AÖF ADALET OKUMAK İSTİYORUM

Rvb

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2017
54
21
24
Herkese merhabalar ben meslek lisesi mezunu aynı zamanda evli iki kiz cocuk annesiyim bu yıl üniversite sınavlarına girip adalet okumak istiyorum sizce bu bölüm zor mu çalışıp mezun olabilir miyim ve kpss ye de hazırlanıp memur olmak istiyorum bana tecrübelerinizi yazar mısınız

Akasya10

Mucize bekliyordum. Sonunda geliyor😍
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2020
863
749
26
Herkese merhabalar ben meslek lisesi mezunu aynı zamanda evli iki kiz cocuk annesiyim bu yıl üniversite sınavlarına girip adalet okumak istiyorum sizce bu bölüm zor mu çalışıp mezun olabilir miyim ve kpss ye de hazırlanıp memur olmak istiyorum bana tecrübelerinizi yazar mısınız
Adalet değil ama tıbbı sekreterlik okuyorum 2. Sınıfım adaletin derslerini falan bi araştır derim çocukla zorlanabilirsiniz belki

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 15-01-2022

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 169 gün kaldı.

Bebeğinizin başı artık dik duruyor ve çenesi göğsünde dinleniyormuş gibi durmayı bıraktı. Bu sıralar yani 2. trimesterda kendinizi daha rahat hissediyor olmalısınız. Şanslıysanız sabah bulantıları geçmişte kalmış ve enerji saviyeniz yükselmiştir. Anneler normal kıyafetlerine sığamadıkları için kendilerini kötü hissedebilirler.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

dusduru

Popüler Üye
Pro Üye
24 Eylül 2011
3.023
6.077
Adalet bölümü hakkında bilgim yok,ama sağlıkla ilgili bir bölüm okuma şansınız varsa kpss kazanma ihtimaliniz daha yüksek olur diye düşünüyorum.

zeynepp444

ALLAH İÇİN OLMAYACAKSA OLACAKLARIN Bİ ÖNEMİ YOK
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2017
521
527
Eşim iki sene önce mezun oldu ve çok zor olduğunu söylüyor. İki çocukla daha makul ve kolay Bi bölüm tercih edebilirsiniz

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 56 Kg. ile 75 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 174 cm. Başlangıç Kilom :89 Kg. Şimdiki Kilom :76 Kg.

acacia dealbata

Saint-Simon
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2016
582
598
Okursunuz aslında istiyorsanız ama
Zor bir bolum
2 yıllık hukuk gibi dusunun
Zor yani

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 697 gün geçti.