Anne oluyormuum

ruzenin

minikmisafir.blogspot.com
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2009
4.282
2
selam arkadaşlar,bende dün öğrendim çok güzel bi haberde şaşkınlıkla karşıladım eşimde öle,resmen afalladık beklemiyoduk.üç yıl boyunca korunduk ve herkez senin hamile kalman çok zor diyip dırdu ve zorlu gecen üç ay sonunda artık bende bir anne adayıyım.ramazanın ilk günü ve mübarek cuma günü bebeğimi öğrendik inşlh hayırlsı ile kucağıma alabilirim,dualarınızı ve bilgilerinizi eksik etmeyin arkadaşlar,bebeğim şuan tahminen 5 haftalık varmı yeni hamile olduğunu öğrenen bayanlar,duygularınızı benimle paylaşın:)))):CüvCüv:

Tebriklerrr anne adayııı :teytey::nazar:a.s.UMARIM ÇOK RAHAT BİR HAMİLELİK GEÇİRİRSİN ÖNCELİKLE ÇOK HOŞ BİR DUYDU MUCİZEVİ BİR OLAY RABBİM HERKESE NASİP ETSİN BENİM HAMİLELİĞİM ÇOK ZOR GEÇTİ AMA BELİRTİLER SIKINTILARI BİLE GÜZELDİ BENCE HELEKİ KIPIRDANMALAR BAŞLADIKÇA YALNIZ OLMADIĞINI DAHA İYİ KAVRIYORSUNN ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN CANIM:nazar:

selam arkadaşlar,bende dün öğrendim çok güzel bi haberde şaşkınlıkla karşıladım eşimde öle,resmen afalladık beklemiyoduk.üç yıl boyunca korunduk ve herkez senin hamile kalman çok zor diyip dırdu ve zorlu gecen üç ay sonunda artık bende bir anne adayıyım.ramazanın ilk günü ve mübarek cuma günü bebeğimi öğrendik inşlh hayırlsı ile kucağıma alabilirim,dualarınızı ve bilgilerinizi eksik etmeyin arkadaşlar,bebeğim şuan tahminen 5 haftalık varmı yeni hamile olduğunu öğrenen bayanlar,duygularınızı benimle paylaşın:)))):CüvCüv:

Ne kadar güzel bir haber mutluluktan uçuyorsundur tabiki hayırlı uğurlu olsun Rabbim bizede nasip eylesin....:ecrin_bebek:

Allah saglıkla kavusmayı nasıp etsın, tebrık ederımm...
a.s.

CtNO-1pe-1.jpg

Tebrıkler canım allah tum ısteyenlere de nasıp etsın bu guzel duyguyu yasatsın allah kucagına almayı nasıp etsın hayırlısı olsun hakkında tebrıklerrrr

arkadaşlar hepinize teker teker teşekkür ederim çok çok saolun,çok mutlu oldum:)iyi dilekleriniz için kat ve kat fazlası sizlerin olsun.rabbim anne olmak isteyen tüm herkeze nasip eylesin bu kutsal duyguyu,bugün bebeğimin ilk fotoğraflarını aldım,ya çok muhteşem bir duygu anlatamam......bir hafta sonra tekrar var kontrolüm bebeğime bir hafta özlem içindeyim://:nazar:

ruzenin kullanıcısından alıntı Mesajı göster
selam arkadaşlar,bende dün öğrendim çok güzel bi haberde şaşkınlıkla karşıladım eşimde öle,resmen afalladık beklemiyoduk.üç yıl boyunca korunduk ve herkez senin hamile kalman çok zor diyip dırdu ve zorlu gecen üç ay sonunda artık bende bir anne adayıyım.ramazanın ilk günü ve mübarek cuma günü bebeğimi öğrendik inşlh hayırlsı ile kucağıma alabilirim,dualarınızı ve bilgilerinizi eksik etmeyin arkadaşlar,bebeğim şuan tahminen 5 haftalık varmı yeni hamile olduğunu öğrenen bayanlar,duygularınızı benimle paylaşın:))))

allahım saglıkla kucagınıza almayı nasip etsin

arkadaşlar hepinize teker teker teşekkür ederim çok çok saolun,çok mutlu oldum:)iyi dilekleriniz için kat ve kat fazlası sizlerin olsun.rabbim anne olmak isteyen tüm herkeze nasip eylesin bu kutsal duyguyu,bugün bebeğimin ilk fotoğraflarını aldım,ya çok muhteşem bir duygu anlatamam......bir hafta sonra tekrar var kontrolüm bebeğime bir hafta özlem içindeyim://:nazar:

ruzenin ALLAH banada nasip eder İnşallah. DOĞUMUNU NASIL DÜŞÜNÜYORSUN?onu berak ediyorum ben normal doğumdan çok korkuyorum ya beni ferahlatacak anne arkadaşlardan msj bekliyorum özellikle normal doğum yapanlardan ..içinizde pişman olan var mı?*bana kalsa sezeryan ol çık ama işte sağlıklısıda normal d:1no2:..

X