annem'e çok ağlıyorum affet beni anne

distancee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2009
351
0
annecim, ne kadar büyüsem de hala miniğim senin yanında. içinden gelen ve bana huzur veren o anne halin. biliyorum şaşırırdın annecim, canım dememe. çok çalıştın, çok koşturdun. bazen çok özledim seni, bazen asla anlamadığını düşünüp senden uzaklaştım. kırgınlıklarım var elbet ama sana değil. annemsin benim. aramızda kilometreler de olsa, dünyada durma gücümsün. sesin tüm düğümlerimi çözerken bilirim aramızdaki kordonun hala kopmadığını. her gün biraz daha sana benziyorum. şu siyah beyaz, saçlarının upuzun ve çok güzel olduğun fotograftaki gibi olamam belki ama her gün sana benziyorum. aynaya bakıp her gün seni görüyorum. seni anlamaya başlıyorum büyüdükçe. mutlu olmanı, mutlu etmeyi, huzurlu olmanı istiyorum ki hala bunları benim için sen sağlıyorsun. bense hala senin çocuğun olmanın tadını yaşıyorum. kimse senin gibi yemek yapamıyor ve kimse senin gibi farklı düşünüp beni şaşırtamıyor. iyilik denizi gibisin. benim değerlimsin. mutlu olma sebebimsin. karnının sıcağında huzurla uyuyabildiğimsin. yanında olduğum yıllarda gece üstüm açıksa üstümü örten, gitmeden yanağımı öpüp bana güzel şeyler söyleyen ve beni o anda uyuyor zannedensin. hatalarım var elbet. beni affet. ne kadar büyüsem, ne kadar hatalarım içinde kaybolsam da ben senin minik kızın, ilk gözağrınım. ben seninle gurur duyuyorum. iyi ki benim annemsin. çocukluğumda kapı çalma lüksüm olmasa da, arkadaşlarım okula kek getirdiğinde bunu da benim annem yaptı diyemesemde , en gçocuk zamanlarımda senin içinde olduğun hiç bi anım olmasada hep benim içimde hep benimlesin annecim seni çok sevdim. hep benle ol.

ınan bana annen de seni seviyor özlüyor ve en önemlisi anlıyordur.Günlerini üzülerek kendine haksızlık yaparak geçirme.Sayılı gün şimdi sana zor gelir ama inan çabuk geçer.Umarım ennenle biraraya gelebilirsiniz...

canım birazdaha sabret kuyruğuna gelmişsin inşallah mutlu huzurlu bir yuva kurarsın işinide eline alırsın bundan sonrada hayatın güzelllikleri peşini bırakmasın

off canım yaa tüm hasretler bitecek bir gün inan bana mutlu hzurlu bir hayatın olacak

canımmmm okudum şimdi Allahım sabır versin sana.Sabret canım birgün tüm bunlar geride kalıcak okulun biecek sevdiğin insan yanında olacak kendi evin yuvan olduktan sonra kimse karışamaz sana.Biraz daha sabır:teselli:

canımmmm okudum şimdi Allahım sabır versin sana.Sabret canım birgün tüm bunlar geride kalıcak okulun biecek sevdiğin insan yanında olacak kendi evin yuvan olduktan sonra kimse karışamaz sana.Biraz daha sabır:teselli:

saol canım inşallah her şey güzel olucak:1hug:

güzel olacak canım buna inan nasıl her kışın sonunda yaz geliyorsa her mutsuzluğun sonunda da mutluluk mutlaka geliyo sabredene.Sadece sabır...

lütfen sorumsuzsanız çocuk yapmayın ya lütfen..
bencilce egolarınız için bir yavruyu dünyaya getirmeyin..
sağlıksız nesiller gençler olmasın arkamızda..
çok üzüldüm hikayeni okuyunca canım..Allahım yardımcın olsun bu mübarek günlerde

X