Anne ve eş olarak yaşadığım çaresizlik

Umutumut82

Bşlgç 91 kg 31ekim hedefi 85kg 😇
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2018
14.421
28.664
Artık bu ülkede adaletin olmadığından bugün emin oldum.
Oğlumu hastaneye götürdük. Hastane otoparkına arabamızı parkettik. 1 tanede 3 aylık kızım var. Eşime kız senle kalsın boşuna virüs ortamında kalabalığa girmeyin dedim. Oğlumla hastanede işlerimizi hallederken bir bağırış sesi geldi. Yokuş aşagı baktığimda 3 4 tane adam eşimi dövüyordu. 1 tanesi park halindeki arabamıza çarpmış . Eşimde polis çağırıp tutanak tutturalım diye ısrar etmiş. (Arabamız sıfır ve ayrıca kaskosu var)
Adam inkar ediyormuş. Neyse hastanenin güvenliğide görmüs zaten. Adam polisi çağırmak yerine arkadaslarini çağırmış. Eşimin kucağinda 3 aylık kızım var. sonra birden biri arkadan ensesine vurup düşürüyor. Eşimin kucağinda bebek olduğundan elini bile kaldıramamış suratina yumruk atmiş digeri. Esim bebeği arka koltuga atmıs zarar gelmesin diye. Güvenlikler gelmiş ayırmış. Ben sesleri duyunca yokuş aşağı baktım. Öyle korktumki yanımda 7 yaşında oğlumla kosmaya başladık. Yol bitmedi koşarken. (Allah ım düşmanıma yaşatmasın) Eşimin yanına gittim yüzü gözü kan bebeği al git dedi. Adam yerden kaldirım taşı almıs bize doğru koşarken güvenlik düşürdü. Arabada tornavida çekic keser vs var. Baktım eşim kesere yapıştı. (Allah ım doğru düzgün bir hayat yaşarken bile insanı zorla katil ediyorlar. Katil olnak bu kadar kolaymiş.)Araya girdim çekeşleyerek eşimi uzaklaştırdım. Oğlum şoka girdi ,kızım ağlamaktan morardı . Kendimizi hastaneye zor attık. Arabalarina binip gitmisler .giderkende ben falancanın oğluyum neyse cezam atarim parayı önlerine polis savcı beni evden alır eve bırakır ben beklemem demiş.
Polis geldi karakola gittik şikayetçi olduk . Ben tutuklu yargilanirlar derken sırıtarak gittiler. Polis 5 ay ceza alırlar o da para cezasina çevrilir 3 5 öderler dedi. Kendimi böcek gibi hissettim. Benim eşimin ve çocuklarımın yaşadığı şeyin bu yasalarda önemi yokmu. Bende polise ozaman mahkeme sonuçlaninca bende bir bovling sopasiyla gidip suratina patlatiyim dedim . Sonuçta parasıyla değilmi. Oğlumu duş alıp yatırdık . 1 saat sonra ellerini kitleyip titreyerek uyandı. Olay sırasında korkudanmi bilmiyorum bir anda göğsümdeki sütüm tamamen şakır şakır boşaldı ve sabahtan beri hala sütüm yok. Kızım emmek istiyor süt gelmediğinden huysuz ağlıyor (Allahtan mamayada alışkınki aç kalmıyor) . Eşim bizim yanimızda böyle birşey yaşadığı için üzgün ve çaresiz. Eğer siz olmasaydınız öldürürdüm diyor. Bende gizli gizli ağlıyorum. Bugün insanlığa ve adalete olan güvenimi tamamen kaybettim. Niye anlattım onuda bilmiyorum. Sadece çok doluyum ,çok üzgünüm, çok kırgınım. Hakkınızi helal edin.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 192 gün geçti.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 49 Kg. ile 65 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 162 cm. Başlangıç Kilom :91 Kg. Şimdiki Kilom :89.20 Kg.

