anne ve babadan dayak

kalemkitap2

Kapsama Alanı Dışında !
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2006
2.003
6
Annem çok fena girişmişti bana canımı yakmamıştı ama tartaklamıştı:1closedeyes:
haklıydı tam oturacakken sandalyeyi çekmiştim oda elinde sigarayla çok fena düşmüştü:1rolleyes:
başka hatırlamıyorum
babamdan dayak yemedim

bluish

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2007
287
0
34
•kelebek•;1980768 .!.:
Annem çok fena girişmişti bana canımı yakmamıştı ama tartaklamıştı:1closedeyes:
haklıydı tam oturacakken sandalyeyi çekmiştim oda elinde sigarayla çok fena düşmüştü:1rolleyes:
başka hatırlamıyorum
babamdan dayak yemedim

Allah iyiliğini versin, ne güldüm yaa:roflol:

Yaa ben pek hatırlamıyorum açıkçası, annem belki oklavayla okşamıştır o kadarbenneyaptımki

esram

Guru
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2006
39
0
Annemden çokkkk...Ama can acıtıcı, kin duydurucu tarzda değildi bunlar. Babamdan hiç....Aaa sadece bir kez tokat atmııştı. Ders yüzünden. Sınavdan zayıf almıştım. Sordu. açıklanmadı dedim. Ama öğretmenimizin babamın çok yakın arkadaşı olduğunu hesap edemedim. Neden yalan söylüyorsun diye şşşşııırrakk....

ayse38

canımın ta içisin sen:)
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2007
1.000
2
ewet yedim yerken de hala gülüyordum annem saolsun terlik,oklava...babam kıyamzki nasıl dövsün:)))

Saruboceq

İki Kız Annesi :)
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2007
12.385
205
Annemden bende çok terlik yedim popoma:icecream:
Babamın bir tek ters bakışı bile dayaktan beter ederdi bizi....Ama şiddet görmedim.. şutarafagitti

realist

Guru
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2006
3.109
122
59
Ne annemden yedim ne de babamdan.ÇÜNKÜ BENİ ONLAR BÜYÜTMEDİ.BABAANNEMDEN YEDİM ÇOKCA AMA ANNEM GİBİ SEVERDİM.DEDEM ASLA KIYAMADI BANA.ALLAH NUR İÇİNDE YATIRSIN İKİSİNİ DE!....

ziynet

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2007
144
1
ben hiç hatırlamıyorum dayak yediğimi ama halam bize sinir olur bizi birkenara sıkıştırıp o sivri tırnaklarıyla çimdirirdi ama ben çocuklarımı hiç dövmedim