annemin doğum günü ve pardesü yardımı istiyorum benim için çok önemli

curiouss

Guru
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2011
5.846
3.394
kızlar............ bu ayın 11 i annemin doğum günü ve ona pardesü almak istiyorum... Ama pardesüler nerede satılır güzel modeller nerede bulurum hiç bilmiyorum:44: (ben açığım annem nerden buldu aldı bilmem zaten ne zamandır almak istiyor ama alamıyor oda bilmiyor) geçen bana

-- ben pardesü nereden bulurum okadar geziniyon kesin bilirsin dedi bende nerden bilim tesettür mağazalarına hiç şuana girmedim ki dedim (biraz üzüldü hevesliydi benden ben alırım sana dememi bekliyordu.. çünkü erkek kardeşim birşeyi eksik olsun ben nerden alırım der hemen gider alırım ozamanda ona birşey almıştım ama ben gerçekten tesettür ürünleri nerede uygundur nereden bulurum güzel model gerçekten bilmiyorum... )

akıl verecek olursanız çok sevinirim... İstanbul da(Avrupa yakası) oturuyorum nerede olduğu farketmez (anadolu yakası için değil bu sözüm ama) biryer önerebilir misiniz buradan bulabilirsin diye

buarada annem 50-52 beden giyiyor... tavsiye ettiğniz yere onuda götürücem beden konusunu atlamazsanız sevinirim çünkü şeker hastalığından dolayı kilo veremiyor... gittiğimde üzülsün istemiyorum (gerçi ben ilk önce gidip gezerim orayıda neyse)

annenin yeni yaşı hayırlı olsun.avrupa yakasında fatihte birçok tesettür mağazaları var oralara bakabilirsin.

tesettür mağazalarına gir ordaki kızlar seni yönlendirir zaten

teşekkür ederim.... peki fatih in neresine gideceğim yani nerede bulabilme ihtimalim yüksek...

markaların sitelerine baktımda büyük beden demişler manken 38 beden anca :KK47: çok sinir oldum yha

X