Anne oluyormuum

ruzenin ALLAH banada nasip eder İnşallah. DOĞUMUNU NASIL DÜŞÜNÜYORSUN?onu berak ediyorum ben normal doğumdan çok korkuyorum ya beni ferahlatacak anne arkadaşlardan msj bekliyorum özellikle normal doğum yapanlardan ..içinizde pişman olan var mı?*bana kalsa sezeryan ol çık ama işte sağlıklısıda normal d:1no2:..

slm:) ben doğumu inşlh bir sorun olmazsa normal istiyorum bir kadın için en sağlıklısı,tüm vücudun resmen yenileniyor,pişman olanlar sanırım korkarak sezeryan seçenlerdir duyduma göre sonrası baya bir ızdıraplı oluyormuş,annenin karnı şişkin kalıyormuş,kiloda gitmiyormuş,bakalım hayırlısı diyelim artık:)))):nazar:

slmmm!!!!!!! anne olmak böle bişi işte bebeğimin kalbinin atışını görüpte ağlamak heralde:KK43:(( ya çok muhteşem duygu arkadaşlar rabbim anne olmak isteyen tüm herkeze nasip eylesin,teyseleri biz artık 6+4 haftalığınız ve yavaş yavaş büyüyoruz,hepinize sevgiler.....:nazar:

işallah sağlıklı bir şekilde alırsın kucağına allah kolay deoğumlar versin canım

:dance:Allah ım sağlıklı olarak kucağına almayı nasip eder inş.Bize de dua edin tatlı hamişler.

Canım hayırlı olsun rabbim tamamına erdirsin cümlesininkinide bizimkilerinide ben de öğrenince şok olmuştum son adet tarihin neydi senin bende 10 haftalık hamileyim

Canım hayırlı olsun rabbim tamamına erdirsin cümlesininkinide bizimkilerinide ben de öğrenince şok olmuştum son adet tarihin neydi senin bende 10 haftalık hamileyim

slm canım;senin on hafta olmuş ,benim daha küçük teysesi 6+4 haftalığız.insan ne kadar tuaf oluyor değilmi,doktor bana anne oluyosun dediğinde öle kalakalmıştım:)))canım benim son adet tarihimin iilk günü 17 temmuz... rabbim seninde bebişini korusun hayırlısı ile kucağına alırsın inşlh:nazar:.

:dance:Allah ım sağlıklı olarak kucağına almayı nasip eder inş.Bize de dua edin tatlı hamişler.

aminnn canım saolasın;dua etmem mi inanırmısın hep aklımdan geçen şu,rabbim evlat hasretiyle yanan herkeze nasip eylesin,sanada inşlh canım

selam arkadaşlar,bende dün öğrendim çok güzel bi haberde şaşkınlıkla karşıladım eşimde öle,resmen afalladık beklemiyoduk.üç yıl boyunca korunduk ve herkez senin hamile kalman çok zor diyip dırdu ve zorlu gecen üç ay sonunda artık bende bir anne adayıyım.ramazanın ilk günü ve mübarek cuma günü bebeğimi öğrendik inşlh hayırlsı ile kucağıma alabilirim,dualarınızı ve bilgilerinizi eksik etmeyin arkadaşlar,bebeğim şuan tahminen 5 haftalık varmı yeni hamile olduğunu öğrenen bayanlar,duygularınızı benimle paylaşın:)))):CüvCüv:

canım hayırlı olsun bende 4 gün önce öğrendim 2 yıllık uğraşın sonunda hamdolsun hamişim artık ben ilk evde baktım 2 çizgi görünce şok oldum inanamadım sonra eşimden gizli aynı gün kanıma baktırdım pozitif çıktığını öğrenince hemşireye sarılıp ağladım müthiş bir duyguydu Rabbim bu mutluluğu isteyen herkese nasip etsin..bizlere de yavrularımızı kucağımıza sağ sağlim almayı nasip etsin...

canım hayırlı olsun bende 4 gün önce öğrendim 2 yıllık uğraşın sonunda hamdolsun hamişim artık ben ilk evde baktım 2 çizgi görünce şok oldum inanamadım sonra eşimden gizli aynı gün kanıma baktırdım pozitif çıktığını öğrenince hemşireye sarılıp ağladım müthiş bir duyguydu Rabbim bu mutluluğu isteyen herkese nasip etsin..bizlere de yavrularımızı kucağımıza sağ sağlim almayı nasip etsin...

ayyy çok sevindim canım taze anne:))) insan inanamıyor ki zaten,ben de öle afallamıştım.kaç haftalıkmış canım peki gittinmi doktora????:emir_bebek:

kk da dolaşırken aklıma geldi bu açtığım ilk konuydu ve ben bebişimle birlikte tam altı ayı ardımda bıraktım....zaman hızla akıp gidyor rabbim herkese bu duyguyu yaşatsın kimseyi bundan mahrum bırakmasın ....yeni anne adayları da bebişleriyle huzurlu ve sağlıklı b ir 9 ay gecirsinler....

selam arkadaşlar,bende dün öğrendim çok güzel bi haberde şaşkınlıkla karşıladım eşimde öle,resmen afalladık beklemiyoduk.üç yıl boyunca korunduk ve herkez senin hamile kalman çok zor diyip dırdu ve zorlu gecen üç ay sonunda artık bende bir anne adayıyım.ramazanın ilk günü ve mübarek cuma günü bebeğimi öğrendik inşlh hayırlsı ile kucağıma alabilirim,dualarınızı ve bilgilerinizi eksik etmeyin arkadaşlar,bebeğim şuan tahminen 5 haftalık varmı yeni hamile olduğunu öğrenen bayanlar,duygularınızı benimle paylaşın:)))):CüvCüv:
slm ruzenin ya benmde 3 günüm geciyo ama ümitlenmek istemiyorm yaklasık 6 aydr hayal kırıklığına uğruyorm sence test için erkenmi

X