Antalyada kk buluşması !

esintii95

Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2014
73
8
konuyu nereye açacağımı bilemedim eğer yanlışsa ilgili yere taşıyabilirseniz sevinirim :44:

daha önce çekingenliğim ve fazla arkadaş ortamımın olmamasıyla ilgili bi konu açmıştım, bilmiyorum belki bu istediğim şey yasak ama kk olarak antalyada yaşayanlarla bir buluşma yapsak mesela bir cafede buluşsak muhabbet etsek birbirimizi tanısak nasıl olur ? :KK17:

eğer yasak değilse başlatmak istedim uzun süredir aklımda vardı ama yazamıyordum En Büyük KKEn Büyük KK :44:

Bence herkezin hosuna gider:)
Daha once bir anne bebek sitesinde vardi bu uygulama. Hatta cok samimilerdi.

Bende burdan amsterdama cagri yapiyim bari:))

konuyu nereye açacağımı bilemedim eğer yanlışsa ilgili yere taşıyabilirseniz sevinirim :44:

daha önce çekingenliğim ve fazla arkadaş ortamımın olmamasıyla ilgili bi konu açmıştım, bilmiyorum belki bu istediğim şey yasak ama kk olarak antalyada yaşayanlarla bir buluşma yapsak mesela bir cafede buluşsak muhabbet etsek birbirimizi tanısak nasıl olur ? :KK17:

eğer yasak değilse başlatmak istedim uzun süredir aklımda vardı ama yazamıyordum En Büyük KKEn Büyük KK :44:

Aaaa kesinlikle süper fikir! Ben merkezdeyim, çalışma saatlerim biraz sıkıntılı vardiyalı sistem çalışıyorum malum :KK43:
Ama bi şekilde katılmaya çalışırım yine de ... Valla bunu yapalım fikri bile hoşuma gitti :KK70:

inşallah birirlerini bulur toplanırsınız.eskiden kk toplantıları çok meşhurdu.toplantı sonrası fotolar paylaşılırdı:KK31:

X