Annem herkes evine dedi

Evita1907

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2016
621
1.067
Siz olsanız ne yapardınız?

Ölürdüm de kızımı bırakmazdım asla..

Anladığım kadar can tehlikeniz var.. Annenizle kavga dövüş azıcık idare edin. Düzeninizi kurmaya bakın biran önce..Ama bir süre sonra vazgeçer mi takıntısından eski eş? Siz daha iyi bilirsiniz..
Allah korusun hepinizi...

SagYanimSolYanim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2021
97
77
35
Siz olsanız ne yapardınız?

Ölürdüm de kızımı bırakmazdım asla..

Anladığım kadar can tehlikeniz var.. Annenizle kavga dövüş azıcık idare edin. Düzeninizi kurmaya bakın biran önce..Ama bir süre sonra vazgeçer mi takıntısından eski eş? Siz daha iyi bilirsiniz..
Allah korusun hepinizi...
İnanın bilmiyorum bundan sonra ne yapacaklarını cirkinlesecek buna eminim de daha önce cesaret edip bu noktaya kadar getirmemistim hiç.Yillarca sürsün mahkeme sana o parayı kolay vermicem burda rahat vermicem diyordu.

SagYanimSolYanim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2021
97
77
35
Lutfen annene bakma
Annene de
eger evinde istemiyorsan soyle ona gore bir care buluyum ama ben o adama donmuycem
Y’a annem olup bana destek olursun yada istemiyorsan bir yol elbet bulurum o kadar siddete ragmen nasil hala birles dersin hala yasiyorken yanimda duracaksan dur de
Ve nolur o adama donme
Bı seneye yakındır vurmuyor o da darp raporu alicam bı daha yaparsan demiştim ondan tuttu kendini.Simdi bı de ben ilk defa evden ayrılınca annem de diyor ki bı daha yapamaz.

nelluniverso

Her birimiz kendimize ait bir Evrenin içinde
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2019
4.574
11.152
Bı seneye yakındır vurmuyor o da darp raporu alicam bı daha yaparsan demiştim ondan tuttu kendini.Simdi bı de ben ilk defa evden ayrılınca annem de diyor ki bı daha yapamaz.
dövmese bile hakaret etmeye devam edecek, burnunuzdan getirecek. emin olun ki değişmez. değişmesi için çok büyük bir olay olması lazım, karar verecek ve değişecek. o ihtimal çok düşük. belki 20 yılı bulur,elden ayaktan düşer de size muhtaç olur. çekmeye değer mi? asla değmez.
dayanın biraz daha . hayatınızı kendiniz kurun ve sahip çıkın. bunu yapacak cesarete ve güce sahipsiniz bence

SagYanimSolYanim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2021
97
77
35
her gün yillarca siddete boyun egip sonunda öldürülen kadınların haberlerini izliyoruz. sizin gubiler yuvana dön ,oda düzelir tedavi olur vs vs saçmaladığı için.
o degisti duzeldi dediklerinizde durup dururken duzelmiyor , ya elden ayaktan dusuyor yada bi sekilde gucunu kaybediyor ondan duzelmis gibi oluyor .bu devirde bu akli nasil verebiliyorsunuz pes!
bu kadın o eve dönüp siddet devam edip öldürülse bunun vebalini nasil alacaksiniz ?!?!?
Benim düzelmesini bekleyecek sabrım tahammülüm kalmadı.Burnu baya sürtmuse benziyor evet çok pişman ama nasıl guveneyim? Hadi diyelim gerçekten düzeldi ben onu sevebilecek miyim? Sırf çocuklar için sevmediğim bı adama annemin dediği gibi artık benim hayatım diye bı şey yok diyip geri mi dönmeliyim?

Evita1907

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2016
621
1.067
Vallahi tecrübelerime ve araştırmalara göre şiddete eğilimi olan insanlar öyle hemen değişmez..Hatta pek değişmez..Çok istekli olması,uğraşması hatta terapi vs gibi ek yardımlar alması lazım...Bu da baktığında kök nedenleri olan bir rahatsızlık..

Annen bir şekilde sorumluluğu azalsın istedi yuvarlak yuvarlak konuşuyor. bence... herkes düzenine geri dönsün diye..

