* Annem güzel annem *

Bu konuyu açalı tam 21 hafta olmuş.. zaman ne tuhaf ? Neyi nasıl yaparım derken, bir koşturmaca içine girmişim 21 hafta geçmiş bile.. o zaman hamileydim şimdi bebeklerim benimle ❤️🧿

Annem 5 aydan sonra dün akşam evimize geldi 🧿🙏🏻 Yürüyemiyor.. beyin kanaması konuşma merkezine de hasar verdiği için söylediği herşeyi de anlamıyorum ama buna bin şükür 🙏🏻Yaşayacak mı diye beklerken allahım annemin Gül yüzünü görmeyi yine nasip etti bana..
aklı hala karışık, sanki alzeihmer ya da demanslı hastalar gibi bazı şeyler anlatıyor ya da tepkileri ama dedim ya buna şükür..
Annem ile eskisi gibi olamayacak belki sohbetlerimiz ama onun gücüne, savaşına da hayran olmamak elde değil 🥲🧿❤️
Terapilerimiz evde devam edecek ..
Bakalım ilerleyen günler bize ne gösterir?
Bu arada yemi doğan torunlarını çok sevdi , sarıldı öptü kokladı, kucağında tutmak istiyor hep ☺️Belki can olur onların o süt kokusu ❤️😇

Konuyu merak edenler için yazmak istedim son güncel durumu ..
Herkese sağlıklı güzel günler ❤️☘️
Gözün aydın canım ❤️. Zamanla her şey daha iyi olur inşallah.

Gözün aydın cnm cok sevindim, bebeklerin annene de iyi gelicek emin ol💖

ödemeden kaçmaya karar vermişler nasıl bi kafaysa artık. Sonra adamlar nereye falan diye bağırınca Erdem de dönmüş bi yere değil ben telefonla konuşuyorum burdayız gitmiyoruz diye açıklamış şaşkınlıkla ve ödemiş

Canım mesajın aglattı beni... Annemi kaybedeli 40 gün oldu. Ne güzel anneniz yanınızda herşeye ragmen sizlerle. Onların nefesleri bile yetiyormuş. Keşke benim annemde yanımda olsaydı😔Umarim bebeklerin tatlı kızın annene şifa olursunuz.. Hep olumlu olana odaklan. Bebeklerinle beraber annen için yeni bir hayat başlayacaktır inşallah. Dua edelim en güzeli olsun🥰bebeklerin hayırlı uğurlu olsun sanada çok geçmiş olsun canım 💞💞

Çok sevindim çok Allah'ım başınızdan eksik etmesin mutlu mesut yaşayın huzur içinde insallah

Bundan sonrası çok daha güzel olacak, çok sevindim❤❤❤

Gözünüz aydın berlin8982 berlin8982 inşallah daha güzel günleriniz de olacak.

Gözünüz aydın çok sevindim

Gözün aydın canım ❤️. Zamanla her şey daha iyi olur inşallah.

Gözün aydın cnm cok sevindim, bebeklerin annene de iyi gelicek emin ol💖

Gözünüz aydın!
Eve gelmesi ne güzel.
Cuma gününün yüzü suyu hürmetine, torunların hatrına daha sağlıklı günler gelecektir inşallah.

❤️❤️hepinize tek tek teşekkür ederim ❤️umarım bundan sonrası daha iyi olur bizim için. Evde olmak inşallah anneme iyi gelir ve toparlanmasında yardımcı olur ☘️

Eklentiler

• 86F629EB-EE78-469D-AD0A-03693FC5A1E1.jpeg
    86F629EB-EE78-469D-AD0A-03693FC5A1E1.jpeg
    110,8 KB · Görüntüleme: 161
Bu konuyu açalı tam 21 hafta olmuş.. zaman ne tuhaf ? Neyi nasıl yaparım derken, bir koşturmaca içine girmişim 21 hafta geçmiş bile.. o zaman hamileydim şimdi bebeklerim benimle ❤️🧿

Annem 5 aydan sonra dün akşam evimize geldi 🧿🙏🏻 Yürüyemiyor.. beyin kanaması konuşma merkezine de hasar verdiği için söylediği herşeyi de anlamıyorum ama buna bin şükür 🙏🏻Yaşayacak mı diye beklerken allahım annemin Gül yüzünü görmeyi yine nasip etti bana..
aklı hala karışık, sanki alzeihmer ya da demanslı hastalar gibi bazı şeyler anlatıyor ya da tepkileri ama dedim ya buna şükür..
Annem ile eskisi gibi olamayacak belki sohbetlerimiz ama onun gücüne, savaşına da hayran olmamak elde değil 🥲🧿❤️
Bu arada yemi doğan torunlarını çok sevdi , sarıldı öptü kokladı, kucağında tutmak istiyor hep ☺️Belki can olur onların o süt kokusu ❤️😇

berlinnn her şey daha da güzel olucak inşallah
çok sevindim annene

Burdan ne kadar gerçek oluyor bilmiyorum ama ağlayarak okuyorum hele ki gublncellemeyi. Şükürler olsun gözünüz aydın Rabbim annenize ne güzel bir evlat vermiş. Size hastalık vermesin ama böyle sizin gibi hayırlı olsun yavrularıniz . Umut doldu içime

Allah sağlıklı mutlu büyütmeyi nasip etsin 🤲🏼 o küçük melekler her derde deva annenizede şifa olacaklardır muhakkak ❤️ Allah şifalar versin sizlere bağışlasın 🤲🏼

❤️❤️hepinize tek tek teşekkür ederim ❤️umarım bundan sonrası daha iyi olur bizim için. Evde olmak inşallah anneme iyi gelir ve toparlanmasında yardımcı olur ☘️
Pınarım ne yaptın ama ben bu fotoğrafa günlerce ağlarım 😭😭😭

Allah annecigine upuzun sağlıklı ömür versin. Allah anneni başından eksik etmesin. Çok çok sevindim ve çok hüzünlendim.

Allah daima iyi günlerini göstersin anneciginin.

Bebeciklerini güle güle büyütün ❤

Gece gece ağlattınız beni 😭 Ama hayatta ya o yetiyor.Aynı şeyleri ben de yaşadım babam da o günleri hatırlamak dahi istemiyorum .50 gün yoğun bakımın kapısından ayrılmadım ,hergün dr bekleme git, ölür dediler sanki sıradan bir cümle ama şükür yaşıyor ,yürüyor , sadece konuşamıyor 😞onla konuşmayı çok özledim arkadaşım gibiydi ama buna şükür yaşıyor ya .Eve ilk geldiğinde herkes insan yükü ağır keşke ölse , o da siz de kurtulsanız dediler,her diyene kızdım kovdum evden 😡 çünkü babam herşeyi duyuyor ve ağlıyordu 😞 toprağına sarılacağıma babama sarılırım siz mi bakıyorsunuz sizene dedim.Yani bazı insanlar da çok acımasız .Ama herşeye rağmen çok şükür maşallah babama ...Hayatta cin gibi maşallah bi de konuşsa bazen rüyamda konuşuyoruz o bile yetiyor.İnşallah anneniz de babam gibi daha iyi olacak ve unarım anneniz konuşur.Sağlıkla kalın çünkü en kıymetli şey sağlık ve aile ❤
Bebekleriniz hayırlı olsun sağlıkla analı babalı büyüsünler inşallah

Son düzenleme:
X