Bebek Beslenmesi Anne Sütünü Arttıran Besinler ?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

kumral_quzeli

ᔕeᑎi ᔕeViyoᖇᑌᗰ ᗷeᗷegiᗰ...
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2016
2.109
829
27
Canlarim henüz dogum yapmadim, daha dogumuma cok var.
Yalniz ben simdiden bilgilenmek istiyorum.
Anne sütünü en kaliteli sekilde nasil arttirabilirim ???
Mesela;
Anne sütünü arrtiran besinler nelerdir
Anne sütünün yeterli oldugunu nasil anlarim?
Bebegim emerken, ek gida vermeli miyim?

Bunlari cok merak ediyorum, simdiden herkese tesekkür ederim :)

Şimdiden başarılı dogum olması dileklerimle Sibel Erbek.

Dut kurusu suyu tüketmek, Bol su tüketmek ve Naturpy Milk Tea ile de direk sonuç alabilirsin

Aynen su çok önemli bol bol su için. Kompostolar iyi süt yapıyor. Doğumdan sonra içmek için humana still.tea alın sütunuz hemen gelmezse yardımcı olur. Kuru incirde güzel süt yapıyor.
Bebeğin kilo alımını doktorunuz normal görürse yeterli der zaten daha onun için erken.
Doğum ne zaman inşallah sağlıkla sihhatle alırsınız bebeginizi kucağınıza guzel heyecanlar bunlar

Şimdiden Allah analı babalı büyütsün. Süt arttırmak için denemediğim yöntem yiyip içmediğim şey kalmadı.
Bol su, tavuk suyuna çorba, rezene, ısırgan ve stell tee çay, dereotu maydonoz bulgur ve niceleri. En çok tavuk suyuna çorba ve meyva kompostosunda fayda gördüm. Ayrıca ben eczaneden solgarın bira mayasını aldım onunda etkisi çok oldu. Tavsiye ederim. Sağlıkla büyütün

bol bol dinlenme(uyku) ve bol su tüketimi en başta olmak üzere; başta lohusalık zamanında bol bol komposto daha sonrasındaki emzirme sürecinde humana still tee, Hipp natal, mamipower gibi içeceklerle süt üretimini destekleyebilirsin.

Canlarim henüz dogum yapmadim, daha dogumuma cok var.
Yalniz ben simdiden bilgilenmek istiyorum.
Anne sütünü en kaliteli sekilde nasil arttirabilirim ???
Mesela;
Anne sütünü arrtiran besinler nelerdir
Anne sütünün yeterli oldugunu nasil anlarim?
Bebegim emerken, ek gida vermeli miyim?

Bunlari cok merak ediyorum, simdiden herkese tesekkür ederim :)

Lohusa serbeti bilmem ne cok tatliya yuklenme en onemlisi su her emzirmeden once ve sonra su icmelisin dedi bana dogum koçu hurma da tukettim gebeyken sukur sutum var birde eczaneden humananin caylari var cok güzel süt yapıyor tavsiye ederm hem bebegine sutunden gecer sakinlik verir hem süt yapar

X