberleri alıyoruz seninde alacağız inşallah içim böyle çok umutlu ya sana karşı sebebsiz 💝

Kızçeler merhabalar aşılama çok güzel geçti düşündüğüm gibi değilmiş nası oldu bitti anlamadım bile şuan dilendiriyolar 1 saat yatacakmışım eşimin spermleri için çok iyi dedi doktor bundan sonrası Rabbime kaldı inşallah Allahım nasip eder de burdan çıkarken 2 kişi olarak çıkmış oluruz😍😍🙏🏻🥰❣️Herkese çok teşekkürler iyi ki varsınız😇
Yaaa çok sevindim canım hadi sen pozitifi gör sonra ben yaptırayım 😋eşinin değerlerinin iyi olması şansı yükseltiyor inşallah güzel haber alırız 🙏

Tünaydın kızçeler, nasılsınız?
Dün akşamdan beri kanamam var, ama çok değil, sabah da pıhtılı oldu ... neden böyle bilemiyorum. Reglim 16sında başlamıştı 19unda bitmişti... zeynep-ahmet zeynep-ahmet canım sen mi yaşamıştın böyle bir durumu?
Cnm ben periodun tam ortasında 4 gün arayla iki kez ara kanama yaşadım ilkini yumurtlama kanamasi diye düşündüm ama ikinci de olunca öyle olmadığını anladım. Senin normalde 3 gün mü sürüyordu reglin cnm

Gittin mi sen dün doktora?
Yok kuzum gidemedim kiz kardeşim gelecek salı günü o bende gitmek istiyorum abla beni bekle dedi onda da düzensizlikler var bir de smear falan almak isterse 3 günlük cinsel perhiz istiyorlar ya ondan dolayi gitmek istemedim cnm simdilik bisey yok 2 seferdir de bir günde bitti hatta bir gün bile denilmez 2 dk içinde olup bitiyo kanama durumu anlayamadim ben bu neden böyle oldu

Amin amin 🙏🏻 🥰😍🥰🥰 4 gün var aramızda inşallah güzel sonuçlar alacağız ben çok umutluyum nedense 😍

Geçer inşallah. Böyle vücut reglle yavaş yavaş toparlıyor demek ki kendini. Benim de operasyon sonrası öyle oldu ya işte. İki ay verdiler bana da toprlanmam için. İlk regli geçirdik bakam ikinci nasıl olacak
İnşallah kuzum vücut bir şekilde toparlıyor işte katlanıyoruz, senin kaldı bir bakalım biran önce zaman geçsin istiyorsundur şimdi 🌸

X