twinky

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2021
1.287
2.489
Oğlumu hastaneye götürdük. Hastane otoparkına arabamızı parkettik. 1 tanede 3 aylık kızım var. Eşime kız senle kalsın boşuna virüs ortamında kalabalığa girmeyin dedim. Oğlumla hastanede işlerimizi hallederken bir bağırış sesi geldi. Yokuş aşagı baktığimda 3 4 tane adam eşimi dövüyordu. 1 tanesi park halindeki arabamıza çarpmış . Eşimde polis çağırıp tutanak tutturalım diye ısrar etmiş. (Arabamız sıfır ve ayrıca kaskosu var)
Adam inkar ediyormuş. Neyse hastanenin güvenliğide görmüs zaten. Adam polisi çağırmak yerine arkadaslarini çağırmış. Eşimin kucağinda 3 aylık kızım var. sonra birden biri arkadan ensesine vurup düşürüyor. Eşimin kucağinda bebek olduğundan elini bile kaldıramamış suratina yumruk atmiş digeri. Esim bebeği arka koltuga atmıs zarar gelmesin diye. Güvenlikler gelmiş ayırmış. Ben sesleri duyunca yokuş aşağı baktım. Öyle korktumki yanımda 7 yaşında oğlumla kosmaya başladık. Yol bitmedi koşarken. (Allah ım düşmanıma yaşatmasın) Eşimin yanına gittim yüzü gözü kan bebeği al git dedi. Adam yerden kaldirım taşı almıs bize doğru koşarken güvenlik düşürdü. Arabada tornavida çekic keser vs var. Baktım eşim kesere yapıştı. (Allah ım doğru düzgün bir hayat yaşarken bile insanı zorla katil ediyorlar. Katil olnak bu kadar kolaymiş.)Araya girdim çekeşleyerek eşimi uzaklaştırdım. Oğlum şoka girdi ,kızım ağlamaktan morardı . Kendimizi hastaneye zor attık. Arabalarina binip gitmisler .giderkende ben falancanın oğluyum neyse cezam atarim parayı önlerine polis savcı beni evden alır eve bırakır ben beklemem demiş.
Polis geldi karakola gittik şikayetçi olduk . Ben tutuklu yargilanirlar derken sırıtarak gittiler. Polis 5 ay ceza alırlar o da para cezasina çevrilir 3 5 öderler dedi. Kendimi böcek gibi hissettim. Benim eşimin ve çocuklarımın yaşadığı şeyin bu yasalarda önemi yokmu. Bende polise ozaman mahkeme sonuçlaninca bende bir bovling sopasiyla gidip suratina patlatiyim dedim . Sonuçta parasıyla değilmi. Oğlumu duş alıp yatırdık . 1 saat sonra ellerini kitleyip titreyerek uyandı. Olay sırasında korkudanmi bilmiyorum bir anda göğsümdeki sütüm tamamen şakır şakır boşaldı ve sabahtan beri hala sütüm yok. Kızım emmek istiyor süt gelmediğinden huysuz ağlıyor (Allahtan mamayada alışkınki aç kalmıyor) . Eşim bizim yanimızda böyle birşey yaşadığı için üzgün ve çaresiz. Eğer siz olmasaydınız öldürürdüm diyor. Bende gizli gizli ağlıyorum. Bugün insanlığa ve adalete olan güvenimi tamamen kaybettim. Niye anlattım onuda bilmiyorum. Sadece çok doluyum ,çok üzgünüm, çok kırgınım. Hakkınızi helal edin.
Çok üzgünüm gerçekten. Umarım çocuklarda travma kalmaz bir an önce atlatırsınız bu günleri. 😞

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 14-03-2022

Hamileliğimin 32. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 56 gün kaldı.

Son birkaç hafta içinde bebeğinizin beynindeki büyüme sebebiyle bebeğinizin başının çevresi yaklaşık 9-10 mm artmıştır. Gelişmekte ve büyümekte olan beyin kafatasını dışarı doğru iter ve aynı zamanda beyin kıvrımlarını oluşturmak için kendi üzerine katlanır. Çeşitli bölgelerinizdeki şişilik ve ödem toplanması normaldir. Erken doğum ihtimaliniz varsa yatak istirahati önerilebilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1780 gr. - Yaklaşık boyu : 42.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Sns34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2019
3.153
6.043
Ben cokdan kaybettim bu ülkenin adaleti yok bacim bu ülkede seninde deyiminle dayin yoksa böcek gibi eziyorlar Rabbim öbür tarafda onlarin gözümüzün icine baka baka ezildiklerino görmeyi nasip etsin.Hepinize gecmis olsn Allah birdaha yasatmasjn

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 282 gün geçti.

