Annem diyabet covid oldu

İyi aksamalr. Annem diyabet hastası ve covid testi pozitif. Geçen pazartesi kırgınlık ve kas ağrısı başladı salı da oldu. Ama çarşamba perşembe iyiyidi. Cuma günü doktora goturduk hafif ateş oldu test yaptirdik akciğer den rontgen. Kan sonuçları iyi çıktı akciğerler de temizdi. Cumartesi ilaç başladı. Cunartesi pazar pazartesi iyiydi. Ama pazartesi gece nefes darlığı başladı. Sirt agrisi başladı. Hastaneye gittik tomografi çekildi ciğerler etkilenmiş biraz. Antibiyotik başlandı. 63 yaşında annem. Lütfen bizimle aynı süreci yaşayan varmı. Yardım edin lütfen ne olur bunun sonu. Ne yapalım biz
Kuzum kronik hastalar etkileniyor diyorlar ama ben bu virusu bir sağlıkçı olarak anlayamadım kronik hastalığı olupta iyilesen hatta ayakta atlatan bir sürü insan biliyorum . Bu dönemde kesinlikle yemesine dikkat etsin bol bol su tüketsin 3 litrenin altına düşmesin meyvesi bol olsun birde kemik suyu et suyu bu tarz şeyler çok iyi çocuğu insana mantıksız gelebilir ama eğer annende mide rahatsızlığı yoksa acı yesin acılı tarhana içsin acılı şalgam içsin turşu yesin bunlar metabolizmayı hızlandıran şeyler bağışıklığı güçlendiren gıdalar bol bol sağlıklı beslensin inşallah burda annem atlattı diye başlık acarsın güzel haberlerini bekliyorum

Cok gecmis olsun nasil oldu hastaniz.. i sallah eski sagligina kavusmustur hatta cok daha iyidir. Banada bir umut olur dedikleriniz insallahh..
Hastaneden çıktıktan sonra toparlayamadı kendini şuan tekrar yoğunbakımda. Yaşı çok olunca hasarıda fazla oldu

Hastaneden çıktıktan sonra toparlayamadı kendini şuan tekrar yoğunbakımda. Yaşı çok olunca hasarıda fazla oldu
Sormamda sakincasi yoksa hangi ilde anneniz. Allahim heryer tiklim tiklim. Ne durumda suanda. Nasil seyretti annenizde? Hafta sonu haber alabiliyir musunuz? Allahim sifasini versin. Annenin babamin tüm hastalarimizin insallah

İyi aksamalr. Annem diyabet hastası ve covid testi pozitif. Geçen pazartesi kırgınlık ve kas ağrısı başladı salı da oldu. Ama çarşamba perşembe iyiyidi. Cuma günü doktora goturduk hafif ateş oldu test yaptirdik akciğer den rontgen. Kan sonuçları iyi çıktı akciğerler de temizdi. Cumartesi ilaç başladı. Cunartesi pazar pazartesi iyiydi. Ama pazartesi gece nefes darlığı başladı. Sirt agrisi başladı. Hastaneye gittik tomografi çekildi ciğerler etkilenmiş biraz. Antibiyotik başlandı. 63 yaşında annem. Lütfen bizimle aynı süreci yaşayan varmı. Yardım edin lütfen ne olur bunun sonu. Ne yapalım biz
Benim annemde diyabet ve pozitif gecmis olsun atlattinizmi umarim iyidir anneniz

Korkmayın ınsanın korktugu basına gelıyor. Kp 77 yasında oda dıyabet ve yuksek tansıyon hastası oda pozıtıf cıktıgında korkmustuk evde hıc hastaneye gıtmedı atllattı sayılır bırnhaftaları kaldı ve bı kac sıkayetten sonra suan bıseyı kalmadı kv astımı var oda bıraz nefes darlıgı cektı ona ılac bıle verılmedı oda atlattı sayılır. Dua edın bol bol allah sıfa versın butun hastalara
Öncelikle cok gecmis olsun Sikayetleri nasildi verilen ilaclari kullandimi annemde diyabet ve pozitif cikti hafif daralmasi oluyor evde tedavi gorurken birden vucudu kizdirmaya giriyordu. Cok kotu olunca hastahaneye goturduk ilaclari kullanicak umarim etkili olur da iyilesir bide ilac kullandiysa eger diyabet icin se seker hapi kullandimi

Okadar bılgım yokta ılac kulanfımı kullanmadımı. Ama hafıf gecırdı sadece bacakları fılan agrıdı bıde oksuruk bas donmesı vardı 3 gun snra onlarda kalmadı. Umarım tez zamanda gecırır gecmıs olsun
Öncelikle cok gecmis olsun Sikayetleri nasildi verilen ilaclari kullandimi annemde diyabet ve pozitif cikti hafif daralmasi oluyor evde tedavi gorurken birden vucudu kizdirmaya giriyordu. Cok kotu olunca hastahaneye goturduk ilaclari kullanicak umarim etkili olur da iyilesir bide ilac kullandiysa eger diyabet icin se seker hapi kullandimi

X