Antalya'da olup yakın zamanda doğum yapan ya da yapacak olan var mı?

ssak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2019
219
211
35
Bayanlar selam, Antalya merkezde yakın zamanda doğum yapan ya da yapacak olan var mı? Gebeliğimin başından beri özelde devam ediyorum ama bu sezaryen merakı yüzünden doğumun özelde olması konusunda kararsız kaldım. Ciddi anlamda normal doğum destekleyen ve sabırla hastasını bekleyen doktor önerebilecek var mı. Tabii ki son dk her şey değişebilir önemli olan sağlığı anne ve bebeğin ama son ana kadar da beklemek istiyorum. Devlet hastaneleri bu konuda nasıl. Yaklaşık 1 ayım kaldı doğuma fikir veren olursa çok sevinirim. Sevgiler...

Merhaba durumunuz ne hangi doktora gittiniz .Doğumdan sonra süreci yazar mısnız

Merhaba durumunuz ne hangi doktora gittiniz .Doğumdan sonra süreci yazar mısnız
Merhaba, geçen hafta tıp fakültesinde sezaryen doğum yaptım. Çk zor bir süreçti, ben çok zorlandım. Kişiden kişiye değişiyor olabilir ama fakülteyi maalesef tavsiye edemiyorum. Muhattap bir doktor bulamıyorsunuz. Asistanlar hiç bir şeye cevap vermiyor. Visit bekliyorsunuz günde 2 defa cümbür cemaat geliyorlar kendi aralarında konuşup gidiyorlar, soru soruyorsun bakmıyorlar bile. Tamamen eğitim odaklı, baş asistan ve asistanlar arasında geçiyor her şey. Sağlık açısından herhangi bir komplikasyon yaşamadım ama zaten stresli ve ağrılı olan süreçte kendini yapayalnız hissediyorsun. Kötü yani. İmkanı olan özelde yaptırsın.

Merhaba, geçen hafta tıp fakültesinde sezaryen doğum yaptım. Çk zor bir süreçti, ben çok zorlandım. Kişiden kişiye değişiyor olabilir ama fakülteyi maalesef tavsiye edemiyorum. Muhattap bir doktor bulamıyorsunuz. Asistanlar hiç bir şeye cevap vermiyor. Visit bekliyorsunuz günde 2 defa cümbür cemaat geliyorlar kendi aralarında konuşup gidiyorlar, soru soruyorsun bakmıyorlar bile. Tamamen eğitim odaklı, baş asistan ve asistanlar arasında geçiyor her şey. Sağlık açısından herhangi bir komplikasyon yaşamadım ama zaten stresli ve ağrılı olan süreçte kendini yapayalnız hissediyorsun. Kötü yani. İmkanı olan özelde yaptırsın.
Bilgiler için çok teşekkürler. Hayırlı olsun bebeğiniz.Allah analı babalı büyütsün.

X