Anneler melektir deriz hep peki ya ailesini düşünmeden nefsine yenik düşen anneler nedir?

angelcik_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2016
23
3
34
Şuan ağlayarak yazıyorum bunları cümleten selamunaleyküm Rabbim gününüzü hayırlı kılsın.
İki kız kardeşiz evlilik çağında hatta benım allah ızın verırse ıkı ay sonra düğünüm var. Annem yıllar sonra halasının oğlu ile tanıştı adamda kendi yaşlarında evli barklı. Memlekette yaşayan dedem rahatsızlanınca annem orada kaldı adamla iyice samimi olmuşlar zorla geldi bizlerin yanına annem geldikten sonra çok geçmeden adamda geldi bize. Bir gün ikisini el ele yakaladık sarmas dolas ama kardesımle benı suclu duruma dusurdu adamda babama yalakalık yaptıgı ıcın babamda bızı sucladı ama sımdı annem için başka hat almış. biz evden cıkıp eve gırene kadar konusuyolar. Vodafone servısınden goruyorum arama kayıtlarını hep konusmuslar bu kım dedıgımde arkadaslarım dıyıp yalan söylüyor ne yapmam gerek bılmıyorum babamda saf bırı birsey yapıp anneme yanlışını kanıtlamam lazım insanın annesinin bunu yapması kadar ağır bir şey bilmiyorum yaşamadım ben allah için yardımcı olun akıl fikir verin bana :KK43:

İnsanlar cocuk yapinca meleklesmiyor canim herkes karekteri nasilsa oyle yasamaya devam ediyor.anneniz büyük ihtimalle işleri iyice pişirince o adama kaçacak.babanızında o zaman akli başına gelir.

İnsanlar cocuk yapinca meleklesmiyor canim herkes karekteri nasilsa oyle yasamaya devam ediyor.anneniz büyük ihtimalle işleri iyice pişirince o adama kaçacak.babanızında o zaman akli başına gelir.

Bende öyle düşünüyorum dedemden miras kaldı bütün parayı hesabına yatırmış hiç birinize kuruş dahi vermm diyor önceden bizden hiçbir şeyini esirgemeyen kadın birde o adamın evının yanından ev aldırdı babama Allah için yardımcı olun ne yapacağım şaştım kaldım

Allah annene akıl fikir versin..o adamında cezasını.. arkadaşın dediğine katiliyorum.. annen melek değil karakteri neyse o..annenle konuşmayı dene

Allah annene akıl fikir versin..o adamında cezasını.. arkadaşın dediğine katiliyorum.. annen melek değil karakteri neyse o..annenle konuşmayı dene
Adam yüzümüze gülüyor arkamızdan bunları yapıyor bir kere denedim suclu olduk kardesımle beraber bu sefer kanıtlamadan konuyu anlatsam yıne kendını aklar dıye korkuyorum kardesımede uzuluyorum evlendıgımde yanıma alıcam ama babam ne olacak öyle cıkmazdayım ki allahım dusmanıma vermesın

Bende öyle düşünüyorum dedemden miras kaldı bütün parayı hesabına yatırmış hiç birinize kuruş dahi vermm diyor önceden bizden hiçbir şeyini esirgemeyen kadın birde o adamın evının yanından ev aldırdı babama Allah için yardımcı olun ne yapacağım şaştım kaldım
Siz uyarmışsınız babanız anlamak istememiş zamanı gelince sonuçlarına katlanıcak.ayrıca kadın size tabi vermez babanızdan sonraki hayatını garantiye almaya çalışıyordur.siz mi bakıcaksınız boşandıktan sonra

