annemle kavgalarımız?

sekerkizcandy28

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
1 Mart 2017
44
10
32
merhaba,
çok bunaldığım için buraya yazarak rahatlamak istiyorum. ben 28 yasında bir bayanım 14 yasındayken annemle babam ayrıldı şiddetli bir geçimsizlikleri vardı hatta o zamanları bende hatırlıyorum annem uzun yıllar kv ile birlikte oturmuş huzurlu bir evliliği olmamış biri belki de geçmişe olan acısını bana böyle davranarak çıkarıyordur bilmiyorum. sürekli beni sözleriyle didikliyor devamlı kimlerle mesajlaştığımı arkadas listemi görmek istiyor çantamı karıştırıyor ya da ve sürekli benden şikayet ediyor bunu üstelik insanların yanında yapıyor sen hamarat değilsin yemek yapmayı bilmiyorsun evlenemezsin bu halde ya da insanlara yağlı davran herkesi seviyormuş gibi ol tatlı tatlı dille konuş herkesle yüzüne gül ikili oyna misafirliklerde tabak kaldırmaya yardım et buyuklerın devamlı ellerini öp yağla herkesi yasın bak 28 oldu böyle davranda insanlar seni birilerine tavsiye etsin yemek yapmazsan yağlı davranmazsan asla geçinemezsin evliliğinde ... hiçbşy bilmiyorsun miletin kızları herseyi biliyor diye devamlı küçük çocuk gibi azarlıyor beni ne yapacağımı şaşırdım artık.

Morlimonn

Pufişim geliyo 🤩 ♡♡
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2016
1.610
960
28 yasinda bi insansin buisler oyle yagli davranmakla olucak seyler degl annende sacmalamis iyce

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 01-12-2021

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 172 gün kaldı.

Bu ay boyunca bebeğinizin vücudu başından daha hızlı büyüyecektir. 50.000 IU dozdan fazla A vitamini toksik(zehirleyici) etki gösterir. Vücudun ihtiyacı olan A vitaminini almanın en kolay ve güvenli yolu gıdalardır. Lütfen besin takviyesi ilaçlardan sakının. Bebeğinizin dış genital organları artık kesin bir şekilde ayırt edilebilir durumdadır. Bebeğinizin kız mı erkek mi olduğu artık anlaşılıyor. Bebeğinizin cinsiyetini öğrenmek için ultrasona girebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

sekerkizcandy28

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
1 Mart 2017
44
10
32
Ne yapacağınız belli.Annenizin taktikletini göz ardı edeceksiniz.Olduğunuz gibi davranacaksıniz.
Ne kadar kaba bir tabir "yağlı davranmak".
28 yaşındasınız olgusunun artık. Kendiniz olun kafi.
kendim odunmuşum böyle olmamalıymışım devamı eleştiri devamlı eleştiri bıktım artık

kendinehas

Kadrolu Cadı
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2015
11.175
31.428
Kendi annem aklıma geldi.
Annem de bu tarz laflar söyledi durdu yıllarca,umurumda bile olmadı,o benim dik başlılığım, olması gereken diye söylemiyorum.
Baktı değişmiyorum sonra da senin gibi odunlar iyi kocalar bulur dedi,kendisinin bu konuda hiç şansı olmadı çünkü.
Buldum evet,şükür iyi bir eşim var.
Annem bu sefer de başka yerlerden vurmaya çalışıyor her fırsatta.
Bitmez ki eleştirileri huyu bu çünkü.

sekerkizcandy28

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
1 Mart 2017
44
10
32
Kendi annem aklıma geldi.
Annem de bu tarz laflar söyledi durdu yıllarca,umurumda bile olmadı,o benim dik başlılığım, olması gereken diye söylemiyorum.
Baktı değişmiyorum sonra da senin gibi odunlar iyi kocalar bulur dedi,kendisinin bu konuda hiç şansı olmadı çünkü.
Buldum evet,şükür iyi bir eşim var.
Annem bu sefer de başka yerlerden vurmaya çalışıyor her fırsatta.
Bitmez ki eleştirileri huyu bu çünkü.
Derdi ne bir anlasam kaç yasında evlendiniz ?

sekerkizcandy28

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
1 Mart 2017
44
10
32
Benzer şeyleri yaşıyorum annem her şeyimi eleştirir bildiğin beğenmiyor beni.:işsiz:Her şeyime karışır gittiğime geldiğime yedigime giydiğime...Dayanamayıp bağırdıgim oluyor.Ama değişmiyor...Değiştiremezsin böyle kabul edip yaşamaktan başka çare yok.
Beni tarif etmişsin sanki

kendinehas

Kadrolu Cadı
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2015
11.175
31.428
Derdi ne bir anlasam kaç yasında evlendiniz ?
32 yaşına girdiğimde evlendim.
Derdi ele güne karşı kızın çeyizi yok vs dedirtmemek,
Kendisi öyle yetiştiği ve gördüğü için sizin de öyle olmanızı istemek ya da baştan bazı şeylere karşı korumak.
Haksız değiller ama üslupları biraz kötü,
En modern ailelerde bile kavga esnasında yüze vurulan konular maalesef.

sekerkizcandy28

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
1 Mart 2017
44
10
32
32 yaşına girdiğimde evlendim.
Derdi ele güne karşı kızın çeyizi yok vs dedirtmemek,
Kendisi öyle yetiştiği ve gördüğü için sizin de öyle olmanızı istemek ya da baştan bazı şeylere karşı korumak.
Haksız değiller ama üslupları biraz kötü,
En modern ailelerde bile kavga esnasında yüze vurulan konular maalesef.
Çok canımı sıkıyor ya bir de evlenmemiş olmamı da çok takıyor