Bebek Beslenmesi Anne sütü arttırıcı mucize

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

Anne sütü arttırıcı

• Mucize anne sütü

OY: 4 36,4%
  • Bebişlerimize bol anne sütü

OY: 8 72,7%

• Ankete Katılan
    11
  • Anket Kapalı .
Promalta devam et sonuçtan memnun kalacaksın benim de sütüm hiç yoktu promalt sayesinde geldi onu içince sütüm iyi ama maalesef gün içinde yine sütğm çekiliyor promalt gece yetecek kadar aüt gelmesini sağlıyor hiç yoktan iyidir[/QUO
uc ay ictim ama sütüm gelmedi şimdi ikinciye hamileyim inşallah bu defa sütüm olur

rezeneyi tavsiye ederim süt yapıo hemde beneğin gaz sancısını alıyor benim ilk üç gün sütüm olmadı bende kırmızı helva yedim maşallah sütüm doldu taştı kırmızı süt helvası diyorlar süt kanalını açıyormuş bende işe yaradı umarım sendede yarar
Merhaba canım bu kırmızı helva dediğin ne ola ki benimde geceleri sütüm azaldı kızım 4 aylık olmak üzere.

Merhaba canım bu kırmızı helva dediğin ne ola ki benimde geceleri sütüm azaldı kızım 4 aylık olmak üzere.
bu kirmizi helva hazir satilan helvalara benziyor kirmizi tadida guzel sut arttirir sut kanallarini acar hemen cekip atayim

Eklentiler

• Screenshot_20190106-223606_Google.jpg
    Screenshot_20190106-223606_Google.jpg
    104,2 KB · Görüntüleme: 275
Hicbisey ise yaramiyo yazilanlarin hepsini nerdeyse denedim hicbisey kar etmiyo, sutu 40 indan sonra artan var mi acaba

Hicbisey ise yaramiyo yazilanlarin hepsini nerdeyse denedim hicbisey kar etmiyo, sutu 40 indan sonra artan var mi acaba
Canım benim doktorum milkplus önerdi. Sabah 1 akşam bir olmak üzere günde 2 kere içiyorum 3. Günden itibaren etkisini gösteriyor. Daha önce bi içtim sütüm artınca bırakmıştım bebeğim 38 günlük sürüm azalmaya başladı tekrar içmeye başladım. Bi dene istersen

Merhaba ben de yeni dogim yaptim sezeryan oldu bebegim 8 günlük ama sutum cok az geliyor her kafadan ses çıkıyor gunde 3lt su içiyorum komposto 1bardk ve incir helva hurma hepsini yiyorum ama bi sagista 20cc süt çıkıyo sadece :KK43:öneriniz nedir kızlar
Benim de aynı şekilde tam olarak. 4 sene olmuş mesajı üzerinden geçeli. Ama deneyimlerinizi paylaşır mısınız süt konusunda. Bu süreçte neler yaptınız. Sütünüz arttı mı? Benim kızım küvezde sağarak veriyorum. Her sağılta 20 cc çıkıyor en fazla iki göğüsten de. O yüzden çok merak ettim sizi.

Konu eski ama benim gibi buralarda çare arayan olur, gelir buraya bakar diye yazıyorum. Süt arttırıcı arıyorsanız laktamax bitkisel kapsülü tereddütsüz alın. Benim bebeğim 5 aylık. Şimdi ihtiyaç duydum. Ilk 2 gün o kadar belli etmedi kendini. Ama 3. Günden itibaren inanılmaz arttı. Ilk zamanlardaki gibi gürül gürül süt geliyor. Içinde renklendirici yapay tatlandirici koruyucu ve emülgatör yok. Süt yapan bitkilerin tohumu var. Dilerim çok ihtiyacı olanlar gelir okur bu yazıyı. Allah yardımcınız olsun 🙋‍♀️

X