Annem babamı aldatıyor olabilir mi?

VanessaRinki

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2020
702
1.145
Annemle aramda 20 yaş gibi bir fark var babamla uzun yıllardır evliler eskiden maddi durumdan ötürü evde kavga eksik olmazdı ama uzun süredir ikisi de çalışıyor ve eve geç geliyorlar.
Annem telefonu elinden hiç düşürmemeye başladı normalde mesajlarını asla gizlemezdi ama uzun süredir telefonunun yanına bile yaklaştığımızda bize bağırıyor kardeşim özellikle çok şüpheleniyordu ama açıkçası benim için hiç sorun olmadı ama son bir haftadır işten gelir gelmez kendini odasına atıyor kilitleyip sosyal medya ve whatsaapta takılıyor hatta sürekli sesli aramada gözüküyor.
Babamın eve dönmesine yakın ise odasından çıkıp bir şey olmamış gibi davranıyor şu an şüphelerimin doğru olduğundan emin değilim ama inşallah yanılıyorumdur zira eğer babam bunu öğrenirse hepimiz aile faciasına kurban gideriz kardeşim ve kendim için çok endişeleniyorum.

Erkekler saçma salak telefon yazışmaları yaparak aldatıyorlar ama kadınlar pek tercih etmez bu metodu, direkt görüşür aldatacaksa.
Bence özel konularda konuşuyodur, duymanızı istemiyodur. Dönem dönem bazı arkadaşlar bazı konularda insanı böyle kilitleyebiliyor.
Benim annem kardeşleriyle konuşurken de sık sık odasına kapanıp kapıyı kilitliyor. Evimizin ses yalıtımı müthiş olduğu için kardeşleriyle konuştuğunu biliyorum:)

Annenize kendi ilişkilerinizden bahsedin. Sanki onun da bir ilişkisi olsa hiç rahatsız olmayacaksınız gibi bir hava yaratın. Bir süre sonra saklamayı gizlemeyi bırakır. Eger bazen neşeli bazen sebepsizce mutsuz olup.bagirip çağırıyorsa hayatinda biri olma ihtimali vardır. Karşı tarafla kavga edip acısını sizden alabilir.

Tuvalete falan giderken hiç telefonunu bırakmıyor mu? Öyle bir vakit bulduğunuzda bir şekilde bir numaradan annenizin telefonunu çaldırın. Anneniz gelince de: "Seni az önce biri aradı, ben de açmak durumunda kaldım. Telefona bir adam çıkınca kapattım, işle ilgili bir durum var galiba." deyip tepkisini ölçebilirsiniz bence.

Cnm anneniz kaç yaşında? Birde giyimine bakımında değişiklik dikkat çeken bir davranışı oluyor mu?

X