Umutumut82

Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2018
14.421
28.664
Okurken aşırı sinirlendim, siz yaşarken neler hissettiniz Kim kimbilir. Aynısı bir vekile, ya da önemli bir şahsiyete yapılsa ne olurdu acaba sonuç? Biz kimiz ki, dediğiniz gibi böcek.

Bende çok çok doluyum . Sokaklara çıkıp avaz avaz bağırmak haykırmak istiyorum. Ama kendimi tutuyorum . Eşimi doldurmak elini belaya sokmak istemiyorum. Biraz önce tatlı yaptım keyifleri yerine gelsin diye boğazımızdan geçmedi

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 49 Kg. ile 65 Kg. arasında olması gerekir.

theblackswan

Çünkü Eşşeğin Şeyinden Dolayı
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2020
1.973
10.578
Size çok çok geçmiş olsun diliyorum. Off çok üzüldüm, tadım tuzum kaçtı… O yavrulara, kocanıza ve size bu travmayı yaşatanların Allah belasını versin.

Bu ülkeden nefret eder hâle geldim, bir sorun olduğunda haklıyken bile olay çıkarmamaya çalışıyorum, insanlar delirmiş, hiç yoktan kim vurduya giderim diye. Koskoca bir mafya devletine dönüştük, sen benim kim olduğumu biliyorsunmu ile başlar, her türlü magandalıkla devam eder. Hobi olarak insan darp ediyorlar, bazen öldürüyorlar. Sonuç: EŞŞEK gibi sırıtarak adliyeden ayrılıyorlar.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının aldında.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 52 Kg. ile 70 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 168 cm. Başlangıç Kilom :65 Kg. Şimdiki Kilom :48 Kg.

mllen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2021
1.242
1.839
Dediginiz gibi insani zorla katil ettirecekler. 2 cocugunuz var, esiniz de bu esin pesine dusmesin. Maalesef birakin yanlarina kalsin. Cunku olan 2 cocugunuza olur. Cok gecmis olsun tekrardan..

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 22-04-2022

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 95 gün kaldı.

Bebeğinizin akciğerleri hızla büyüme devam ediyor. Hamileliğinizin son üç ayına girdiğiniz bu günlerde fazladan günlük 300 kaloriye daha ihtiyacınız vardır. Bebeğinizin tutuşu inanılmaz kuvvetli. Bu hafta hamileliğinizdeki üçüncü ve son trimester dönemine giriyorsunuz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

loveinnovember

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2021
836
1.101
Yok adalet yok paraya kul köle olan ülkeler parası olana hürmet ediyor. Bizim gibiler de haksızlığa uğradığıyla kalıyor. Çok geçmiş olsun

Umutumut82

Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2018
14.421
28.664
çok geçmiş olsun, sosyal medyadan muhakkak paylaşın olayı hatta profilinize koyun linki biz de destek olalım

Canim polis bile bunlar çin....ne isterseniz şikayetçi olmayın dedi.(küçümsemek için yazmiyorum polisin söylediği bu) . Bende biz şikayetçi olmazsak 2 gün sonra başkalarinada aynisini yapmazlarmi dedim. Poliste sen kendi ailene bak abla dedi. yani belali tipler . Eşim hastaneye rapor için gidince güvenlikle konuşmuş. O da korkmuş gördüğü halde ben cok birsey gormedim duymadim zaten orayi kameralarda çekmiyor demiş. (Ya korktu ya para aldi) haliyle karşidakide eşime iftira atiyor sucluyor istediģi gibi

daydaymama

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2021
1.339
3.434
Hastaneden güvenlik kamerası görüntülerini edinin, ana haberlere ulaşın görün bakın nasıl ceza alıyorlar. Geçenlerde de olmustu ya adam görüntüleri anahabere verip karar tepki çekince ancak tutuklu yargılanmışlardı 🙄 Türkiye’de hukuki cezaların hepsi keyfe keder. Savcının hakimin insiyatifinde her şey. Asla cezalar net değil. Lütfen bu whatsapp ihbar hatlarına vs görüntüleri yollayın.