AÖF kamuyönetimi 4.sınıf okuyanlar buraya!!

MUTSUZUM27

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2012
126
0
kızlar dersler nasıl gidiyor valla ben bu sene pek bi tembelim çalışamıyorum var mı benim gibi olan:18:

çalıştımda noldu dersler berbat napıcam bilmiyorum geçen sene finalde verip sınıf geçen ben bu sene noldu anlamadım :KK43:

Ohh be dertleşeceğim birilerini buldum :)
Bende kızlar çok fenayım hiç çalışamıyorum bide benim alttan 2 dersim daha var.Yandığımın resmidir :KK43:

slm kizlar bende varim aof kamu yonetimi 4. siniftayim tatlislar inanin benimde icimden zerre kadar calismak gelmiyor ne zaman derse baslasam uyku bastiriyor anlayamadi gitti...

Napıcaz böyle bilmiyorum.
Tasarı yaynınlarının kitabını almış bana eşim.Ben murattan çalışıyordum.
Bidaha masrafa girmek istemedim.ara sınavda biraz çalışabildim.Tasarı nasıldır sizce?
Çok az kaldı sınava lütfen istişare edelim....

Kimseler yokmuuuuuuuuuu
slm cnm benim varim ama sanirim giris saatlerimiz pek tutmuyor istersen bu aksam saat 9 da burda bulusup calisabiliriz ben tasari yayinlarindan degilde murat acik ogretimden calisiyorum ben cok faydasini gordum tasari hakkinda inanki hic bir bilgim yok ben hem murat yayinlari hem karacan akademi hemde gecmis yil sorularina calisiyorum istersen aksam burda calisalim beraber senin hangi derslerin var cnm belki birbirimize destek oluruz zaten sunun surasinda 23 gun kaldi sanirim ben yerel yonetimleri bitirdim bugun siyaset bilimine baslayacagim ....

Benim 9 dersim var alttan 2 adet geldi benimle malesef işim zor gibi ve çok sıkıştım.
İşyerndeyim evimde internet yok akşam giremem ama tüyolarını alabilirm çok sağol bana cevap verdiğin için.
Benim pek hevesim yok neden böyleyim bilmiyorum arasınav notlarım yarısı iyi yarısı kötü.
nereden başlasam iyileremi çalışsam kötüleremi biliemiyorum :KK43:

Benim 9 dersim var alttan 2 adet geldi benimle malesef işim zor gibi ve çok sıkıştım.
İşyerndeyim evimde internet yok akşam giremem ama tüyolarını alabilirm çok sağol bana cevap verdiğin için.
Benim pek hevesim yok neden böyleyim bilmiyorum arasınav notlarım yarısı iyi yarısı kötü.
cnm benim sikma caNINI benimde ayni sen gibi alttan 2 dersim var ben sinif tekrari yapiyorum gecen sene eylul sinavlarina girmedim 5 dersten borclu gectim 2 tanede alttan var ohhhhh pasalar gibi ne gusellll... simdide canim cikiyor bu sene bu dersleri versem de kurtulsam seneye kpss ye giricem acikcasi ulkeme donmeyi dusunuyorum, bu yuzden de kpss ye hazirlanicam yavas yavas bak ne dicem cnm sana anadolu universitesinin resmi sitesinden gecmis 5 senenin sinav sorularinin ciktisini al... cvp anahtarlari ile birlikte... onlara ezberle cunki vakit cok az kaldi.. sonra da murat yayinlari ve tasariya calis canim sinav sorularina yani simdi vakit gec oldugu icin ben diyorum ki bol bol test coz inanki cok faydasi oluyor ders calismayla suanda cok zaman kaybedeceksin cnm bence boyle yap mesela sinava kadar 4 gun bir derse 4 gunde bir derse calis hep sinav sorulari ezberle faydasini mutlaka gorursun cnm... internetin yoksa isyerindende musait oldugun zamanlarda gorusuruz evde olsaydi internet msn de soru cvp calisirdik beraber hic olmazsa bu sekilde daha cok kalici oluyor cnm,,,,

zamanin bol olsaydi cnm sana once kotulere calis derdim mesela 9 dersin varsa bunlari 2 ye bol 5 dersini bu sinavda vermeye calis dedigim gibi 4 gununu 1 derse ver... cozebildigin kadar test coz iyi derslerinden... kalanlarida ayni sistem calisiriz benim 7 dersim var 5 tanesini bu sinavda vermeyi dusunuyorum... 2 tanede eylule birakiyorum... yapacak bisey yok bende iyi olan 5 dersime calisiyorum ve test cozuyorum bol bol cok kalici oluyor ... insallah gecicez cnm yaaa

Kimseler yokmuuuuuuuuuu
insallah sana yardimci olabilmisimdir cnm insallah... eger sormak istedigin biseyler olursa ozelden msj atabilirsin cnm ....herzaman yardima hazirim sende bana dua et olur mu bebisim icin sag salim kucagima almak istiyorum,,,,

Yardımcı olmak ne kelimee yaa çok teşekkür ederim çok sağol.
Ne güzel ya aslında şimdi işe gelirken canımı sıkan bişey olmuştu ama cevaplarınla morelim ve çalışma şevkim yerine geldi.
Yardımların için çok teşekkür ederim.
Bebeğinide sağ salim kucağına alırsın inşallahhhh.
Allah hayırlı evlat olmayı ve senin gönlündeki tüm güzellikleri nasip etsin inşallahh

Yardımcı olmak ne kelimee yaa çok teşekkür ederim çok sağol.
Ne güzel ya aslında şimdi işe gelirken canımı sıkan bişey olmuştu ama cevaplarınla morelim ve çalışma şevkim yerine geldi.
Yardımların için çok teşekkür ederim.
Bebeğinide sağ salim kucağına alırsın inşallahhhh.
Allah hayırlı evlat olmayı ve senin gönlündeki tüm güzellikleri nasip etsin inşallahh
amin cnm su donemde hic birseye canini sIkma... onceligi derslerine ver ve bence dedigim sistemde calis eger vaktin yoksa vaktim olur dersen eger ozet cikararak onemli noktalardan soru cikartarak devam edebilirsin cnm bir sorun olursa eger ben zaten gun icinde 2-3 defa girip cikiyorum yardimci olmaya calisirim cnm ,,,,

ara sınav notlarım 3 ders dışında fena değil lakin bu 10 gün sıkı tutmazsam derslerimi hepsinden kalırım. Sizler giib benim içimden de gelmiyor çalışmak özellikle de evde çalışamıyorum ben ... Ara sınavda sadece çıkmış sorulardan çalışmıştım şimdi yine aynı sistemi uygulamaktan başka çarem yok.

Çalışmadan geebilmek biraz şans işi lakin o şans bende yok :KK43:((

Rabbim hepimize çalışma azmi versin :)))

:KK5:

"Doğru bir başlangıç hem paradan hem zamandan, en önemlisi de ömürden tasarruf sağlar."
*

Son düzenleyen: Moderatör:
X