Bir yerde Senin hayatın, sana özel hayat şartların var bilmeden etmeden sen içinde ne düşünüyorsun bilmeden...şöyle yap böyle yap demek istemiyorum ama öyle hemen düzelmez bil canım..

Annen dememiş buradan bir kadın arkadaşın desin bari...

Magnifiaque

❤️‍🔥👶🏻
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2020
5.554
19.475
Iste bir yapan bir daha yapiyor buna emin olmak cok zor karar size kalmis ama siddet cok zor

sevimlicosh

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2021
660
1.255
25
Benim düzelmesini bekleyecek sabrım tahammülüm kalmadı.Burnu baya sürtmuse benziyor evet çok pişman ama nasıl guveneyim? Hadi diyelim gerçekten düzeldi ben onu sevebilecek miyim? Sırf çocuklar için sevmediğim bı adama annemin dediği gibi artık benim hayatım diye bı şey yok diyip geri mi dönmeliyim?
ona guvenmemek , onu artik sevmemek ve artik onunla bir arada bulunmak istemekmek en doğal hakkınız . yüzde yüz degismis olsa bile bu sizin hakkınız ...

guneshergundogar

Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2020
176
227
Sevgin bittiyse donme ! Değişmesi imkansız değil ama çok ama çok zor
Artık sevmiyosan onla olmak istemiyosan bir arada olmanın bir anlamı da yok demektir
Kararının arkasında dur ve hayatına sahip çık

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 49 Kg. ile 65 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 162 cm. Başlangıç Kilom :95.5 Kg. Şimdiki Kilom :88.8 Kg.

SagYanimSolYanim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2021
97
77
35
Dönme iyice lacka olmuş.evlilik Allah islah etsin aileni
Dün annem yine söylendi artık burama geldi evde temiz bı yer kalmadı bende depresyondayim beni düşünen yok benim hiç mi kendime ait zamanım olmayacak vs vs.. Bende ona söylendim zor durumda olan benim kendi evladını kendi keyfin için ateşlere atıyorsun senin artık bı kızın yok dedim.Siginma evini aradım valiz hazırladım o zaman çok büyük tepki gösterdi valizimi boşalttı.

SagYanimSolYanim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2021
97
77
35
ona guvenmemek , onu artik sevmemek ve artik onunla bir arada bulunmak istemekmek en doğal hakkınız . yüzde yüz degismis olsa bile bu sizin hakkınız ...
İçimi okuyup yazmışsınız. Ben bunca şeyden sonra zorlamayla ona dönsem ne olacak sevmek istemiyorum onu. Bunu haketmiyor.Onca şeyden sonra sırf çocuklarım için değer mi?

SagYanimSolYanim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2021
97
77
35
Sevgin bittiyse donme ! Değişmesi imkansız değil ama çok ama çok zor
Artık sevmiyosan onla olmak istemiyosan bir arada olmanın bir anlamı da yok demektir
Kararının arkasında dur ve hayatına sahip çık
Aynen bende böyle düşünüyorum.Dönsem bu benim istediğim olmayacak annemin ve onun istediği olacak.Sonra ben dibin dibini gorucem kendimi biliyorum. O zaman napcaklar?

SagYanimSolYanim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2021
97
77
35
Merhaba .
Bu saydıklarının en kötülerini yaşadım .
Tek kurtuluşum ölümdü , ya eşimin ölümü ya benim .
Öldü .
Affetmedim yaptıklarını , affedemiyorum unutamıyorum .
7 aydır psikiyatrik tedavi görüyorum ağır ilaçlar kullanıyorum .
Tam şükür iyileşiyorum derken aklımın bi köşesinde bi yerden patlak verip başladığımız yere geri dönüyorum .
Allah yardımcın olsun . Hakkında hayırlısı olsun İnşAllah .
Çok çok üzüldüm Allah'ım size şifa versin yardımcınız olsun 🤲 Keşke elimden bir şey gelse sizin durumunuzda olan kadınlar ve kendim için..Ama bu dünya sınav bı gün inşaallah mükâfatını alırız.. Size de dua edicem🤲🤲💐❤️