Pek yapacak birseyin kalmamis gibi. Takip edip resmedebilirsin. Gizli kamera koyabilirsin ama bu sadece abbana kanitlamak icin olur. Mahkemede gizli kamera gacerli degil diye biliyorum yasa disi oldugu icin.buda ayri bi sacmalik.
Adam sana tecavuz edecek biber gazi cantada var ve kendini kurtarmak icin sıktın diye suclu sensin.tecavuz etmis oksa magdur olacaktin :)) ne ise yarayacaksa olan olduktan sonra. Is madan once. Suclu sensin cunku biber gazi silah sayiliyor.
Evine hirsiz giriyor kotu davraniyorsun suclu yine sensin. Mahallede hirsiz girmisti ev sahibine ceza yazmislardi kapisini kilitlememis tesvik etmis diye .
Simdi birseyler ispatlamak icin gizli kamera kullanacaksin baska nasil ispat edeceksen. Ama suclu yine sensin. Cunku yasak...

Pek yapacak birseyin kalmamis gibi. Takip edip resmedebilirsin. Gizli kamera koyabilirsin ama bu sadece abbana kanitlamak icin olur. Mahkemede gizli kamera gacerli degil diye biliyorum yasa disi oldugu icin.buda ayri bi sacmalik.
Adam sana tecavuz edecek biber gazi cantada var ve kendini kurtarmak icin sıktın diye suclu sensin.tecavuz etmis oksa magdur olacaktin :)) ne ise yarayacaksa olan olduktan sonra. Is madan once. Suclu sensin cunku biber gazi silah sayiliyor.
Evine hirsiz giriyor kotu davraniyorsun suclu yine sensin. Mahallede hirsiz girmisti ev sahibine ceza yazmislardi kapisini kilitlememis tesvik etmis diye .
Simdi birseyler ispatlamak icin gizli kamera kullanacaksin baska nasil ispat edeceksen. Ama suclu yine sensin. Cunku yasak...

Telefonuda eskı yenı akıllı telefonlardan olsa kaydetmek ıcın progrm yukleyebılırım alması da mesele degıl ama kullanamıyorum der almazda ..
Amacım mahkemeye kadar uzanması degıl zaten babama kanıtlasam anneme kanıtlasam ınkar edemese

Peki babanıza ispatlayınca ne olur boşanir mi yoksa daha kötü şeyler olur mu yani anneannenize fln söyleseniz nasıl bir anne ya yüzünüze bakınca utanmiyormu

Peki babanıza ispatlayınca ne olur boşanir mi yoksa daha kötü şeyler olur mu yani anneannenize fln söyleseniz nasıl bir anne ya yüzünüze bakınca utanmiyormu
Babam aslında hemen kandırılabilir biri ama bunu kanıtlayıp söylersem annemi kapı dışarı etmekle bırakcagını sanmıyorum. Anneannemde o adamın yakın ında kaldığı için bilhassa o adam bakıyor anneanneme yani o faydalı olmayabilir ondan cok ben utnıyorum aglamaktan caresızlıkten bır hal oldum :KK43:

Babam aslında hemen kandırılabilir biri ama bunu kanıtlayıp söylersem annemi kapı dışarı etmekle bırakcagını sanmıyorum. Anneannemde o adamın yakın ında kaldığı için bilhassa o adam bakıyor anneanneme yani o faydalı olmayabilir ondan cok ben utnıyorum aglamaktan caresızlıkten bır hal oldum :KK43:
yani her koyun kendi bacağından asılır ama sizede zarar veriyor yarın kv vs herkes duyunca yeri gelcek siz ezileceksiniz

yani her koyun kendi bacağından asılır ama sizede zarar veriyor yarın kv vs herkes duyunca yeri gelcek siz ezileceksiniz
2 ay sonra düğünüm olucak o ınsanların ıcıne cıktıgımda esımın aılesıne esıme ne yuzle savunucam annemı babamı ve bu zamana kadar hep aılemın arkasında duremuskuen bu adam yuzunden bızı utandırıcak en acısıda bu

Üzüldüm :KK43: artik sadece erkekler değil kirkindan sonra azanlar! Rahat mı battı çocuklarınla ailenle mutlu ol. Çocuğun evlenecekmis torun heyecanını bekle ama yok!

X