Anneler Kaçıncı Haftada Doğum Yaptınız?

Annele Kaçıncı Haftada Doğum Yaptınız?

• 34. hafta

OY: 0 0,0%
  • 35. hafta

OY: 1 3,4%
  • 36. hafta

OY: 2 6,9%
  • 37. hafta

OY: 5 17,2%
  • 38. hafta

OY: 3 10,3%
  • 39. hafta

• 40. hafta

• 34. haftadan önce

OY: 0 0,0%
  • 40. haftadan sonra

OY: 8 27,6%

• Ankete Katılan
    29

mfmfmf

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2011
36
5
KK Anneleri kaçıncı haftada doğum yaptınız?

Ankete verdiğimiz oylarla en çok hangi haftalarda doğum yapmışız öğrenelim :KK9:

Son düzenleme:
arkadaşlar anket oluşturdum ama şıklar istediğim gibi çıkmadı şıkları nasıl yapabilirim?

Daha doğum yapmadım, ikizlerimle 36. haftayı doldursak yeter, daha önce olmasında 36. haftayı görmek istiyorum sadece.

Anket bendede gorunmedı ılk bebegımde 41 hafta bekledım olmadı sezeryan oldum sımdı 37 haftalık hamıleyım bakalım nasıp kısmet ne zaman olacak

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

KK Anneleri kaçıncı haftada doğum yaptınız?

Ankete verdiğimiz oylarla en çok hangi haftalarda doğum yapmışız öğrenelim :KK9:

37+4 de %42 riskli olduğu için erken doğum oldu ama bebeğim çok sağlıklı küvezde yatmadı Allah'ma şükür

Anket bendede gorunmedı ılk bebegımde 41 hafta bekledım olmadı sezeryan oldum sımdı 37 haftalık hamıleyım bakalım nasıp kısmet ne zaman olacak

hayırlısı olsun ben de sizin gibi şuan 37 haftalık hamileyim heyecanla bekliyorum. doğumumu yapınca ben de ankete oy vericem inşallahn:KK49: siz sanırım iphonedan girdiğiniz için anketi göremediniz

37+4 de %42 riskli olduğu için erken doğum oldu ama bebeğim çok sağlıklı küvezde yatmadı Allah'ma şükür

maşallah sevindim :KK34:

Sezeryan ile 38+3 haftalık doğum yaptım😝

Ben kızımı 38.4 haftamda sezeryanla doğdum.çok şükür sağlıklı bir bebeyım oldu şimdi 3 aylık

ben 27+5 te dogum yaptım ankette olmadıgı için oylayamadım çok şükür 10 aylık bır kızım var

40+1
HİÇ DOĞMICAK ZANNETMİŞTİM. ÇOK SANCILIYDI SON HAFTALAR. MANEVİ OLARAK YANİ :KK70: AMA MERAK ETMEYİN VEE SESSİZ SON GÜNLERİNİZİN TADINI ÇIKARMAYA ÇALIŞIN DERİM. BİDAHA OLMICAK O GÜNLER ÇÜNKÜ :))

X