Anne ve babamın yatak odasi sesleri ve bozulan psikolojim ? Ne yapabil8rim ?

Busem_yilmaz

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2019
29
11
25
Anne ve babam 50 li yaşlardalar. 2 gunde bir istisnasiz her gece yapıyorlar. Cinselliği normal karşılaşıyorum ama odalarımız yan yana (ev küçük) ve ben artık sıkıldım. Anneme dayanamayıp artık buyudugumuzu söyledim yani dikkat edin dedim . Ama hala devam ediyorlar. Artık cinsell8kten soğudum, sabah onların suratına baktıkça ben utanıyorum. Bu işin yaşı yoktur ama 2 gün bu yaş için fazla aktif . Şu an Tus Sinavuna hazırlanıyorum ve ne bir istek var icimde ne de erkek arkadaşımla aram da kötüleşiyor. Çünkü paikolojim bozuluyor yavaş yavaş.

Bence haklısınız.
Sonuçta o seslere maruz kalmak zorunda değilsiniz. Evet ilişkilerinden vazgeçmesinler bu çok güzel bir şey ama çocuklarının olduklarını, evlerinin küçük olduğunu da unutmasın anne babalar. Bunlar çok hassas konular ve insanın psikolojisini bozabilir. Hepimiz herkesin seks yaptığını biliyoruz ama bu sese şahit olmak istemeyiz. Kulaklık takmak, bu sebepten erken uyumak bir çözüm değildir. Hatta sizi çözüm içi kaçtığınız şeyden soğutur. Yani annenize biraz daha açık olup sessiz olmalarını söylemelisiniz bence. Sonuçta kimse 150 m2 evlerde yaşamıyor ama her çocuk bu sese maruz kalmıyor. Dikkatli ve bilinçli anne babalar olmak lazım

Sevişmeyip kavga etseler yine bozulacak. Yani hem sevişmesinler hem de kavga etmesinler istiyor çocuklar sanırım. Geceleri şu saate kadar bir türlü uyuyamiyorum.bir yerlerden ses geliyor ama anlamıyorum falan derseniz belki sessiz olmaya çalışırlar. Sessiz olmaya çalışırken de sevistiginden bir şey anlayamaz insan o da ayrı

Anne ve babam 50 li yaşlardalar. 2 gunde bir istisnasiz her gece yapıyorlar. Cinselliği normal karşılaşıyorum ama odalarımız yan yana (ev küçük) ve ben artık sıkıldım. Anneme dayanamayıp artık buyudugumuzu söyledim yani dikkat edin dedim . Ama hala devam ediyorlar. Artık cinsell8kten soğudum, sabah onların suratına baktıkça ben utanıyorum. Bu işin yaşı yoktur ama 2 gün bu yaş için fazla aktif . Şu an Tus Sinavuna hazırlanıyorum ve ne bir istek var icimde ne de erkek arkadaşımla aram da kötüleşiyor. Çünkü paikolojim bozuluyor yavaş yavaş.
21 yaşında TUS mu 😂 6 yıllık üniversiteyi 20 yaşında bitirdiğini varsayarsak 2 3 yasında da ilkokula basladın herhalde 😂😂😂

Evet o sesleri duymak hoş değil kulaklık takın müzik dinleyin yapılcak birşey yok annenizi uyarmışsınız ama faydalı olmamış

Tus mu 21 yaşında? :KK70:@Otrera sen tembel misin?

Sevgili konu sahibi kulak tıkacı alınız. Ya da ayrı eve çıkınız. İnsanların gül gibi seks hayatı erkek arkadaşınızla aranızı ne alakayla bozabilir?

Uf ya çok sevişme sesi duydum psikolojim bozuk diye mi geziyosunuz?
21 değil 26 yaşındayım. Erkek arkadaşımla aramın bozulması konusu ise şu ki her gün sonuçta ise gidiyorum. Nerdeyse her gün bu sesleri duyduğum halde uyumaya çalışıyorum. Su dönemde zaten yoğun çalışıyorum ve akşamları da ders çalışmak zorundayım . Kulak tıkacı aldim ama olmadı.

Burda aile ile kalıyoruz eşimle sevişirken ya da sevişme sonrası banyo yaparken rahatsız oluyorum diye konu açıldığında onlar bilmiyor mu seviştiginizi vs deniyor. Ama olay anne, baba olunca niye sorun oluyor anlamadım. Ununu eleyip eleğini assın mı insanlar belli bir yasa gelince. Biz nerden geldik sanki? Cocuk olduktan sonra robota bağlamalıyız sanırım ne yapılsa psikoloji bozulur deniyor.

Benim gibi 50 yaşa 2 günde bire takılan olmamış :KK70: sırrı ne acaba kaynanam 52 yaşında adamı yatağa almıyor yaşlandık git başka yerde uyu diye
Babam eski özel harekat polisi o dönemde kalma bir dinçligi var galiba . Annrm.de beden eğitimi öğretmeniydi

21 değil 26 yaşındayım. Erkek arkadaşımla aramın bozulması konusu ise şu ki her gün sonuçta ise gidiyorum. Nerdeyse her gün bu sesleri duyduğum halde uyumaya çalışıyorum. Su dönemde zaten yoğun çalışıyorum ve akşamları da ders çalışmak zorundayım . Kulak tıkacı aldim ama olmadı.
Ne kadar sürüyor bu sesler? Hepiniz aynı anda mı uyumaya gidiyorsunuz? Ben kızımı bizden önce yatırıyorum ama 10 yaşında çocuk ondan. Siz kocaman insansınız nasıl her gece aynı anda yatıyorsunuz?

X