Annem beni hep ikinci plana atıyor.

karabiber01

Başlangıç 77, Güncel70,1,Hedef 60
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2007
11.333
9.572
Ama eşinizş
Valla eşimin davranışından ziyade ben eşime karsı mahcup oluyorum.
Abilerin eşime davranışından da utanıyorum. Bak niyetleri kötü değil belki. Eşimi çok seviyorlar. Ama ben de eşim de protokol severiz. Abimler de tam tersi o kadar gelişi güzel ki. Daralıyorum onlarda. Harala gürele her vakit. Davet ediyorlar. Bin tane hazırlık yapıyorlar. Ama eve gidiyoruz kapıyı biri acıyor öteki Baska yerde. Surata oturun diyen yok. Üst bas desen eşofman. Eşim öyle bir duruma düşüyor ki. Benim eşim üst düzey yönetici. Adam kimlerle oturup kalkıyor ne muamele görüyor. Ama abimin evinde . t gibi kalınca ben mahcup oluyorum. Görüşmesen olmaz görüşsen olmuyor.
Ama eşinizin mevkisiyle ailenizi kıyaslamayın siz ailenizi küçümsemiş olursunuz iş ortamı başka ev ortamı başkadır
 

Bertie Storyteller

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2014
3.404
8.346
Ben sizin alınmanızı anlayabiliyorum. Ama yapacak bir şey yok gibi görünüyor. Belki bir gün uygun bir anda düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Ama şu an gerginliğinizi arttırmaktan başka işe yaramak.

Ben hayatımı kimseden beklentim olmayacak şekilde kurgularım hep. Destek bulursam sevinirim, bulamazsam sorgulamam. Ama ailem hep destek olduğu için de bunu kolay yapıyor olabilirim. Başkalarından beklentisiz olmak daha kolay çünkü.
 

papatyakiz1

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2019
300
301
Canım bende gurbetteyim hamileyim burda bir eşim birde ben varız kimsemiz yok annemi aradım bazen erkek kardeşlerimle gelinlerimizle pikniğe giderler akşam yemekleri gezmeler toplanmalar benim de içim gider burda insan gurbette daha bı duygusal oluyor annem hep derki keşke sen de burda olsaydın. Şimdi kardeşim nişanlı gelinimiz için o kadar şey yapıyor ki ben kaynanamdan görmedim gelinim benden görsün diyor ben daha memnun oluyorum işte tek sorun onlardan uzakta olmak