Anne olmak istiyorum 😊

Sblgnr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2020
1.754
831
32
Kızlar herkese merhaba öncelikle şunu söyleyeyim Rabbim isteyen dileyen herkese hayırlı zamanda hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah kimse nasipsiz kalmasın 🙏 şimdi ben pkoluyum ilaçsız adet olamıyorum ne yazikki 15 aylık evliyim ilk bir iki ay korunduk ondan sonra hiç korunmadik ama gebelik de olmadı hiç ☹️ şimdi bu ay sıkı tuttuk biraz yaptığım şeyleri anlatayım tarlusalla adet oldum adetin 2. Günü çörek otu bal tarçın karışımı yaptım 11 gündür onu tüketiyorum yarın son adetim bittikten sonra da hemen soğan kürüne başladım 8. Günüm eşimin sperm testini yaptık bir sorun olmadığını söylediler normal gebelik için yeterli diye ama biz her ihtimale karşı keçiboynuzu özü aldık eşimde onu tuketiyor kaç gündür sabah akşam aynı zamanda ovulasyon testi de yapıyorum ve gün aşırı da ilişki yapmaya çalışıyoruz bide beslenmeme dikkat ediyorum şekerli şeyler tüketmemeye çalışıyorum günlük 30-40 dakika da tempolu yürüyüş yapmaya çalışıyorum bunlar dışında onerebileceginiz bişey var mı acaba?

Bu ay çok istikrarlı ve umutluyuz bakalım inşallah olumlu sonuç alırım 🙏 bide bütün bunların yanında acaba incir ve havuç alsam çiğ çiğ tuketsem faydası olur mu yardımcı olur musunuz kızlar 🥰😍😘

Yaaa senin açtığın konu başlığına kurban olurum ben okudum yazdığını ama şunu yap diyebileceğim bişey yok kuzum malesef ama soğan olayını 15 gün kullanın işe yarıyo diyenler var istersen ona biraz devam et bakalım senin için bol bol dualar edicem canım benim Rabbim kucağına boş bırakmasın inşallah tez zamanda güzel haberler al eğer olurda hamile kalırsan bu sevincini de benimle paylaşırsan çok mutlu olurum maşallah baya dediğin gibi istikrarlısın Rabbim gönlüne göre versin inşallah kuzummm ❤

X