Antalya temizlik için birini arıyorum

akatsiya

Guru
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2007
724
970
Merhaba arkadaşlar merkezde evime temizliğe gelecek bir arkadaş arıyorum , çalıştığım arkadaş otelde işe başladı . Yapabilecek veya tanıdığı olan biri var midir

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 14-01-2023

Hamileliğimin 12. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 196 gün kaldı.

Sindirim sitemi duvarındaki kaslar artık fonksiyonel olarak çalışıyor. Yiyecekleri sindirmek için yaptıkları kasılma hareketlerini pratik amaçlı yapmaya başladılar. Artık bebeğinizin büyüme hızı kısmen yavaşladı. Geçtiğimiz hafta içinde bebeğinizin ağırlığı ikiye katlandı ve yaklaşık 13 gr. ve bebeğinizin boyu yaklaşık 5-6,1 cm civarında oldu. Tebrikler 1. trimester döneminiz sona erdi.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 14 gr. - Yaklaşık boyu : 41 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Vatkenaydusamtayms

Derin’in annesi
Kayıtlı Üye
17 Mart 2021
4.148
14.253
41
BEn facebook Antalya iş ilanlarından bulmuştum. Ama numaraları yok. Bir deneyin isterseniz. Bazısı 2 kişi geliyor. Ücret bir tık daha yüksek oluyor ama hem iş daha erken bitiyor hem de daha temiz oluyor. Benim 2+1 evime 250-300 tl istiyorlar.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 23-02-2023

Hamileliğimin 7. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 236 gün kaldı.

Bu zamana kadar 38 çift Somit oluştu. Somitler baş, gövde kemiklerini ve kasları oluştururlar. Bebebeğinizin beyni tüm insan beyinlerinde olduğu gibi 3 ana bölüme ayrılıyor.Ön beyin, orta beyin ve arka beyin. Bebeğinizin boyu yaklaşık olarak 5-7 mm ve küçük bir kahve çekirdeği boyutunda. Döllenmeden sonra geçen 30 gün içinde bebeğiniz 15.000 kat büyüdü :)

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : < 1gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın