Antalya’da yaşayanlar, yoklama✋

meeri

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2017
3
1
35
Kızlar kimler var Antalya’dan? Uzun zamandır Antalya’da yaşıyorum ama arkadaşlarımla kafeye gidip oturmaktan daha farklı şeyler yapmak istiyorum artık. Sizler neler yapıyor, nasıl vakit geçiriyorsunuz? Hem birilerine (insanlara, hayvanlara, doğaya) ve kendime faydalı bir şeyler yapmak hem de sosyalleşmek adına önerebileceğiniz aktivite, kurs ya da topluluklar var mı acaba?

Kızlar kimler var Antalya’dan? Uzun zamandır Antalya’da yaşıyorum ama arkadaşlarımla kafeye gidip oturmaktan daha farklı şeyler yapmak istiyorum artık. Sizler neler yapıyor, nasıl vakit geçiriyorsunuz? Hem birilerine (insanlara, hayvanlara, doğaya) ve kendime faydalı bir şeyler yapmak hem de sosyalleşmek adına önerebileceğiniz aktivite, kurs ya da topluluklar var mı acaba?
Antalya'dayım🖐🏻Aktivite bulursanız bana da haber verirsiniz☺️

Awaros gym klüp var. Ben çok duydum, bayağı güzele benziyor. Yazın Bilem Beach’e ya da Lara Mai Tai’ye gidiyorduk. Ama bu sene bebeğim oldu. Pek fırsatım olacağını sanmıyorum. Ben şelaleleri gezmeyi seviyorum. Kurşunlu, Düden… Günübirlik geziler yapıyordum. Kemer, Çıralı, Adrasan, Alanya… Bebeğim biraz büyüsün Reformer Pilates’e yazılmak istiyorum. Sezeryan göbeğim yapıştı kaldı. 🙁 Eşim Rakı-balık seviyor. Balıkçı İrfan favorisi.
İnsan Antalya’da sıkılmaya vakit bulamıyor açıkcası. Doğası, havası çok güzel 😍

Eklentiler

• 48C827CD-9936-46FC-A47A-2FBE9D5CC031.png
    48C827CD-9936-46FC-A47A-2FBE9D5CC031.png
    521,8 KB · Görüntüleme: 80
Doğru diyorsunuz, aslında Antalya harika bir şehir. Doğası, mekanları hepsi çok güzel. Bir çok yerini de gördüm. Spor salonu güzel bir yere benziyor ama bana biraz uzak kalıyor, kepez tarafındayım ben🙁 reformer aklımda bir süredir, başka bir şey bulamazsam onu deneyeceğim🙈 workshop, kurs gibi etkinliklere de bakacağım. Bu arada bebeğinizi sağlıkla büyütün inşallah🥰

Topik hemen durulmuş canlansa keşke
Bende Antalya da yaşıyorum.

X