Tüp Bebek Merkezleri Antalya Tüp Bebek Merkezi Kemal Özgür'ün Hastaları Burada Buluşalım

slm yasemin yok antalyada oturuyorum .merkezden çok memnunum gerçekten benim eşim azospermi bende bi sorun yok inşallah 2 marrtta transfer var.tabi devam eder iletişim hamileliğimizdede yazışırız inşallah
Merhaba esiniz mikrotese mi oldu. Baska bi tedavi uygulandi mi.

Kız kardeşiminde doğal siklus, 1,5 yaşında bebeği, benim 2 aylık henüz. İnşallah sizinde olumlu olur. Dua edin Allah a tevekkül edin güzel düşünmeye çalışın, inşallah olumlu olur.. 🙏
Merhâba daha önce görüşmüştük. Kemal Hoca cuma transferimi yaptı 2bb kalitesinde.kbalite düşük ama bakalım.dogal siklus kardeşinizinde olumlu olmuş .Sizin kaçtı embryo kaliteniz ve kardeşiniz ne idi . Umutsuzluguma umut olur belki diye sordum

Merhâba daha önce görüşmüştük. Kemal Hoca cuma transferimi yaptı 2bb kalitesinde.kbalite düşük ama bakalım.dogal siklus kardeşinizinde olumlu olmuş .Sizin kaçtı embryo kaliteniz ve kardeşiniz ne idi . Umutsuzluguma umut olur belki diye sordum
Benim de 4 bb kardeşiminde ba sanırım , umutsuz olmayın hiç, bu tedirginlikler hep devam ediyor , benim şu anda gebeliğim 12. Haftasında ancak bazı sıkıntılar yaşıyorum, sağlık konusunda, bu yüzden Allah nasip ederse ona engel olacak yoktur. Size tek tavsiyem yeme içmeye dikkat edin ve olumsuz kpnuşan yorum yazan insanlardan uzak olun. Burası güzel deneyimlerimizi paylaşıyoruz evet ama o kadar çok olumsuz konuşan insan var ki, ne gerek var, herkesin yaşadığı belirtiyi, sıkıntıyı başkaları da yaşayacak diye bir kaide yokki. Bu yüzden mümkün olduğunca mutlu olacağınız şeylerle vakit geçirin stresten uzak olun☺️ Kusura bakmayın biraz fazla yazdım ama umutsuz olmayın asla

Olur mu çok teşekkür ederim. Çok sağolun. Çok mutlu oldum.Allah sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

Ben Kemal beyin hastasıyım , 16 haftalık hamileyim . İlk denemem , çikolata kistim var . Tedavim olumlu sonuçlandı çok şükür

Ben Kemal beyin hastasıyım , 16 haftalık hamileyim . İlk denemem , çikolata kistim var . Tedavim olumlu sonuçlandı çok şükür
Merhaba benimde 3.denememde pozitifi gördüm.sanirim siz ile daha önce özelden görüşmüştük. 2bb embryo idi .keseyi gördük 2 hafta sonra kap icin gideceğiz.tek sorun 4 hafta 4 günlük olan gelişim 6 haftalık olması gerekiyor.boyle bir durum siz yaşadınız mı acaba

Merhaba benimde 3.denememde pozitifi gördüm.sanirim siz ile daha önce özelden görüşmüştük. 2bb embryo idi .keseyi gördük 2 hafta sonra kap icin gideceğiz.tek sorun 4 hafta 4 günlük olan gelişim 6 haftalık olması gerekiyor.boyle bir durum siz yaşadınız mı acaba
Benim haftasıyla uyumsuzluk problemim olmadı ancak 12. Haftada taramada yüksek ense kalınlığı ve ödemi oluştu. Çok üzüldüm bir hastalık göstergesi olabilir dediler, yaşamayabilir dediler , ama çok şükür her şey yolunda görünüyor. Ense kalınlığı geriledi . İnşallah sağlıklı sıhhatli olur. 23. Haftamı bitirdim. Bunun dışında bir problem olmadı. Gebelik gizli bir süreç , müdahale edemiyor insan nasip her şey.. sağlıklı sıhhatli ve hayırlı bir şekilde siz de evladınıza kavuşursunuz. Hiç bir şeyi düşünüp dert etmeyin Kendinize dikkat edin , sağlığınıza gerisi Allaha kalmış☺️

Benim haftasıyla uyumsuzluk problemim olmadı ancak 12. Haftada taramada yüksek ense kalınlığı ve ödemi oluştu. Çok üzüldüm bir hastalık göstergesi olabilir dediler, yaşamayabilir dediler , ama çok şükür her şey yolunda görünüyor. Ense kalınlığı geriledi . İnşallah sağlıklı sıhhatli olur. 23. Haftamı bitirdim. Bunun dışında bir problem olmadı. Gebelik gizli bir süreç , müdahale edemiyor insan nasip her şey.. sağlıklı sıhhatli ve hayırlı bir şekilde siz de evladınıza kavuşursunuz. Hiç bir şeyi düşünüp dert etmeyin Kendinize dikkat edin , sağlığınıza gerisi Allaha kalmış☺️
Teşekkür ederim. İnşallah Allahım sağlıklı bir evlât nasıp eder .

Bende Kemal hocanın hastasıyım ilk transfer kimyasal sonuçlandı.ikinci transfere az kaldı.doğal siklus olcak bu sefer ama çok tedirginim ilkinde herşey normaldi olmadı bunda Nasıl olcak acaba

Merhabalar bendede çikolata kisti var iki tane birde tüpümde sorun var Denizlide tıp fakültesinde yaptırdım tutmadı çarşamba gunü negatif sonucu aldım çok ağir geldi bana ikinci denemimi Kemal beyde yapmak istiyorum nasıl bir yol izledi taze transfer mı oldunuz kaç embriyo transfer oldu

Merhabalar bendede çikolata kisti var iki tane birde tüpümde sorun var Denizlide tıp fakültesinde yaptırdım tutmadı çarşamba gunü negatif sonucu aldım çok ağir geldi bana ikinci denemimi Kemal beyde yapmak istiyorum nasıl bir yol izledi taze transfer mı oldunuz kaç embriyo transfer oldu
Bildiğim kadarıyla dondurulmuş transfer yapıyorlar özel bi durumunuz yoksa.benim 5 embriyom oluşmuştu sizin durumunuza göre inş daha fazla oluşur.yaşınız uygunsa ikili de transfer yapabilirler.önemli işlemleri Kemal hoca kendisi yapıyor diğer kontrolleri genelde Hande hoca yapıyor.inş siz ilk seferde pozitifi görürsünüz 🌸

X