Çocuk Hastalıkları Anneler lütfen bakın

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
Merhaba, öncelikle geçmiş olsun. Benim de kızım 4 yaş olacak. Spora gidiyordu pandemiden okulu ara verince gitmedi. Bu hafta okulu acildi. Sadece 1 ders gitti 2 saatcik ve su an alerjisi tavan yaptı. Cigneme tableti ve spreyle 2 ay idare etmistik, simdi durum böyle olunca tekrar dr.a gidecegiz.. su an zor uyuyor nefes alsmiyor. Ilacsiz olmayacak ben de cok üzülüyorum gercekten.. yeni kardeşi oldu evde sıkıntılar yasiyoruz cikmaza girdik okul onun kafasini dagitacak ve seviyor diye göndermek istiyoruz.
Öyle işte zor bi durum insan yavrusuna cok üzülüyor paylasmak istedim. Siz de ilac kullaniyor musunuz sürekli
Merhabalar teşekkür ederim size de geçmiş olsun. Sanırım aynı dertten muzdaribiz aynı sorunları yaşıyoruz yıllardır geçmedi doktor biraz daha büyüyünce geçer diyor ama kesinliği de yok
Biz iki ay çiğneme tableti burun spreyi ve şurup kullandık dün tekrar kontrole gittik mayisa kadar ilaçlara devam dedi
Başka çözümü yokmu diyorum doktor anlamıyor kullan bisey olmaz kafasında ama küçücük çocuk daha ne kadar ilaç kullanacak

Merhabalar teşekkür ederim size de geçmiş olsun. Sanırım aynı dertten muzdaribiz aynı sorunları yaşıyoruz yıllardır geçmedi doktor biraz daha büyüyünce geçer diyor ama kesinliği de yok
Biz iki ay çiğneme tableti burun spreyi ve şurup kullandık dün tekrar kontrole gittik mayisa kadar ilaçlara devam dedi
Başka çözümü yokmu diyorum doktor anlamıyor kullan bisey olmaz kafasında ama küçücük çocuk daha ne kadar ilaç kullanacak
Malesef bize de oyke dedi. Çiğneme tableti killanma yapti kızımda :KK43:

Akrabamizin kizi kucukken dr.u sungulairi çöpe atmış onlarin yaninda bunlar hormon bozuyor demis. Aerius vermis. Ama dozunu flan bilmiyorum

X