Annemin durumuna cok uzuluyorum.Morale ihtiyacim var:(

ada_sahili

Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2014
4
0
33
Annem 67 yasinda.Yaklasik 1 senedir konusmada,yemede ve yediklerini yutmada gucluk cekiyor cok konuskandi simdi anlayamiyorsun dediklerini,isini gucunu yapiyor ayakta su an, yapilmayan test kalmadi norolojik olarak mr lar,emg ler,kan tahlilleri..ms,bunama cikmadi en son dr als den suphelendi futbolcu Sedat in hastaligi cok uzuluyorum ya ilerlerse, hepten konusamaz yataklara duserse diye daha yeni dogum yaptim aklim hep annemde sutum kesilecek diye korkuyorum konduramiyorum o hastaligi ne olur moral verin bana kesin degil henuz teshis...

Hiç bilmiyorum nedir diye ama Allah şifa versin arkadaşım.. Bir an evvel geçer inşallah..

Allah şifa versin, inşallah sonuçlar iyi gelir, Allah elden ayaktan kesmesin, içini ferah tutmaya çalış diycem ama olmuyor biliyorum
İyi düşün iyi olsun inşallah..

O hastaligi biliyorum daha tam teşhis konulmamis belki baska birşeydir Allah sabir versin cok gecmis olsun

Allah sifa versin. yoktur bir sey insallah. tez zamanda sagligina kavusur insallah anneniz

Allah'ım şifa versin canım daha yeni doğum yapmışsın moralini bozma ki sütün kesilmesin bol bol dua et Allahım tez zamanda şifasını verir inş.

Rabbim acil şifalar versin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Rabbim şifa versin inşallah henüz net bir şey söylememişler içinizi ferah tutun dualarım sizinle :KK16:

Hepinize cok tesekkurler dualariniz icin insanin aklina olumsuz dusunceler geliyor lohusayim bir de elimde degil sonuclari bekleyecegiz dediginiz gibi Allah kimseyi dusurmesin elden ayaktan cekene de zor bakana da o duruma gelmesin annecigim..

Allah şifa versin arkadaşım tez zamanda atlatirsiniz bu gunleri insallah cok gecmis olsun:KK43:

Allah acil şifalar versin.
Olumsuz düşünceleri at kafandan hem annen iyice üzülmez hem sen lohusa olduğun için etkilenmezsin dua et bol bol İnşaallah düzelir

doktorlar baştan en kötü ihtimali sunarlar bazen..
inşallah öyle değildir. bol bol dua edelim,Allah şifasını versin.

Benim annem als hastası size özelden yazacağım

Sivi yiyecekleri mi katı yiyecekleri mi daha kolay yiyor?

Hemen olumsuz düşünmeyin geçici bir durum da olabilir. Rabbim şifa versin en kısa zamanda inşallah

Son düzenleme:
allah annelerimizi,babalarımızı başımızın üstünden eksik etmesin.
annenize acil şifalar diliyorum.hemen iyileşir inşallah.üzmeyin kendinizi.herşey güzel olucak.rabbim büyük yeterki dualarınızı eksik etmeyin.

X