anne ve babadan dayak

Annem çok fena girişmişti bana canımı yakmamıştı ama tartaklamıştı:1closedeyes:
haklıydı tam oturacakken sandalyeyi çekmiştim oda elinde sigarayla çok fena düşmüştü:1rolleyes:
başka hatırlamıyorum
babamdan dayak yemedim

•kelebek•;1980768 .!.:
Annem çok fena girişmişti bana canımı yakmamıştı ama tartaklamıştı:1closedeyes:
haklıydı tam oturacakken sandalyeyi çekmiştim oda elinde sigarayla çok fena düşmüştü:1rolleyes:
başka hatırlamıyorum
babamdan dayak yemedim

Allah iyiliğini versin, ne güldüm yaa:roflol:

Yaa ben pek hatırlamıyorum açıkçası, annem belki oklavayla okşamıştır o kadarbenneyaptımki

Annemden çokkkk...Ama can acıtıcı, kin duydurucu tarzda değildi bunlar. Babamdan hiç....Aaa sadece bir kez tokat atmııştı. Ders yüzünden. Sınavdan zayıf almıştım. Sordu. açıklanmadı dedim. Ama öğretmenimizin babamın çok yakın arkadaşı olduğunu hesap edemedim. Neden yalan söylüyorsun diye şşşşııırrakk....

ewet yedim yerken de hala gülüyordum annem saolsun terlik,oklava...babam kıyamzki nasıl dövsün:)))

Annemden bende çok terlik yedim popoma:icecream:
Babamın bir tek ters bakışı bile dayaktan beter ederdi bizi....Ama şiddet görmedim.. şutarafagitti

Ne annemden yedim ne de babamdan.ÇÜNKÜ BENİ ONLAR BÜYÜTMEDİ.BABAANNEMDEN YEDİM ÇOKCA AMA ANNEM GİBİ SEVERDİM.DEDEM ASLA KIYAMADI BANA.ALLAH NUR İÇİNDE YATIRSIN İKİSİNİ DE!....

ben hiç hatırlamıyorum dayak yediğimi ama halam bize sinir olur bizi birkenara sıkıştırıp o sivri tırnaklarıyla çimdirirdi ama ben çocuklarımı hiç dövmedim

Anamdan babamdan hiç dayak yemedim çok şükür.:nazar:
Annem tatlılıkla,duygu sömürüsüyle her istediğini yaptırırdı.sırnaşık şey
Babam zaten hayır dediyse olay bitmiştir..:mymeka:

Annemden dayak yedigimi hatirlamiyorum.Kadinin sinirleri cok zayifti ve bize kizdimi eli ayagindan can gider dovmeye bile kalkamazdi.Sadece terlik filattigini ve her seferindede tutturamadigini hatirliyorum.

Babamda ogretmen oldugu icin bir suc isledigimizde ellerimizi actirir ogrencilerine vurdugu sopayla ellerimize vururdu :))))))))

Annem çok titizdi... dışarıdan rezil bir vaziyette gelince arada okşadığı olmuştur. Babamdan da çok küçükken yedim ama haketmiştim. Babamın elinden kurtulup, vızır vızır araba geçen bir caddenin ortasına dikilince,önce beni kenara aldıktan sonrada bana sağlam bir tokat geçirmişti.Babamın ogünkü halini hiç unutamam. Bana bişey olacak diye korkudan rengi kaçmıştı, gözleri kan çanağında dönmüştü, annem o ara zaten baygın:)Ama eve elimde bir kucak dolusu oyuncakla gitmiştim o da ayrı.Normalde babamın bir bakışı yeter aslında ama ogün bihayli cesurmuşum:roflol:

Walla ben de çok yaramaz bi çocukmuşum ama ne annemden ne de babamdan dayak yedim.Bi de 18 yıldan sonra olunca birascık şımartılarak büyütülmüşümsırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

X