Antalya Yaşam Hastanesinde Doğum Yapan Varmi?

E

EU1

Ziyaretçi
:uhm:ARKADAŞLAR ANTALYA YAŞAM HASTANESİNDE DOĞUM YAPAN VARMI DOKTORUM ORADA VE ORADA DOĞUM YAPICAM BİLEN BİRİLERİNDEN BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

:uhm:ARKADAŞLAR ANTALYA YAŞAM HASTANESİNDE DOĞUM YAPAN VARMI DOKTORUM ORADA VE ORADA DOĞUM YAPICAM BİLEN BİRİLERİNDEN BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

merhaba canım ben anadoluda başladım bu yolculuğa orda bitireceğim galiba ama arkadaşım 1 hafta önce yaşamda sezeryanla yaptı üstelik sezeryanı dikişsiz maşallah çok iyi kalktı bile bebekte çok iyi çok memnun kalmışlar allah seninde yardımcın olsun :1hug:

merhaba canım ben anadoluda başladım bu yolculuğa orda bitireceğim galiba ama arkadaşım 1 hafta önce yaşamda sezeryanla yaptı üstelik sezeryanı dikişsiz maşallah çok iyi kalktı bile bebekte çok iyi çok memnun kalmışlar allah seninde yardımcın olsun :1hug:

ay saol canım teşekkur ederim ilgine benim doktorum cemil karakuş acaba sen arkadasının doktoru kim biliyormusun? bu arada allah seninde yardımcın olsun

ay saol canım teşekkur ederim ilgine benim doktorum cemil karakuş acaba sen arkadasının doktoru kim biliyormusun? bu arada allah seninde yardımcın olsun

onun doktorunun adını şuan bilmiyorum öğrenince yazarım ama içini rahat tut doktorun kim olursa olsun hastanen çok iyi canım merak etme bende tüp bebekle hamile kalmasaydım inan orayı düşünüyordum neyse bende çok memnunum doktorumdan ve merkezinden arkadaşım çok iyi bir görsen dikişde yok ohhhhhhhhhh bebişinin göbeğide düştü çok iyiler maşallah darısı hepimizin başına sende içini rahat tut arkadaşımŞeniz

onun doktorunun adını şuan bilmiyorum öğrenince yazarım ama içini rahat tut doktorun kim olursa olsun hastanen çok iyi canım merak etme bende tüp bebekle hamile kalmasaydım inan orayı düşünüyordum neyse bende çok memnunum doktorumdan ve merkezinden arkadaşım çok iyi bir görsen dikişde yok ohhhhhhhhhh bebişinin göbeğide düştü çok iyiler maşallah darısı hepimizin başına sende içini rahat tut arkadaşımŞeniz

saol canım cok teşekkur ederim içim ferahladı biraz:1hug:

Erhan MULUK gerçekten çok çok iyi bi dr. hem rahatlatıyo hem işinde son derece titiz ve ciddi tavsiye derim.

dikişsiz sezeryan nasıl oluyor, ben antalya merkezde değilim ama doğuma gidebilirim..

antalyadaki arkadaşlar bana yardımcı olabilirseniz sevinirim.Bende polip varmış.bununla ilgili tavsiye edebileceğiniz doktor varsa paylaşırsanız çok sevinirim.Ne yapacağımı bilemiyorum aldırsammı aldırmasammı nerde kime nasıl aldırsam.kafam çok karıştı....

antalya yaşamda dogum yapmaya buradaki yorumları okuduktan sonra karar verdim ve şimdi diyorum ki iyiki bu sitede okuduklarımla yola çıkmışım ilk hamilelgimdi ve tedirgindim hastane iyi olsun doktor iyi olsun istiyodum cemil karakuş necla ebe ile birlikte oglumu dünyaya getirdk ben tavsiye ediyorum herkez çok ilgiliydi hastanede normal dogum yaptım hatta öyle bişey olduki herkez sezaryan istediğinden ben normal yapınca bütün ebe ve hemşireler izlemeye geldi :) keyifli bi dogum oldu benim gibi hastane arayan be titiz olan annelere tavsiye ederim :)

Arkadaşlar bende medical park ve yaşam hastanesi arasında kararsız kaldım. Yaşamda pınar hanım medicalde sanem hanım var hangisini seçmem konusunda tavsiyeleriniz olur mu?

Arkadaşlar bende medical park ve yaşam hastanesi arasında kararsız kaldım. Yaşamda pınar hanım medicalde sanem hanım var hangisini seçmem konusunda tavsiyeleriniz olur mu?

Size tavsiyem önce doktorunuzu tercih etmeniz. Özel hastanelerin birbirinden cok farki yok önemli olan doktora güvenmeniz ve iyi iletisim kurmaniz.. Saglikli günler dilerim...

X