Annem beni evde istemiyor arıyorum çıkmıyor ne yapacağım bilmiyorum

Anneden babadan kaçıp erkeğe siginanlarin sonu hep perişan oluyor sonra ondan bosanamiyolarda yüzde 90 ni hayallerinj kaybedip yaslanıp gidiyolar..bende evden kaçtım evlendim çok şükür boşandım ama Allah yardım etmese zor bosanirdim hala kendime inanamam .. çünkü kotu kocalar insanda özgüven bırakmıyor.. ayrıca eski boşandığım insanda anneme şöyle böyle derdi sonra kendisi bana yapmadığı eziyeti bırakmadi ..şu an boşandım başka evlilik yaptım şükür ama çok acılar çektikten sonra..aman diyim bacım ....koca sözü cekmektense anne dayağı ye ...inan bana öylesi daha kolay

Ne yap et ayaklarının üzerinde dur.. Bi yurt ayarla part time iş ayarla okulundaki hocalarınla konuş okulun cafesinde çalış, kütüphanede çalış bi yer mutlaka vardır. Ama sakın erkek arkadaşım dedğin adama sığınma. Önce kendini kurtar okulunu bitir mesleğine başa.Bunları yapmazsan eğer seni gerçekten çok ama çok daha zor günler bekliyor

Erkek arkadaşınızdan ayrılın bence. Tehlikeli bir tipe benziyor

Yapilacak belli devlete siginin barinma talep edin.
Daha sonra da engelli kardeslerinizi de soyleyin annenizi ihbar edin.
Kalsin tek basina bigün ölü haberi gelir elbet
Her doguran ana olaydı ohooo

Merhaba. Konunuz oldukça üzücü. Ahbap derneğini duydunuz mu? Haluk Levent'in kurduğu bir yardım derneği. Öğrencilere ve zor durumda olan ailelere yardım ediyor.Lütfen bu dernekten yardım alın, erkek arkadaşınıza gitmeyin.

1 sene geçmiş üzerinden kimbilir neler değişti konu sahibinin hayatında ..

