Annemi aşırı beğenen genç

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bulutsu1

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2019
32
40
Ayağımın tozuyla geldim herkese merhabalar. Geçtiğimiz günlerde teyzem bir rahatsızlık geçirdi gece hastanede kalması gerekti. Annemde teyzemin yanında kaldı. Aynı katta yoğun bakımda birinin güvenliği için üniformalı bir görevli varmış. Annemin anlattığına göre temiz yüzlü en fazla 25 yaşlarında biri.
Annem gidip gelirken bu gözlerini ayırmadan anneme bakıyormuş, annem bakışlarına ne kadar denk gelsem bana bakıyordu bende birine benzetti diye dusundugum için önemsemedim dedi. İki üç kez ayni şekilde fark etmiş annem hâla hem kendi yaşından hem de karsidakinin yaşının gençliğinden ötürü annem kötü bir niyet asla aklıma gelmedi dedi. (Bu arada annem 44 yaşında ve yaşını gostermeyecek kadar genç görünse de yine 40 yaşında görünüyor. Ama ilgi çekici bir hali yoktur, anne olduğu her halinden belli olan sade ve örtülü bir kadindir.)
Annem eve dönecek, asansör beklerken, bu annemin gözlerinin içine baka baka yanına gelmiş.
Annem "kardeş birine mi benzettin" demiş. Adam "yoook" demis. Annem "sen öyle dikkatli bakınca" demiş, adam "insan insana bakar" demiş. Annem sonra anlamış işin içinde başka şeyler var.
Teyzem hastaneden annemden sonra geldi. Annem teyzeme durumu anlatıp fark edip etmediğini sordu. Teyzemin bir anlatısı vardı annemden beter. Anlattığına göre koridorda adamın oturduğu yerden geçerken teyzem adamla annemin arasında yururken adam eğilip anneme bakmaya çalışıyormuş. Hatta dediğine göre annem eve geldikten sonra adam teyzemin olduğu koridoru dört dönüyormuş belliki annemi arıyormus.
Kusura bakmayın uzun oldu ama durum beni oldukça rahatsiz etti. Hem bakışlarını ayırmadan zıt bir şekilde bakması, hem teyzemin görmesinden bile çekinmeden annemi görmek için şekilden şekile girmesi, kendi yaşına bakmadan peşinden gitmesi, piskince konuşması ve annemi göremeyince başı donmuscesine aramasi falan çok rahatsız oldum. Siz ne düşünürsünüz merak ettim...

Son düzenleme:
Bu kadar uzun yazıya boyle guzel noktalama işareti ve imla kullanmak bana nedense istemsizce tezgahtarnebahat i hatırlattı kulakları çınlasın 🤣🤣🤣 birde neyi merak ettiniz ki insan insana bakaaaarrr

Ben olsam pek birşey düşünmem.
Ve 44 yaşında çocuklu bir kadın olarak, yine çocuğum yaşında olacak bir gence, hayırdır evladım, yada ablacım tarzında konuşur, başka niyetle bakıyorsa da önüne geçerim.

Son mesajimdaki anlatım bozukluğunda klavyenin azizligine uğradığını belirtmek isterim :)

Bir gün beraber gidin madem. Siz anne diye konuşunca yaşının büyük olduğunu anlar. Yani belki de farkında yine de hoşlandı bilemeyiz.

Ben olsam pek birşey düşünmem.
Ve 44 yaşında çocuklu bir kadın olarak, yine çocuğum yaşında olacak bir gence, hayırdır evladım, yada ablacım tarzında konuşur, başka niyetle bakıyorsa da önüne geçerim.
Annemde sizin gibi düşünüp kardeş diye hitap edip durumu sormuş. Adamın cevabından sonra anlamış olayı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X