Ben üniversite öğrencisiyim güzel bir bölümde okuyorum geleceğim parlak gibi ama sorunum annemle anlaşamamam daha doğrusu onun beni sevmemesi ne yaptiysam onun gözüne batti varlığım son bahaneside yüksek gelen fatura oldu çok duş alıyormuşum ona çok masraf oluyormuşum hayatında bensiz daha mutluymuş sanırım yüzüme karşı seni sevmiyorum hiçbir zamanda sevmedim sende baban gibisin onu da hiç sevmedim nefret ettim dedi daha önce seninde sonun baban gibi olur diyordu babam vefat etti bu yüzden Allahtan başka sığınacak kimsem yok benim babam o Yüce Rab, beni esirgiyor biliyorum. Bugünde geçenki gibi annemi aradım ama çıkmıyor telefona geçenlerde kaldığım aparta gelmiş burayı buranin sahibini sormuş soruşturmuş bana güvenli bir yer olmadığını söyledi mesaj yoluyla daha önce kızın biri ölmüş burda. Burdaki kızlarada beni sormuş arkadaşıyım demiş kızlar siz nesi oluyorsunuz diye sorunca döneceksen şimdi dön yoksa çok geç olur izimizi bulamazsin diye tehdit eder gibi mesajlar atti geçen ama sonra aradım ulaşamadım anneme ben anlamiyorum aklim almiyor annemi ve bu davranışlarını zaten inanın benden herşeyi bekliyor daha önce eskortluk mu yapiyorsun yoksa diye üstüme çok gelmişti yılarca sen hastasin sen aptalsin sende beyin yok çocuk gibi davraniyorsun bir kuzenlerine bak ne kadar aklî başında kızlar bide sana deyip durdu beni hiç sevmedi biliyorum artık sana katlanmak zorunda değilim dedi sonunda duş alırken banyodayken sıcak suyu kesti kapatti soğuk suyla devam etmek zorunda kaldım rica ettim aç lütfen anne dedim tamam gideceğim evden dedim açmadı çünkü öncesinde bana internetten kiralik ev bakti defol git bu evden dedi senin yüzünü bile görmek istemiyorum rahatsiz oluyorum dedi artık reşitsin sana katlanmak zorunda değilim büyüdün dedi. Erkek arkadaşımsa beni yanına çağırıyor gel diye ailesiyle yaşıyor işide bıraktım zaten asgari ücretti hakettiğim ücreti vermediler vermeyeceklerde biliyorum. Erkek arkadaşım çok ısrarcı bu konuda gel gerekirse nişan yapariz yüzük takarız diyor ben seni okuturum annen seni istemezse istemesin annenden umudunu kes artık vicdanini kaybetmiş seni istemiyor diyor yakında uzaktan eğitim başlar işe gidip gelemem yorucuda bir yetim maaşım vardi 400 tl onuda kestiler sanırım zaten annemin olsun ben istemiyorum
Okulumu bitirmem lazım özelde okuyorum yarı burslu olarak. Erkek arkadaşım seni alip geleceğim diyor ısrarla anneanneme gitsem uzakta yurtdışında burda bir akrabamda yok napicam bilmiyorum kiraya çıkamam param yok okulum için birikimde yapmam lazim bir aylik çalışma ücretimi harcamamaliyim elimdeki tek para erkek arkadaşım biyere kadar para gönderdi o da haklı annem tek kuruş para vermedi ben giderken gayet mutlu gibiydi
Bakıma muhtaç engelli kardeşlerim var onlari birakmak hiç istemezdim en çok onlar için üzülüyorum o kadar masumlar ki onlari herşeyden çok seviyorum kendi canımdan bile çok :KK43: sığınabileceğim bir babam bile yok bu hayatta sanırım tek çare erkek arkadaşımin yani ama bu son seçenek olsun istiyorum çünkü doğru olmadığını biliyorum annemde kendisini sevmiyor ne yakışıklı bulup yanima yakıştırabiliyor nede ona güveniyor eskiden evinde silah bulundurduğu için ondan iyice soğudu ve ondan ayrılırsam intihar etmekle beni tehdit ediyordu eskiden kendisine mesajlar atmış annem kızım sana göre bir kız değil onun peşini bırak diye kendisini zekide bulmuyor eskiden severdi onu çünkü sevgili olduğumuzu bilmiyordu ama erkek arkadaşım bana ders kitabi göndermek olsun anneme ulaşabileyim diye kullanmadığı telefonu göndermek olsun ve bana arada maddiyat olarak yardımcı oldu.
Anlamadım %50 bursunuzu kim ödüyor? Anneniz madem sizi evde istemiyor aparta gelip neden çık yanıma gel diye ısrar etsin. Erkek arkadaşınızdan neden maddi Yardım alıyorsunuz, okuyorsanız ve bekarsanız yetim maaşınız da kesilmez. Madem annenize ulaşamıyorsunuz sorun yok işte iş bulup çalışın. Ne sorduğunuzu anlamadım zira su an nerede kalıyorsunuz ne yapıyorsunuz (aparatta mı vs) anlaşılmıyor. Yazı annem aparta geldi çık dedi ile başladı evde suyu kesti evden kovdu ile devam etti erkek arkadaşım bizle yasa dedi diye bitti. 🤷🏼‍♀️

Merhaba. Konunuz oldukça üzücü. Ahbap derneğini duydunuz mu? Haluk Levent'in kurduğu bir yardım derneği. Öğrencilere ve zor durumda olan ailelere yardım ediyor.Lütfen bu dernekten yardım alın, erkek arkadaşınıza gitmeyin.
Konu eskiymiş alıntıladığım arkadaş hortlatmış 🤣

X